Itaka - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15461

Guest
Odp: Itaka - Party

Itaka jest bardzo fajnym i ciekawym światem :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

A w grze podasz

Kto miał się dowiedzieć, już się dowiedział. Sprawa jest dla mnie zamknięta. Mogę powiedzieć, że Gang Itaka jest poddawany prowokacjom ze strony Bogów Wojny...zobaczymy, co z tego będzie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

heh o to ci wlasnie chodzilo , tylko poczyniles pewne kroki zebys mial podstawy do przystapienia do wrogiej koalicji ;) pozdro
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

My zdrajcami? To założyciel opuszcza sojusz i następnie wprowadza wroga na nasze tereny i nie jest zdrajcą?
Ty śmiesz uważać, że my jesteśmy zdrajcami i małostkowymi graczami?

A może dorośnij, dojrzej emocjonalnie, przestań się obrażać, 19-o letni Kacperku?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

My zdrajcami? To założyciel opuszcza sojusz i następnie wprowadza wroga na nasze tereny i nie jest zdrajcą?
Ty śmiesz uważać, że my jesteśmy zdrajcami i małostkowymi graczami?

A może dorośnij, dojrzej emocjonalnie, przestań się obrażać, 19-o letni Kacperku?

Daj dowód moich zły działań. Masz raporty? Oczywiście, że nie. U was jak zwykle to tylko słowotok i nic więcej...Mówcie sobie dalej, coś coraz mniej macie miast i graczy, nikt z takimi krętaczami grać już nie chce :D btw. co byście nie robili, to nie spełni się wasze marzenie o skłóceniu Valhalli i Never :p
 

DeletedUser19479

Guest
Odp: Itaka - Party

tester000 zostaw go, jednego dnia mu napisałem, że gra będzie trudna i ciężka, ponieważ cały czas walczymy na kilka frontów, a następnego dnia był poza sojuszem i dogadany z naszymi przeciwnikami, szkoda czcionki na niego
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Tester, Ostry ma rację, nie ma sensu odpowiadać na te brednie, które wypisuje Kakardinho.
Trafił się następny narcyz, co widzi tylko: ja, mój, mnie.
Stracił te 15 mant, i już stała się taka tragedia narodowa, że wziął dupę w troki i uciekł z soja i liże tyłki dotychczasowej konkurencji.
A teraz dorabia do tego wersję, jaką sadzi, że wszyscy łykną.
Niech sobie pisze co tam mu się roi w główce.

PS. Aż strach pomyśleć co się stanie, jak straci ognie, w których jest tak zakochany.:cool:
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Itaka - Party

Wróciłam p o urlopie.
Co tam słychać na świecie?

Aaaa z tego co widzę, każdy kto nie jest w BW to narcyz. Fajnie tak - od dziś też chcę być tym kwiatkiem nazwana - da się to załatwić?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Nie określiłbym tak, równie miłej osoby jak Ty.
Gdyby miasta z konta, które przejęłaś na Itace były ze dwa morza bliżej, to po wpłaceniu wadium w postaci dwóch z nich, można by zacząć negocjacje.
W obecnym zaś stanie rzeczy, nie ma się co wysilać.:D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Itaka - Party

No niestety, ale konto które dostałam daleko do wojenki ma.
Ale co się odwlecze... ;)

Heh na razie se latam ognikami po 7 - 9h :p
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

no ty jestes w tym akurat dobry takze w tej kwestii mozna ci wierzyc
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Już tak nie płaczcie za mną, to jest tylko gra i są naprawdę dużo ważniejsze życie od tego, jest też za oknem normalne życie jbc :p
 
Do góry