Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

A ja po prostu nie polecam zawodnika o nicku c0mbat w swoich szeregach.
Takiego niskiego poziomu czegokolwiek jeszcze nie spotkałam.
I wszystkim zebranym życzę miłego wieczoru.
 
c0mbat chciał stworzyć Konfederacje gdzie kobiety mają tylko gotować i sprzątać i się nie mieszać do polityki ani zarządzania. Potraktował źle kilka kobiet. Zaczął robić dziwne rzeczy np. wypowiedział wojnę sojusznikom mimo, że bez nich z góry wiadomo, że nie ma szans choć i z nimi nie miał szans moim zdaniem. Kilka osób odeszło do MDG a potem kolejni. Inni gracze poszli do innych byłych wrogów jak Papugi, 100pro czy Kawosze. W ciągu doby posypał się sojusz top-1 i top-2 a c0mbat dopiero po czasie ogarnął jak wiele błędów zrobił. Ale już jest za późno. Dużo dobrych graczy tam było i jest ale totalna amatorka w prowadzeniu sojuszu i dyplomacji.

Jeden koleś 2 dni temu mi groził i kozakował jaki to Mokotów jest mocny a MDG ma mało punktów na co mu napisałem, że wrócimy do tej rozmowy jak się rozpadniecie za miesiąc. Wyśmiał mnie po czym dziś napisał, że wykrakałem i czy znajdzie się dla niego miejsce w MDG ;p Oczywiście nie znalazło.

Ten świat jest bardzo dziwny i jeszcze nie widziałem aby sojusze z topki tak szybko się rozpadały. Nie mówię o takich co po ochronce się sypią ale o takich co po ochronce chwile rządzili ale potem nagle zwrot o 180 stopni.
A daj zrzut z rozmowy żeby potwierdzić czy twoje słowa są prawdziwe z tym gościem co opisujesz
 
Ale to ty stawiasz się w roli moralnego obrońcy łebku, czaisz to? XD
ty przychodzisz na fo i próbujesz udawać tego wielce prawego i mężnego obrońcę kobiet, podczas gdy jesteś takim samym dnem jak combat, widzisz różnicę, czy twój płytki móżdżek tego nie dostrzega i dalej brniesz w zaparte.
wolę być wulgarnym dzieciakiem, niż odklejonym facetem po 40, mającym kryzys wieku średniego i szukającym niespełnionej miłości na gierce przeglądarkowej.

Zaraz zaraz wulgarny dzieciak wyzywajacy kobiety i to wulgarnie i chamsko na dc kacperek przylatuje na FO bronic combata co tez traktuje kobiety jak druga kategorie. I mi zarzuca cos :D? chory psychofan co przylatuje za mna gdziekolwiek sie nie pojawie. Dzieciak co od dziecka siedzi 24/h na gp i dc wyzywajac sie codziennie z kolegami, ktorego jedynym zyciowym sukcesem poza gp jest zrobienie kursu na wózek widłowy. Koles co jedyne co ma w zyciu to kolegow z gry przegladarkowej o jakiej wspomina:)

wracaj na dc sie wyzywac bo fo nie jest na to miejscem. Nie mam zamiaru sie tu okladac z dziecmi. Takze koncze ten syf bo jak zwykle zleciało się kółko wzajemnej adoracji bo mozna kogos powyzywac.
 
Zaraz zaraz wulgarny dzieciak wyzywajacy kobiety i to wulgarnie i chamsko na dc kacperek przylatuje na FO bronic combata co tez traktuje kobiety jak druga kategorie. I mi zarzuca cos :D? chory psychofan co przylatuje za mna gdziekolwiek sie nie pojawie. Dzieciak co od dziecka siedzi 24/h na gp i dc wyzywajac sie codziennie z kolegami, ktorego jedynym zyciowym sukcesem poza gp jest zrobienie kursu na wózek widłowy. Koles co jedyne co ma w zyciu to kolegow z gry przegladarkowej o jakiej wspomina:)

wracaj na dc sie wyzywac bo fo nie jest na to miejscem. Nie mam zamiaru sie tu okladac z dziecmi. Takze koncze ten syf bo jak zwykle zleciało się kółko wzajemnej adoracji bo mozna kogos powyzywac.
Trzeci raz na FO pisze, że nie mam uprawnień na wózki.I nie zmyślaj historyjek o mnie,bo twoim jedynym osiągnieciem jest przytulanie się do gosci w latach mlodzienczych i poznmiejsza emigracja zarobkowa.Średni wzor do nasladowania.Patrzac jak ci sie odkleiło to juz w ogole.
 
Do góry