Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

No widzisz xd
Czegoś jeszcze masz więcej ?
Nie ta liga powiadasz i porównujesz się do graczy z niższej ligi ( twoim zdaniem) .
I kto tu klaunuje.

Ps. Heliopolis - nie widzę Cię w Komnacie, czyżby jakiś błąd.
Nie wa wyższych lig od klanu, więc pozostało nam naśmiewanie z niższych
smiley-emoticons-mttao-kehren.gif
 
Kiedy walczysz od początku z akademią łajdaków dzielnie podbijając nieaktywnych graczy i nagle postanowisz wysłać kolona na MDG. Już pominę fakt, że to daleko od nas i miasta i tak będą na straty ale najpierw trochę potopimy. Jaskiniowcy chyba od Nagidos nie grali z poważnym sojuszem i już zapomnieli, że robiąc akcje też trzeba myśleć.
Zrzut ekranu 2022-06-01 000010.jpgZrzut ekranu 2022-06-01 000055.jpg
 
MDG za to akcje na top2 gracza prostakow zrobili gdzie aktywnie sie bronil i mu pomagali. Synchro wiele lepsze od jaskiniowcow i oskarza nas o gre na botach bo nigdy nie widzial tylu atakow kolona i wsparc w tej samej sekundzie.
dzida jakby pogral na dobrze obsadzonych swiatach z topka a nie darmowych swiatach z koronkami to by widzial, ze to nie jest niczym specjalnym w topowych ekipach.
 
dzida poszukaj tam na tej stronce mojego przejecia wam miasta tyle, ze ja nie lecialem z tym na fo bo podbicie oddalonych pojedynczych miast cala banda to nic specjalnego. Ale ty zawsze lubiles sie na FO chwalic osiagnieciami zdobytymi na MDG nawet byly czasy jak chwaliles sie wstawieniem kolona mimo, ze padl xD ale samo wstawienie kolona do MDG dla dzidy to najwieksze osiagniecie w gp poza zbieraniem darmowych koronek tam gdzie MDG nie gra xD

Zrzut ekranu 2022-06-01 001534.jpg
 
No też bym się nie chwalił na twoim miejscu gdyby moje kolony wyglądały tak jak poniżej.Po 15 próbach gościa podbił.Gdy my mieliśmy po jednym mieście.Brawo Artur.Jestem dumny.Co myślales,ze po takim czasie nie bede mial rapkow xd wielkich akcji.
Nikt cie nie pochwalił za twoją akcje "sojuszową", wiec wpadłęs tu wstawic moje potopiopne 213(!xd) transów i 3 paki ogni.W akcji solo.
Oczywiście dopisując, ze jesteśmy słąbi,bo walczyliśmy na słabych łajdaków,a nie POTĘSZNE mdg.Tymczasem potesznemu mdg powinalem miasto rano.Kaganiec na pyszczek i do budy.


1654035661487.png
 
No też bym się nie chwalił na twoim miejscu gdyby moje kolony wyglądały tak jak poniżej.Po 15 próbach gościa podbił.Gdy my mieliśmy po jednym mieście.Brawo Artur.Jestem dumny.Co myślales,ze po takim czasie nie bede mial rapkow xd wielkich akcji.
Nikt cie nie pochwalił za twoją akcje "sojuszową", wiec wpadłęs tu wstawic moje potopiopne 213(!xd) transów i 3 paki ogni.W akcji solo.
Oczywiście dopisując, ze jesteśmy słąbi,bo walczyliśmy na słabych łajdaków,a nie POTĘSZNE mdg.Tymczasem potesznemu mdg powinalem miasto rano.Kaganiec na pyszczek i do budy.


View attachment 14549
ty zawsze perfidnie tu manipulujesz. to byly kolony kilka h drogi na nieaktywnego bez obstawy. w jednym masz 13 hoplitow... w drugim 15 wojska... Porownujesz to do swojej pseudo akcji z pomoca sojuszu i dogrywaniem synchro:)
osieszasz sie chlopie. Taka sama manipulacja jak dodanie sobie do statystyk akademii lajdakow gdzie zostaly nabite masowo podboje i zestawienie z podbojami topowego wroga na tyms wiecie z jakim walczy MDG gdzie tych podbojow jest mniej z oczywistych wzgledow.
Prawda jest taka, ze MDG od startu nawala sie z topka wiele liczniejsza i wieksza od nas i wygrywa a jaskiniowcy weszli na uboczu i leja sie z akademia łajdaków czyli niedzielnymi graczami nie stawiajacymi oporu.

I uwaga uwaga do tej ciezkiej walki jaskiniowcy zrobili koalicje z topka swiata xD

Licza na kolejny swiat z darmowymi koronkami gdzie nie trzeba nic robic tylko grac a reszta zrobi za nich robote.
dzida serio wiem, ze ciezko przelknac, ze MDG robi zdecydowanie lepsze synchro od tej pseudo legendy klanu co od nagidosu gdzie dostali lanie nie miala powaznego swiata i przeciwnikow i nazbierala sobie koronek...
szkoda, ze nie wbiliscie 1v1 z nami tu to bysmy wytarli wami podloge na starcie i byscie znowu szaraki zrobili jak kacperek z ekipa na Amisos.
 
ty zawsze perfidnie tu manipulujesz. to byly kolony kilka h drogi na nieaktywnego bez obstawy. w jednym masz 13 hoplitow... w drugim 15 wojska... Porownujesz to do swojej pseudo akcji z pomoca sojuszu i dogrywaniem synchro:)
osieszasz sie chlopie. Taka sama manipulacja jak dodanie sobie do statystyk akademii lajdakow gdzie zostaly nabite masowo podboje i zestawienie z podbojami topowego wroga na tyms wiecie z jakim walczy MDG gdzie tych podbojow jest mniej z oczywistych wzgledow.
Prawda jest taka, ze MDG od startu nawala sie z topka wiele liczniejsza i wieksza od nas i wygrywa a jaskiniowcy weszli na uboczu i leja sie z akademia łajdaków czyli niedzielnymi graczami nie stawiajacymi oporu.

I uwaga uwaga do tej ciezkiej walki jaskiniowcy zrobili koalicje z topka swiata xD

Licza na kolejny swiat z darmowymi koronkami gdzie nie trzeba nic robic tylko grac a reszta zrobi za nich robote.
dzida serio wiem, ze ciezko przelknac, ze MDG robi zdecydowanie lepsze synchro od tej pseudo legendy klanu co od nagidosu gdzie dostali lanie nie miala powaznego swiata i przeciwnikow i nazbierala sobie koronek...
szkoda, ze nie wbiliscie 1v1 z nami tu to bysmy wytarli wami podloge na starcie i byscie znowu szaraki zrobili jak kacperek z ekipa na Amisos.
pamiętaj arturku o tych wpisach jak dojdziemy do was frontem, żebyś też był taki wyszczekany i chętny do zabaw na synchro zamiast do murowania miast
 
o Jezusku jakie dobre to MDG 4k biremek wstawili do wiochy o mój Boże niewiarygodne ale to jest dobry sojek nie to co jacyś jaskiniowcy
ty zawsze perfidnie tu manipulujesz. to byly kolony kilka h drogi na nieaktywnego bez obstawy. w jednym masz 13 hoplitow... w drugim 15 wojska... Porownujesz to do swojej pseudo akcji z pomoca sojuszu i dogrywaniem synchro:)
osieszasz sie chlopie. Taka sama manipulacja jak dodanie sobie do statystyk akademii lajdakow gdzie zostaly nabite masowo podboje i zestawienie z podbojami topowego wroga na tyms wiecie z jakim walczy MDG gdzie tych podbojow jest mniej z oczywistych wzgledow.
Prawda jest taka, ze MDG od startu nawala sie z topka wiele liczniejsza i wieksza od nas i wygrywa a jaskiniowcy weszli na uboczu i leja sie z akademia łajdaków czyli niedzielnymi graczami nie stawiajacymi oporu.

I uwaga uwaga do tej ciezkiej walki jaskiniowcy zrobili koalicje z topka swiata xD

Licza na kolejny swiat z darmowymi koronkami gdzie nie trzeba nic robic tylko grac a reszta zrobi za nich robote.
dzida serio wiem, ze ciezko przelknac, ze MDG robi zdecydowanie lepsze synchro od tej pseudo legendy klanu co od nagidosu gdzie dostali lanie nie miala powaznego swiata i przeciwnikow i nazbierala sobie koronek...
szkoda, ze nie wbiliscie 1v1 z nami tu to bysmy wytarli wami podloge na starcie i byscie znowu szaraki zrobili jak kacperek z ekipa na Amisos.
HAHHAHAHA NO OD CIEBIE DOSTALI LANIE HJHAHAH
ty co najwyżej im pomachałeś zza muru 25 i wieży na nagidosie a nie synchro robiłeś
jak śmiesz wspominać Nagidos XDDD że ci nie wstyd
 
1654062155738.png

Artur Ty ogarnij lepiej swoich fejkarzy z morza 35, bo przelotke wszyscy za fejki dostaniece.
ty zawsze perfidnie tu manipulujesz. to byly kolony kilka h drogi na nieaktywnego bez obstawy. w jednym masz 13 hoplitow... w drugim 15 wojska... Porownujesz to do swojej pseudo akcji z pomoca sojuszu i dogrywaniem synchro:)
osieszasz sie chlopie. Taka sama manipulacja jak dodanie sobie do statystyk akademii lajdakow gdzie zostaly nabite masowo podboje i zestawienie z podbojami topowego wroga na tyms wiecie z jakim walczy MDG gdzie tych podbojow jest mniej z oczywistych wzgledow.
Prawda jest taka, ze MDG od startu nawala sie z topka wiele liczniejsza i wieksza od nas i wygrywa a jaskiniowcy weszli na uboczu i leja sie z akademia łajdaków czyli niedzielnymi graczami nie stawiajacymi oporu.

I uwaga uwaga do tej ciezkiej walki jaskiniowcy zrobili koalicje z topka swiata xD

Licza na kolejny swiat z darmowymi koronkami gdzie nie trzeba nic robic tylko grac a reszta zrobi za nich robote.
dzida serio wiem, ze ciezko przelknac, ze MDG robi zdecydowanie lepsze synchro od tej pseudo legendy klanu co od nagidosu gdzie dostali lanie nie miala powaznego swiata i przeciwnikow i nazbierala sobie koronek...
szkoda, ze nie wbiliscie 1v1 z nami tu to bysmy wytarli wami podloge na starcie i byscie znowu szaraki zrobili jak kacperek z ekipa na Amisos.

Zwykle się nie wcinam w te jałowe dyskusje, bo jest takie powiedzenie, że trolli się nie karmi, a kupy nie dotyka, bo zaczyna brzydko pachnieć, ale chłopie uczepiłeś się nagidosu, jak rzep psiego ogona, że się w sumie już tego słuchać nawet nie da, a wystarczy prześledzić ranking, podpytać graczy, którzy brali udział, i nawet jak tam nikt nie grał, powiedzą, że Twój sojusz to był tylko dodatek do tej koalicji, a robotę całą robił Grzesiek i odpady Pysia. Nawet sam Grzesiek się z Ciebie śmiał już na sam koniec i nie chciał wdawać się w jakiekolwiek dyskusje, bo miałeś jakiś swój wewnętrzny świat i zabawki. Nie rozumiem tej nienawiści do Dawida, ale czasem się zastanawiam, czy to jakaś wrodzona zazdrość.

Natomiast jeżeli chodzi o sytuację na tym świecie; zauważ, że myśmy zaczęli ponad miesiąc(chyba, czy więcej, nawet nie wiem, kiedy to wystartowało) po starcie serwera, a już jesteśmy w większości w top 100; i pratycznie na Waszych wyspach. Będziesz miał tą udaną zabawę z Dawidem zapewne w niedługim czasie. Przywalasz się do podpisania koalicji, spoko, a na Nagidos to w czym byłeś, skoro już tak do tego Nagidosu bardzo się odwołujesz?

Porównaj sobie swoje dwa zdania: "(...)szkoda, ze nie wbiliscie 1v1 z nami tu to bysmy wytarli wami podloge na starcie" VS "(...)jaskiniowcy weszli na uboczu i leja sie z akademia łajdaków czyli niedzielnymi graczami nie stawiajacymi oporu", czyli mówisz, że bicie graczy(jaskiniowców) z jednym miastem mając miesiąc przewagi i 30 pare miast(MDG) jest spoko, ale nasze wejście na łajdaków i wyniesienie ich mając jedno miasto już nie? Ok. Wejście na teren, na którym masz możliwość szybkiego rozwoju jest kluczowe i strategiczne, jak nie rozumiesz podstaw strategii, to po co się w ogóle wypowiadasz? Byle dopiec Dawidowi? - to w takim razie, jak wyżej.

"MDG robi zdecydowanie lepsze synchro" - spoko, to zrób poradnik dla graczy, może się czegoś nauczą.

Czytając Ciebie od Nagidosu, żałuje, że byłam kiedyś częścią MDG i wszyscy gracze starzy od Akcjum i wcześniej, podzielają moją opinię. Jak mi weteran napisał, że po tych latach zrobiłeś się takim bajkopisarzem, to nie chciałam mu na początku wierzyć, ale to co się słyszy, co Ty robisz za plecami i co wypisujesz do ludzi, od czasu starcia z Kroniką, to głowa mała...

Gram z Kronikarzami krótko, bo zaczęłam na Nagidos tak naprawdę, ale jak sobie porównam atmosferę i ludzi, i jak się nam grało, szczególnie przegrany Nagidos, bo Dawid i liczenie dominacji i plan palikowania pleców. To pod względem ekipy, to był najlepszy wobór i najlepszy serwer do grania. Uważam, że to jest bardzo dobra i przede wszystkim zgrana ekipa, z którą każdy chciałby zagrać chociaż raz, natomiast o Twojej nie można tego powiedzieć, ani w sumie nigdzie usłyszeć.
 
Ostatnia edycja:
Do góry