Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

Ale Ty dalej jesteś winny .
Bo obrażasz mnie za prawdę . "Mam wrażenie zepka, ze z każdym kolejnym serwerem robisz się coraz bardziej odklejona"
Prawdę to ty piszesz jak się pomylisz.Wytykanie ci jaką jesteś osobą i jakie bzdury piszesz to nie obrażanie tylko subiektywna ocena.Chociaż patrząc na liczbę tych ocen to może już obiektywna.
Sam fakt, że od jakichś trzech lat zmieniasz nicki i jesteś kolejno wywalana z każdego sojuszu mówi samo za siebie.
 
Prawdę to ty piszesz jak się pomylisz.Wytykanie ci jaką jesteś osobą i jakie bzdury piszesz to nie obrażanie tylko subiektywna ocena.Chociaż patrząc na liczbę tych ocen to może już obiektywna.
Sam fakt, że od jakichś trzech lat zmieniasz nicki i jesteś kolejno wywalana z każdego sojuszu mówi samo za siebie
No tak jak nie wiecie co odpowiedzieć to leci "Sam fakt, że od jakichś trzech lat zmieniasz nicki i jesteś kolejno wywalana z każdego sojuszu mówi samo za siebie" - to też, mówi samo za siebie - szczególnie, że mijasz się z prawdą.
 
No tak jak nie wiecie co odpowiedzieć to leci "Sam fakt, że od jakichś trzech lat zmieniasz nicki i jesteś kolejno wywalana z każdego sojuszu mówi samo za siebie" - to też, mówi samo za siebie - szczególnie, że mijasz się z prawdą.
Zepka, Ty to jesteś jak bumerang.
Bądź sobą, nie daj wmówić innym, że to coś z Tobą nie tak. Trwaj dziewczyno, trzymam kciuki
 
Ale to prawda o tobie xD
xd co jest niby prawdą , że zmieniłam nick - jest to zgodne z regulaminem i nie ukrywam tego.
I nawet powiem Ci czemu to służy - miałam chwile spokoju od zakłamanych tekstów kacperka i paru innych graczy.
typu: masz fory u Turka, bo mu cuda sprzedałaś -xd
Bo reszta to na pewno nie .:)

A i prawda jest taka, że zgodnie z definicją Panów Asardi i Blady1000 jesteś słupem i nadajesz się tylko do rozbiórki.

Pozdrawiam.
 
xd co jest niby prawdą , że zmieniłam nick - jest to zgodne z regulaminem i nie ukrywam tego.
I nawet powiem Ci czemu to służy - miałam chwile spokoju od zakłamanych tekstów kacperka i paru innych graczy.
typu: masz fory u Turka, bo mu cuda sprzedałaś -xd
Bo reszta to na pewno nie .:)

A i prawda jest taka, że zgodnie z definicją Panów Asardi i Blady1000 jesteś słupem i nadajesz się tylko do rozbiórki.

Pozdrawiam.
Ale dawaj te konkrety, bo piszesz o tych moich "zakłamanych tekstach" a ani razu nie rzuciłas komu to rzekomo miałem pisać, farmazonie

Btw, tak nie ukrywałaś tego, że nawet na tym serwerze siedziałaś będąc z nami na zielono i biorąc od nas nerki xd
 
Do góry