Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

Zrzut ekranu 2022-04-15 183822.jpg
Smakołysze = drugi człon No Name
Bobowanie = drugi czlon Bez nazwy
Bez Nazwy ściśle wspólpracują z No name od startu
Banany naleza do koalicji.
Klan Węża nalezy do koalicji
Konspiracja zapomniala wylaczyc widocznych paktow i byl tam sojusz Bez Nazwy i Wataha xD
Był sobie łajdak gdzie gra Krukor na razie mają pakt z No name


Pro Papugi i Kawosze walcza z koalicja No name/bez nazwy a od wczoraj MDG z nimi na zielono bo spora masówka na świecie się zrobiła na czerwono.

Nie interesowalem się z kim i przeciw komu Watacha ale stawialbym, ze Bez nazwy moze miec z nimi pakt xD
 
Ostatnia edycja:
View attachment 14355
Smakołysze = drugi człon No Name
Bobowanie = drugi czlon Bez nazwy
Bez Nazwy ściśle wspólpracują z No name od startu
Banany naleza do koalicji.
Klan Węża nalezy do koalicji
Konspiracja zapomniala wylaczyc widocznych paktow i byl tam sojusz Bez Nazwy i Wataha xD
Był sobie łajdak gdzie gra Krukor na razie mają pakt z No name


Pro Papugi i Kawosze walcza z koalicja No name/bez nazwy a od wczoraj MDG z nimi na zielono bo spora masówka na świecie się zrobiła na czerwono.

Nie interesowalem się z kim i przeciw komu Watacha ale stawialbym, ze Bez nazwy moze miec z nimi pakt xD
Czy to jest krecik :eek:?
 
c0mbat chciał stworzyć Konfederacje gdzie kobiety mają tylko gotować i sprzątać i się nie mieszać do polityki ani zarządzania. Potraktował źle kilka kobiet. Zaczął robić dziwne rzeczy np. wypowiedział wojnę sojusznikom mimo, że bez nich z góry wiadomo, że nie ma szans choć i z nimi nie miał szans moim zdaniem. Kilka osób odeszło do MDG a potem kolejni. Inni gracze poszli do innych byłych wrogów jak Papugi, 100pro czy Kawosze. W ciągu doby posypał się sojusz top-1 i top-2 a c0mbat dopiero po czasie ogarnął jak wiele błędów zrobił. Ale już jest za późno. Dużo dobrych graczy tam było i jest ale totalna amatorka w prowadzeniu sojuszu i dyplomacji.

Jeden koleś 2 dni temu mi groził i kozakował jaki to Mokotów jest mocny a MDG ma mało punktów na co mu napisałem, że wrócimy do tej rozmowy jak się rozpadniecie za miesiąc. Wyśmiał mnie po czym dziś napisał, że wykrakałem i czy znajdzie się dla niego miejsce w MDG ;p Oczywiście nie znalazło.

Ten świat jest bardzo dziwny i jeszcze nie widziałem aby sojusze z topki tak szybko się rozpadały. Nie mówię o takich co po ochronce się sypią ale o takich co po ochronce chwile rządzili ale potem nagle zwrot o 180 stopni.
 

Załączniki

  • Zrzut ekranu 2022-04-21 195456.jpg
    Zrzut ekranu 2022-04-21 195456.jpg
    128,5 KB · Wyświetlenia: 51
c0mbat chciał stworzyć Konfederacje gdzie kobiety mają tylko gotować i sprzątać i się nie mieszać do polityki ani zarządzania. Potraktował źle kilka kobiet.
Ty masz czelność wytykać palcami to, że jakiś mentalny krzak zwyzywał inną kobiete? XD
A przypomnieć ci twoje przebojowe wejście na pewnego discorda?
obaj z combatem jesteście siebie warci i obaj macie tak samo płytkie podejście do kobiet, elo
 
Ty masz czelność wytykać palcami to, że jakiś mentalny krzak zwyzywał inną kobiete? XD
A przypomnieć ci twoje przebojowe wejście na pewnego discorda?
obaj z combatem jesteście siebie warci i obaj macie tak samo płytkie podejście do kobiet, elo


Mowi to dziecko, ktore na swoich dc nie robi nic poza wyzywaniem sie nie tylko z wlasnymi kolegami i kolezankami ale tez innych np. Helios wulgarnymi wyzwiskami. Kto cie zna i wasze towarzystwo na dc ten wie, ze tam jest doslownie rynsztok i piaskownica. I takie cos mi pisze o wyzwiskach...
 
Ale to ty stawiasz się w roli moralnego obrońcy łebku, czaisz to? XD
ty przychodzisz na fo i próbujesz udawać tego wielce prawego i mężnego obrońcę kobiet, podczas gdy jesteś takim samym dnem jak combat, widzisz różnicę, czy twój płytki móżdżek tego nie dostrzega i dalej brniesz w zaparte.
wolę być wulgarnym dzieciakiem, niż odklejonym facetem po 40, mającym kryzys wieku średniego i szukającym niespełnionej miłości na gierce przeglądarkowej.
 
Mowi to dziecko, ktore na swoich dc nie robi nic poza wyzywaniem sie nie tylko z wlasnymi kolegami i kolezankami ale tez innych np. Helios wulgarnymi wyzwiskami. Kto cie zna i wasze towarzystwo na dc ten wie, ze tam jest doslownie rynsztok i piaskownica. I takie cos mi pisze o wyzwiskach...
ty potrafisz sie zachowac niewiele lepiej, za to dzieli was 20 lat doswiadczenia zyciowego :)
 
Do góry