Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

Na Czarno MDG. Na niebiesko nasze pakty a na czerwono koalicja anty MDG.
Sytuacja wygląda tak, że prostaki tracą masowo miasta i bez problemu idziemy do przodu. Mają mocnych graczy ale coś tam nie działa i nie radzą sobie z nami na froncie.

Zrzut ekranu 2022-05-28 135116.jpg
 
Oszczep ty zawsze malo bystry byles.
Ja pisze post o wojnie MDG z prostakami. O tym, że traca masowo miasta i przegrywaja na froncie z nami a nie o perypetiach jakis jaskiniowcow co weszli sobie daleko od frontu i leja akademie łajdaków xD
Tam możecie sobie podbić 200 miast o dodawać do statystyk ale dobrze wiemy, ze walczycie z 10 razy slabsza akademia i nikt tam nie stawia oporu.

W przyszlosci jak zaczniecie walczyc z kims powaznym to sukcesy sie skoncza szybko.
Mam nadzieje, ze jak juz wyjasnilem ci czego dotyczyl moj post to przestaniesz wyskakiwac ze statystykami podbojow akademii lajdakow.
Co do patusa co pyta o to czemu nie pomagamy Lajdakom to ja zapytam czemu nie pomagacie prostakom xd? raz polecieliscie ogniami i odbudowujecie do tej pory nie majac odwagi juz latac do nas na okupacje;p
Bawcie sie tam na froncie z 3 ligowa akademia a my tymczasem zajmiemy sie topowym sojuszem z dobrymi graczami, duzymi zlotnikami i liczniejszymi od nas. My lubimy wyzwania dla was sa wojny z akademiami xD
Na Amisos jak patus wszedl z pancernymi aby z nami walczyc to gdy okazalo sie, ze nie ma z kim paktowac to szybko szaraki zrobili. Tu zanim weszliscie juz umowiliscie pakt z ogromna koalicja przeciw nam bez tej koalicji oczywiscie jedyne co byscie tu robili to handlowali i zrobili szaraki xD

Oczywiscie jak zawsze zlatuja sie patusy z discorda i robi sie syf wiec nie zamierzam tu wracac dlugi czas.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
smiley-emoticons-lol-1.gif
 
Oszczep ty zawsze malo bystry byles.
Ja pisze post o wojnie MDG z prostakami. O tym, że traca masowo miasta i przegrywaja na froncie z nami a nie o perypetiach jakis jaskiniowcow co weszli sobie daleko od frontu i leja akademie łajdaków xD
Tam możecie sobie podbić 200 miast o dodawać do statystyk ale dobrze wiemy, ze walczycie z 10 razy slabsza akademia i nikt tam nie stawia oporu.

W przyszlosci jak zaczniecie walczyc z kims powaznym to sukcesy sie skoncza szybko.
Mam nadzieje, ze jak juz wyjasnilem ci czego dotyczyl moj post to przestaniesz wyskakiwac ze statystykami podbojow akademii lajdakow.
Co do patusa co pyta o to czemu nie pomagamy Lajdakom to ja zapytam czemu nie pomagacie prostakom xd? raz polecieliscie ogniami i odbudowujecie do tej pory nie majac odwagi juz latac do nas na okupacje;p
Bawcie sie tam na froncie z 3 ligowa akademia a my tymczasem zajmiemy sie topowym sojuszem z dobrymi graczami, duzymi zlotnikami i liczniejszymi od nas. My lubimy wyzwania dla was sa wojny z akademiami xD
Na Amisos jak patus wszedl z pancernymi aby z nami walczyc to gdy okazalo sie, ze nie ma z kim paktowac to szybko szaraki zrobili. Tu zanim weszliscie juz umowiliscie pakt z ogromna koalicja przeciw nam bez tej koalicji oczywiscie jedyne co byscie tu robili to handlowali i zrobili szaraki xD

Oczywiscie jak zawsze zlatuja sie patusy z discorda i robi sie syf wiec nie zamierzam tu wracac dlugi czas.




Możesz pisać nawet o papużkach falistych,ale jeśli w statystykach podasz, że walczycie też z tukanami to wklejasz całe staty albo nie zawierasz tej informacji.
Jaskiniowcy weszli daleko od frontu?Jak ja zaraz będę twoich gości z top15 ciął na synchro i jedyne co będziesz mógł robić to im pisać żeby więcej deffa robili na stałki.
I to jest obietnica.Nic tak nie motywuje jak twoje szczekanie tutaj.A teraz załóż kaganiec i wracaj do swojego schroniska.Niedługo adoptujemy wam parę miast i wrócimy do tej rozmowy.Na wyspy już weszliśmy ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tą grafike dodawales na Nagidos na początku zanim dostaliscie lanie i nic sie z tego nie sprawdzilo. Potem na kazdym kolejnym swiecie to samo.
Natomiast najbardziej mi sie podoba punkt "pakt z polowa serwera" mowi to koles, ktory bal sie tu w ogole wejsc bez paktow z polowa serwera i juz na starcie zrobil koalicje anty MDG z cala topka. Teraz dumnie walczy z akademiami majac pakty z cala topka, ktora z nim graniczy xD

I chwali sie punktami w rankingu nabijanymi na zlomie i akademiach slabych sojuszy xD
Mowi to koles, ktory jest najsłabszym ogniwem swojego sojuszu i jest taką maskotka sojuszową do drwin i beki z głupich pomyslow z poprzednich swiatow przez , ktore przegrywaliscie.


Oszczep to taki nikoś dyzma polskich zalozycieli sojuszy xD beztalencie, który trafił co mocnej ekipy złotników i nie musi nić myśleć by wygrywac slabo obsadzone swiaty.

Pozdrawiam Nikoś.
 
Tą grafike dodawales na Nagidos na początku zanim dostaliscie lanie i nic sie z tego nie sprawdzilo. Potem na kazdym kolejnym swiecie to samo.
Natomiast najbardziej mi sie podoba punkt "pakt z polowa serwera" mowi to koles, ktory bal sie tu w ogole wejsc bez paktow z polowa serwera i juz na starcie zrobil koalicje anty MDG z cala topka. Teraz dumnie walczy z akademiami majac pakty z cala topka, ktora z nim graniczy xD

I chwali sie punktami w rankingu nabijanymi na zlomie i akademiach slabych sojuszy xD
Mowi to koles, ktory jest najsłabszym ogniwem swojego sojuszu i jest taką maskotka sojuszową do drwin i beki z głupich pomyslow z poprzednich swiatow przez , ktore przegrywaliscie.


Oszczep to taki nikoś dyzma polskich zalozycieli sojuszy xD beztalencie, który trafił co mocnej ekipy złotników i nie musi nić myśleć by wygrywac slabo obsadzone swiaty.

Pozdrawiam Nikoś.



No jak ja jestem Nikosiem Dyzmą to ty jestes jednym z tych typów co dalej ładują czystą na cmentarzu ze zniczy xD
 
Ale czaisz, że ta koalicja powstała tylko dlatego że plujemy ci na łeb a nie dlatego że ktokolwiek sie ciebie boi? xd
Plujecie to na swoje matki i własnych kolegów i kolezanki na discordzie mając z tego dobrą zabawę. Dlatego serio nie dziwi mnie, że plujecie na wszystkich innych. Dla niewtajemniczonych co nigdy nie byli u tych patusów na dc to dodam, że pisze zupełnie poważnie i oni po prostu mają z tego zabawę. Kto był ten wie.
Nikt nie pisze, ze sie mnie boicie ale po prostu nie chcecie przegrac ponownie wiec wolicie bezpiecznie wejsc w duzej koalicji.
 
Plujecie to na swoje matki i własnych kolegów i kolezanki na discordzie mając z tego dobrą zabawę. Dlatego serio nie dziwi mnie, że plujecie na wszystkich innych. Dla niewtajemniczonych co nigdy nie byli u tych patusów na dc to dodam, że pisze zupełnie poważnie i oni po prostu mają z tego zabawę. Kto był ten wie.
Nikt nie pisze, ze sie mnie boicie ale po prostu nie chcecie przegrac ponownie wiec wolicie bezpiecznie wejsc w duzej koalicji.


Wygrane MDG licząc od Nagidosu:
-Amisos

Wygrane KLANu licząc od Nagidosu:
-Byblos
-Karistos
-Heliopolis
+Rodos w koalicji(gdzie Turas uciekl z serwera)




Kto tu jest przegrywem xd
 
no tak, mam świetną zabawe ze śmiania sie z patusami z perwertów twojego pokroju, nikogo to chyba nie dziwi. Pozatym, zdecydowanie wolę bez żadnego negatywnego nastawienia napisać "hihi twoja stara" niż pisać do amelki lat 13 "hejka wyślij fotke na tle grepolis to będzie zapka do sojka ;)))", jesteś poprostu obrzydliwy gościu xd
 
Tą grafike dodawales na Nagidos na początku zanim dostaliscie lanie i nic sie z tego nie sprawdzilo. Potem na kazdym kolejnym swiecie to samo.
Natomiast najbardziej mi sie podoba punkt "pakt z polowa serwera" mowi to koles, ktory bal sie tu w ogole wejsc bez paktow z polowa serwera i juz na starcie zrobil koalicje anty MDG z cala topka. Teraz dumnie walczy z akademiami majac pakty z cala topka, ktora z nim graniczy xD

I chwali sie punktami w rankingu nabijanymi na zlomie i akademiach slabych sojuszy xD
Mowi to koles, ktory jest najsłabszym ogniwem swojego sojuszu i jest taką maskotka sojuszową do drwin i beki z głupich pomyslow z poprzednich swiatow przez , ktore przegrywaliscie.


Oszczep to taki nikoś dyzma polskich zalozycieli sojuszy xD beztalencie, który trafił co mocnej ekipy złotników i nie musi nić myśleć by wygrywac slabo obsadzone swiaty.

Pozdrawiam Nikoś.
turek ale ty i twój sojusz nic nie zrobiliście na Nagidosie poza wyzłomowaniem kilku graczy i bunkrowaniu twoich wiosek xd wygraną na nagidosie zawdzięczasz głównie blademu i mulardowi jak i graczom afery którym psycha nie siadła i grali do końca ciekawi mnie ile twoi gracze by wytrzymali jakby taki dojazd dostali plus pamiętam jak dałeś zakaz fejkowania graczy twojego sojuszu o deffa w nocy XD jakoś gracze pozostałych sojuszów nie mieli z tym problemów ale Fobi nie można było fejkować o deffa :)

ironiczne że mówisz o złomie kiedy to jest dosłownie jedyne co robiłeś na nagidosie w takim razie nie masz się za bardzo czym chwalić, a tak wspominasz ten Nagidos gdzie z 4 sojuszy koalicyjnych twój był największym żartem :) poza tym Jaskiniowcy weszli miesiąc po starcie więc MDG miało o wiele więcej czasu na rozwój a jak widać i tak jesteście doganiani pomimo przewagi czasu

a oszczep to szef i tyle w temacie
 
Do góry