Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

Wiecie co, zadam wam pytania retoryczne.
1, czy chociaż raz przeszła , któremuś z was przez głowę myśl " może to nie zepka go zaprosiła ?
2, czy chociaż przez chwile pomyśleliście, że może warto napisać do mnie czy barto, opisać sytuacje, wyprzedzając ruch Martina ?
3, może chociaż , to że nie wiedzieliśmy o niczym i pytanie o to co się stało było zwykłym pytaniem a nie bronieniem kogokolwiek ?
4, czy wy nie zaprosiliście tych dwóch graczy do swojego sojuszu , wiedząc jacy są ?

Leito1939

czasami się mylę, czasami wam przyznaje racje


A to my zaczelismy czy ty pisac o jego przejściu?
Jakbys siedziala cicho to ten watek bylby nieporuszony. W kontrze wstawilem co pisal i szlas w zaparte,ze robimy niby to samo.Moglas wtedy przemyslec czy chcesz sie babrac w takim bajorze czy moze lepiej wyrzucic. To jesli robimy to samo to dajesz przyzwolenie miec ludzi naszego pokroju w sojuszu byleby dostac poziom artefaktu wiecej. Po co wiec zgrywac swieta?
Teraz nazbieracie reszte tych ludzi PO SERWERZE xd dla poziomu artefaktu. Juz nie ma zgrywania,ze ktos oddal cuda itp itd. pieknie sie wyjasnilas sama.
To,ze jestesmy tacy sami to oczywiscie ironia, ktora bedziesz potem glosila jako " oszczep sam powiedział, ze sa tacy sami" ale baw się.
 
A to my zaczelismy czy ty pisac o jego przejściu?
Jakbys siedziala cicho to ten watek bylby nieporuszony. W kontrze wstawilem co pisal i szlas w zaparte,ze robimy niby to samo.Moglas wtedy przemyslec czy chcesz sie babrac w takim bajorze czy moze lepiej wyrzucic. To jesli robimy to samo to dajesz przyzwolenie miec ludzi naszego pokroju w sojuszu byleby dostac poziom artefaktu wiecej. Po co wiec zgrywac swieta?
Teraz nazbieracie reszte tych ludzi PO SERWERZE xd dla poziomu artefaktu. Juz nie ma zgrywania,ze ktos oddal cuda itp itd. pieknie sie wyjasnilas sama.
To,ze jestesmy tacy sami to oczywiscie ironia, ktora bedziesz potem glosila jako " oszczep sam powiedział, ze sa tacy sami" ale baw się.
To może ja zapytam, czy to ja, czy wy zaczęliście pisać, że dostałam buta, że combat przez 10 minut miał upki, że ziółek dołączył, że ziółek szare walnął, że straciliśmy cudaki ? One też byłyby nieporuszone, jakbym siedziała cicho ?
W kontrze na pytanie, co się stało, wkleiłeś kawałek rozmowy i oskarżyłeś mnie, że go bronie.

Ja zdania nie zmieniłam od początku serwera. Zapraszam na ds tam możesz powklejać, żeby syfu tu nie robić.

Zachowujecie się tak samo, bez obaw nie mam takiej obsesji, jak wy, żeby powoływać się na twoje ironie.
 

DeletedUser35664

Guest
Dorabiam tak na boku, z lajkow biznesu nie ma to trza se radzić
 
Do góry