Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

Oszczep ty zawsze malo bystry byles.
Ja pisze post o wojnie MDG z prostakami. O tym, że traca masowo miasta i przegrywaja na froncie z nami a nie o perypetiach jakis jaskiniowcow co weszli sobie daleko od frontu i leja akademie łajdaków xD
Tam możecie sobie podbić 200 miast o dodawać do statystyk ale dobrze wiemy, ze walczycie z 10 razy slabsza akademia i nikt tam nie stawia oporu.

W przyszlosci jak zaczniecie walczyc z kims powaznym to sukcesy sie skoncza szybko.
Mam nadzieje, ze jak juz wyjasnilem ci czego dotyczyl moj post to przestaniesz wyskakiwac ze statystykami podbojow akademii lajdakow.
Co do patusa co pyta o to czemu nie pomagamy Lajdakom to ja zapytam czemu nie pomagacie prostakom xd? raz polecieliscie ogniami i odbudowujecie do tej pory nie majac odwagi juz latac do nas na okupacje;p
Bawcie sie tam na froncie z 3 ligowa akademia a my tymczasem zajmiemy sie topowym sojuszem z dobrymi graczami, duzymi zlotnikami i liczniejszymi od nas. My lubimy wyzwania dla was sa wojny z akademiami xD
Na Amisos jak patus wszedl z pancernymi aby z nami walczyc to gdy okazalo sie, ze nie ma z kim paktowac to szybko szaraki zrobili. Tu zanim weszliscie juz umowiliscie pakt z ogromna koalicja przeciw nam bez tej koalicji oczywiscie jedyne co byscie tu robili to handlowali i zrobili szaraki xD

Oczywiscie jak zawsze zlatuja sie patusy z discorda i robi sie syf wiec nie zamierzam tu wracac dlugi czas.
musimy chyba się podzielić na dwie drużyny tak jak królik pisał, bo ani lajdaki(ktorzy wytrzymali na froncie dluzej od was), ani tym bardziej wy nie jesteście "kimś poważnym"
bardzo przyjemnie się ten wpis zestarzał xd
 
rotfl2.gif
 
Do góry