Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

berytros sojusz w jakim grales przegral swiat a MDG z osla i kims jeszcze wygrali. Nagidos przegrales a MDG z koalicja wygrali. Retimno gdzie byles bity i uciekles do oprawcy by nie zostac rozebranym przegrales a MDG wraz ze spolka zoo wygrali choc pod ich sztandarem gdyz my tam nie budowalismy a jedynie pomagalismy. Nie przypominam sobie swiata gdzie ty chlopie walczyles z mdg i wygrales. Takze trauma musi byc.
No i cos juz nie komentujesz tego, ze wam miasto zabieram a wczesniej tez to robilem plus nasi gracze. Za to jak rzuciles sie na czerwona kropke MDG daleko od nas to wylatujesz na fo i sie tym chwalisz jak dzieciak.
MDG jest obecnie calkowicie skupione na walce z top-1 wrogiem na tym swiecie i zdecydowanie wygrywamy. A jacys jaskiniowcy wypełźli spod kamienia daleko od nas i od startu bija sie z akademia łajdaków a do tego czasem jakies pojedyncze nasze miasto na zadupiu podbija i sie szczycą...
Jestescie marginesem na tym swiecie walczacym na uboczu z nikim istotnym. MDG od startu leje sie z wiele liczniejszym i wiekszym wrogiem co byl top-1 od praktycznie startu. Do tego zdecydowanie wygrywamy i wlasciwie pro100 nie stawia wiekszego oporu a gracze uciekaja na urlopy lub koncza gre.
Widzisz roznice?
Gdybyscie grali od startu na miejscu pro100 to byscie uciekli jako handlowcy po 3 tygodniach jak to macie w zwyczaju gdy wrog jest za silny. Tak bylo na Rodos gdzie weszliscie w centrum ale uciekliscie na inne morze bo za duza konkurencja na start a was za malo. Tak bylo na Amisos gdzie pancerni weszli na start a po tym jak im odmowili paktow uciekli ze swiata. Po miesiacu znowu weszly na tyly MDG jak im odmowiono paktow i zobaczyli, ze sa za slabi to znowu uciekli.
I tak co swiat wspaniali wojownicy od was wchodza albo polowa serwera na pewna koronke i nie maja z kim walczyc albo wejda czescia skladu i boja sie walczyc udajac handlowcow po czym uciekaja na inne morze lub ze swiata. Cel jest jeden musi byc pewna wygrana bo wstyd ponownie lanie dostac po Nagidos.
Teraz dzielnie lejecie sie z akademia i wstawiacie statystyki waszych sukcesow. A jak wam sie trafi czerwona kropka MDG to trzeba sie pochwalic jakbyscie z nami walczyli mimo, ze nie walczymy bo my sie skupiamy daleko od was na top-1 wrogu a do was mamy daleko.
I chwala sie tymi wygranymi swiatami gdzie nie bylo konkurencji a i tak niektore wygrane tylko przez jakies zdrady na koniec np. z vvv ostatnio.
Nawet z VVV dostawaliscie lanie caly swiat xD
 
Absolutnie nie zarzucam Ci jakobyś, mój sojusz prowadził z tkaczysławem. Sojek był Tkacza i skega.
I nie wnikam w to, czy Ty masz pamięć dobrą ale krótką, czy tylko wybiórczą.
Ale fakt jest taki, że byłeś członkiem rady Bogów i tyle, a Artur ma miecze, my nie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Absolutnie nie zarzucam Ci jakobyś, mój sojusz prowadził z tkaczysławem. Sojek był Tkacza i skega.
I nie wnikam w to, czy Ty masz pamięć dobrą ale krótką, czy tylko wybiórczą.
Ale fakt jest taki, że byłeś członkiem rady Bogów i tyle, a Artur ma miecze, my nie.
Nie. "Artur" wcale nie ma mieczy za Berytos.
A w momencie mojego dolaczenia do Bogow liderow bylo trzech
Tkaczyslaw
Skegy
I the helios :)
Dostep do wewnetrznego forum to nie rada. Nie mialem zadnego wplywu na wasze decyzje. Tak ja jak i fox. A dostalismy to,bo sie musieliscie zapytac jedynych frontowcow czy mozecie zrobic fuzje z naszymi celami xd
 
Masz mnie, mój błąd. Artur faktycznie nie ma, ale nie zmienia to faktu, że jego sojusz był w koalicji, która wygrała świat.
No dobra niech Ci będzie miałeś upki lida i dyskutowałeś na wewnętrznym forum i nikt Cię nie słuchał, bo nie dali Ci wywalić Pelasi xd
 
Do góry