Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser35664

Guest
Humor dobry bo jestem wypoczęty a z propozycjami to pisałem właścicielom że ich propozycje o których najpewniej nie pamiętają zostały zaakceptowane
 
Chciałbym tak delikatnie zapytać się przeciwników, a zwłaszcza ich nowych towarzyszy po co ta napinka?
Wygrać tego świata nie wygracie. Nawet jak przejmiecie wszystkie nasze cuda (w co nie wierze). Wg nowych zasad i tak mamy 1 miejsce.
To, że wybudujecie swoje 7 cudaków na 10 poziom do 29 listopada to nie wierze. Chyba, że nie wiecie o tej dacie końca świata.
Nowi towarzysze musicie być pewni bycia w pierwszej ósemce (w swoim sojuszu), aby dostać dodatkowy poziom artefaktu. Bo jeśli nie, to wygracie jeden poziom dość słabej ambrozji. Ta ambrozja jak dla mnie to najgorszy z artefaktów.
Dlatego dziwię się temu żenującemu zachowaniu i wyobrażeniu, że nagle coś osiągniecie. Tak naprawdę na tym świecie jesteście przegrani i nic tego nie zmieni.
 
Zawsze będzie rzucanie mięskiem na FO i stawianie się na piedestale ..... bo to Polska
smiley-emoticons-flucht2.gif
 
Chciałbym tak delikatnie zapytać się przeciwników, a zwłaszcza ich nowych towarzyszy po co ta napinka?
Wygrać tego świata nie wygracie. Nawet jak przejmiecie wszystkie nasze cuda (w co nie wierze). Wg nowych zasad i tak mamy 1 miejsce.
To, że wybudujecie swoje 7 cudaków na 10 poziom do 29 listopada to nie wierze. Chyba, że nie wiecie o tej dacie końca świata.
Nowi towarzysze musicie być pewni bycia w pierwszej ósemce (w swoim sojuszu), aby dostać dodatkowy poziom artefaktu. Bo jeśli nie, to wygracie jeden poziom dość słabej ambrozji. Ta ambrozja jak dla mnie to najgorszy z artefaktów.
Dlatego dziwię się temu żenującemu zachowaniu i wyobrażeniu, że nagle coś osiągniecie. Tak naprawdę na tym świecie jesteście przegrani i nic tego nie zmieni.
:(
 
Chciałbym tak delikatnie zapytać się przeciwników, a zwłaszcza ich nowych towarzyszy po co ta napinka?
Wygrać tego świata nie wygracie. Nawet jak przejmiecie wszystkie nasze cuda (w co nie wierze). Wg nowych zasad i tak mamy 1 miejsce.
To, że wybudujecie swoje 7 cudaków na 10 poziom do 29 listopada to nie wierze. Chyba, że nie wiecie o tej dacie końca świata.
Nowi towarzysze musicie być pewni bycia w pierwszej ósemce (w swoim sojuszu), aby dostać dodatkowy poziom artefaktu. Bo jeśli nie, to wygracie jeden poziom dość słabej ambrozji. Ta ambrozja jak dla mnie to najgorszy z artefaktów.
Dlatego dziwię się temu żenującemu zachowaniu i wyobrażeniu, że nagle coś osiągniecie. Tak naprawdę na tym świecie jesteście przegrani i nic tego nie zmieni.
Drogi kolego. Jeżeli tak bardzo stresuje cię czekanie na zakończenie serwera, to zawsze możesz zaproponować zmianę, żeby po wybudowaniu 4 cudów było np. 24 h na dosypanie 7 i zamknięty świat. A i żeby podium, miało 1 miejsce.
Możesz również zrobić reset konta. Przecież nie siedzisz tu dla jakichś głupich czterech poziomów najgorszego artefaktu, ambrozji. Prawda.
W imieniu przeciwników dziękuje za uświadomienie, że świat kończy się 29 listopada, bez Ciebie byśmy tego nie wiedzieli a tym bardziej tego, że zabawa do końca jest żenująca. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Drogi kolego. Jeżeli tak bardzo stresuje cię czekanie na zakończenie serwera, to zawsze możesz zaproponować zmianę, żeby po wybudowaniu 4 cudów było np. 24 h na dosypanie 7 i zamknięty świat. A i żeby podium, miało 1 miejsce.
Możesz również zrobić reset konta. Przecież nie siedzisz tu dla jakichś głupich czterech poziomów najgorszego artefaktu, ambrozji. Prawda.
W imieniu przeciwników dziękuje za uświadomienie, że świat kończy się 29 listopada, bez Ciebie byśmy tego nie wiedzieli a tym bardziej tego, że zabawa do końca jest żenująca. Pozdrawiam.
Kompletnie nie zrozumiałaś tego co napisał quartis99... Za każdym razem to samo, dopowiadasz sobie jakieś dziwne ideologie.
BTW, Pozdrów Mira, zapytaj jak tam mity w bonusie? Oddają?
 
a Tobie co tak smutno. gdzie grasz w tak przegranej sprawie?
Drogi kolego. Jeżeli tak bardzo stresuje cię czekanie na zakończenie serwera, to zawsze możesz zaproponować zmianę, żeby po wybudowaniu 4 cudów było np. 24 h na dosypanie 7 i zamknięty świat. A i żeby podium, miało 1 miejsce.
Możesz również zrobić reset konta. Przecież nie siedzisz tu dla jakichś głupich czterech poziomów najgorszego artefaktu, ambrozji. Prawda.
W imieniu przeciwników dziękuje za uświadomienie, że świat kończy się 29 listopada, bez Ciebie byśmy tego nie wiedzieli a tym bardziej tego, że zabawa do końca jest żenująca. Pozdrawiam.
Nie potrafię jaśniej. Na korepetytora interpretacji tekstów się nie nadaje. I pamiętaj, że nie każdy musi się znać na wszystkim. Jak nie potrafisz tego odczytać to sobie odpuść.
 
Nie potrafię jaśniej. Na korepetytora interpretacji tekstów się nie nadaje. I pamiętaj, że nie każdy musi się znać na wszystkim. Jak nie potrafisz tego odczytać to sobie odpuść.
Pomijając ten drobny szczegół, że moja wypowiedz, nie zawierała błędów interpretacyjnych.
To wyjaśnię Ci jaśniej moją interpretację tego, co napisałeś.
Twój post jest żenującą próbą pokazania, jacy to z was wielcy zwycięzcy świata i wzgardy dla pozostałych graczy. Dużo literek, faktów ogólnie dostępnych i mających mało wspólnego z tą rzekomą ” napinką".
Boli was, że gracze woleli zmienić stronę niż zostawić wam 2 miejsce i tyle.

A i dzięki za potwierdzenie, iz moje przypuszczenia były słuszne. W sumie oszczepcs się juz wypowiedział na ten temat.
OsZczepCS napisał:
Po czterech cudach powinien być od razu pokój, a nie jakaś udawana walka.
Jeśli da się je odbić to można to zrobić w trakcie, a jeśli się nie da to ktoś się obędzie bez koronki. Zostało ich rozdanych już tyle, ze niewiele to zmienia.

A teraz Ty potwierdziłeś, robiąc propozycje zmian. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Boli was, że gracze woleli zmienić stronę niż zostawić wam 2 miejsce i tyle.
Nam?
Przecież my mamy pierwsze miejsce
Na pomysł budowy cudów wpadł wasz nowy nabytek, Martin
"Zmienić stronę"? Nazywaj rzeczy po imieniu, Martin dostał outa z sojuszu i paru buntowników poszło za nim, zresztą spośród nich tylko niewielu się zalapie na artefakt, o ile w ogóle wiecie, na jakiej zasadzie będą one przyznawane

Ale dobrze, gratuluję zepko zajęcia drugiego miejsca, super zawodnik jesteś, taki amerykański
 
Nam?
Przecież my mamy pierwsze miejsce
Na pomysł budowy cudów wpadł wasz nowy nabytek, Martin
"Zmienić stronę"? Nazywaj rzeczy po imieniu, Martin dostał outa z sojuszu i paru buntowników poszło za nim, zresztą spośród nich tylko niewielu się zalapie na artefakt, o ile w ogóle wiecie, na jakiej zasadzie będą one przyznawane

Ale dobrze, gratuluję zepko zajęcia drugiego miejsca, super zawodnik jesteś, taki amerykański
Zaraz będzie, my się 2 członu nie wypieramy. Bo oczywiście miałam na myśli jaskiniowców (pro100) jako całość.
Oczywiście 1 miejsce też macie i nikt tego nie kwestionuje.

"Nazywaj rzeczy po imieniu": gracze, którzy do nas dołączyli, poszli za swoim ex liderem. A to, że dostał buta to inna sprawa. I jakoś jak sypali te cudaki i weszli na 2 miejsce, to się nie "napinali". Co nie ?.
Załapie się cały sojusz, a to i tak nie jest najważniejsze.

Dziękuje za gratulacje, ale tę ironię to sobie mogłeś odpuścić. Podobno wasza wygrana była tylko formalnością,gdy tylko weszliście na świat.

Facet, dla mnie wasza wygrana jest mniej warta niż nasze 2 miejsce.
Wy macie ekipę zbieraną od 2 lat z " topowych" graczy i się podniecacie wygraną z ekipą, która została po MDG, gdzie większość rady puściła kiere ?
 
Do góry