Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

Zepelin podaj w razie co 3 czy 4 tam nick.
Napisałabym parę słów co myślę o Asardim i jego Ty to masz tupet. Zdradziłeś poufna informacje, do której miałeś dostęp jako współzałożyciel sojuszu, bo mnie zapraszałeś i masz jeszcze czelność z tego kpić .

Jak się już pokazałeś to Ci koteczku coś przypomnę .

11.05. Awansowałeś mnie na stanowisko specjalisty od zadań specjalnych ba nawet poleciłeś mnie kawie jako swojego pewniaka haha
13,05 Gdy wysłałam Ci ruchomy u samca Alfy . Bonus nocny +100, narcyzm -20 czyli +80 dla okupującego bo lecą ataki w bonusie . Podjęliście decyzje o masie a rano pomimo pilnowania i rzucenia ochronki przez graczy 100,w mieście stało co kot napłakał bo na +0 warto im mity pozbijać. i Foch
14.05 Podjąłeś samodzielnie decyzje o obstawianiu miasta - stanęłam na własne ryzyko i ruchomy dałam do informacyjnych ( zgodnie z poleceniem rady w tym temacie ) - Potem fochy , że to ostatni raz bo nie wiesz czy mi gracz miasta oddaje czy o co chodzi.
15.05 Moje proste pytanie o co chodzi z rezami 100 na rozbiórce
W sojuszu panuje zasada
1. Rezki z wpisów przy rozbiórkach mają pierwszeństwo nad rezami na mieście.
2, Wpis w temacie tej konkretnej rozbiórki
- Chętni zapisywać się, a ja później to rozdziele.
- w razie co sojusznicy wpadną ze slotami jak wam zabraknie.
3, odpowiedz Kawy na to samo pytanie; No skoro wpisana Ty byłaś to sprawa jasna
4, Wmawiasz mi bzdury, że przydzieliłeś miasto gostkowi to on założył reze ( prorok czy co ) a mi nie edytowałeś postu z grzecznym pytaniem " mogę" więc udzieliłeś mi odpowiedzi, że mi go nie przydzielasz :D
Oskarżyłeś mnie bezpodstawnie o szukanie pw na rozbiórkach, nazwałeś faktycznie bobem, który i tak trafi do rozbiórki xd
Skarżysz na mnie Kawie, że odmawiam wysłania deffa na okupacje na którą wysłałam deffa, który mi padł a okupacja bez badań.
16,05 Opuszczasz sojusz, rezygnujesz z funkcji w radzie i :
1. Piszesz na wspólnym zamkniętym forum , ,że chciałam rezy ujawnić Mgd o jakimś zamiłowaniu do nich haha
Bo ja Ci wkurzona na Ciebie .po złości napisałam, "czekaj napisze do mgd, może oni sobie po rezerwują" ( w domyśle; to im też przydzielisz. jak kawosze to boby)
2. o 11 h Piszesz do gracza , że przydzieliłeś mu miasto o 23;54 A mi, że jak wstawie kolona to polecisz ogniami i mitem ( bo w pakcie mamy zasadę, że nie atakujemy rezerwacji pakowacza będącego członkiem oddzielnego sojuszu z którym będziemy mieli fuzje ale tworzymy jeden sojusz ale rozbiórki mamy na oddzielnych forach z zachowaniem zasady pierwszeństwa dla rez na naszym forum )
Wcześniej napisałam temu graczowi, że może miasto brać dla mnie niema sprawy :D
2, Zarządzasz moją rozbiórkę ( twoje słowa ) xd

Do dziś nie mogę wyjść z podziwu dla twojej pracy jako lidera, twoje trafne decyzje by MGD miało jak najwięcej pw. .
Twe znakomite podejście do graczy i szacunek jaki im okazujesz budzą wręcz mój podziw.
A Twój system rozbiórek wręcz mnie powalił z zachwytu.
Wszak w odróżnieniu od marnych liderów, którzy;
Rozbiórki prowadzą w sposób przejrzysty i dla wszystkich zrozumiały.
Przydziały miast prowadzą na pw a miasta rozdzielone nie brane są do wyboru na forum.
Rezerwacja miasta zaznaczana jest w taki sposób by gracze wiedzieli gdy gracz wyjdzie z sojuszu, że miasto ma reze .
Rozbiórki sojuszowe wstawiają na forum sojuszu a wspólne na wspólnym forum. phi
Ty jedyny ...... (napisałabym, ale nie ogarniam tego niestety)

Nigdy na grepo nie spotykałam tak znakomitego lidera jak Ty i z rozpaczy, że mnie porzuciłeś będę płakać do końca sw
p.s. Mam gdzieś wasze śmieszki, bo one świadczą tylko o was.

Dla koleżanki Keith666 czy jak jej tam bo nie pamiętam
Polecam Ci obejrzeć 13 i 14 odcinek koreańskiej dramy "Tomorrow " może wtedy coś o zrozumiesz i przestaniesz takie bzdury pleść
 
Ostatnia edycja:
2k22 i konczyc gre z powodu spiny o rozbiorki sojuszowe XD
Ty się j lepiej nie śmiej bo to twoja wina xd
"podstawiaczu" deffa

Nie wiem o co chodzi z rozbiórkami. U nas miasta dostaje ja oraz moi pupile. Zwykli gracze nie maja prawa wziąć miast i myślę,ze to sie sprawdza. Pozdrawiam
No przecież napisałam, że marny z Ciebie lider "Przydziały miast prowadzą na pw a miasta rozdzielone nie brane są do wyboru na forum."

Nikt mnie nie oszukał i nie chodziło o miasto bo inne mogłam wziąć ale nie chciałam. Chodziło o zwykłą informacje o co chodzi .

A to, że Gorąca Kawa okazał się tym kim się okazał i po świecie gdzie przez jego opowiastki o naszej wielkiej znajomości zablokował mi dalszą grę teraz mnie zdradził bo kogoś musiał poświęcić to całkiem inna bajka.

Także, Oszczepku niestety spadłeś z piedestału i nie jesteś już moim największym wrogiem . Asardiemu nawet miasto oddałam bo po nim i było feeeeeee
 
No przecież napisałam, że marny z Ciebie lider "Przydziały miast prowadzą na pw a miasta rozdzielone nie brane są do wyboru na forum."

Nikt mnie nie oszukał i nie chodziło o miasto bo inne mogłam wziąć ale nie chciałam. Chodziło o zwykłą informacje o co chodzi .

A to, że Gorąca Kawa okazał się tym kim się okazał i po świecie gdzie przez jego opowiastki o naszej wielkiej znajomości zablokował mi dalszą grę teraz mnie zdradził bo kogoś musiał poświęcić to całkiem inna bajka.

Także, Oszczepku niestety spadłeś z piedestału i nie jesteś już moim największym wrogiem . Asardiemu nawet miasto oddałam bo po nim i było feeeeeee


No super,ze nie jestem juz twoim wrogiem,ale w sumie średnio mnie to obchodzi xd nie wiem kiedy zdasz sobie sprawę,ze jak co serwer masz problemy do sojuszu w ktorym jestes to moze wina nie lezy w tym sojuszu tylko w tobie?
Zmiana nicku nic nie pomoze. Musisz zmienic charakter,a z tym juz ciezko. Powodzenia w kazdym razie. Moze sprobuj w mdg. Kobieta ma tam juz +100 do rekrutacji
 
Afera rozbiórkowa xd

Pewnie miasta nie dostałaś za darmo i afera
Ta o to się rozchodzi min. :D




Zepelin już kolejny nick co? Angel....

Za mocne słowa na tego pawniaka co tam piszesz, no chyba że chodziło ci o pewniaka do rozbiórki to w 100 procentach się zgadzam, właśnie tam siedzisz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ale kogoś nazwa szczypała... ajj Zawsze się można było nazwać i strzelić sobie w stope jak pro100wcel i rozwiązać rebus.
Żeby zgłaszać nic nieznaczący sojusz za nazwę to chyba trzeba być Kawoszem :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry