Itaka - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Panowie ale takich złotników jeszcze nie widziałem jak tutaj jakaś masakra :] Chciałbym zapytać pierwszych top 15 graczy ile już wydali złotka ? I czy jest jakaś satysfakcja z gry mając tak wielką przewagę nad innymi?
to, że ty nie umiesz grać to nie znaczy, że inni nie potrafią. Złotników tutaj właśnie wyjątkowo mało ale za to 1 nadrabia za wszystkich:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Panowie ale takich złotników jeszcze nie widziałem jak tutaj jakaś masakra :] Chciałbym zapytać pierwszych top 15 graczy ile już wydali złotka ? I czy jest jakaś satysfakcja z gry mając tak wielką przewagę nad innymi?

Jak ktos ma naprawde dobre pojecie o tej grze to przy pomocy najwiekszego pakietu zlota (nie pmaietam ile to juz jest ) spokojnie potrafi zostawic wszytkich w tyle na dluuuugo ...moze ten akurat leci tylko na zlocie ale nie wiem bo tu nie gram :)
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Itaka - Party

frost, to oszust on gra na kodach, stoner ciężko byłoby i Tobie go dogonić ale Ty tu nie grasz;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

frost, to oszust on gra na kodach, stoner ciężko byłoby i Tobie go dogonić ale Ty tu nie grasz;)

Hhahaha na kodach :) To ja chyba wymyslilem ten text jak zostawialem wszytkich w tyle i byli cielai jak :/) albo to ze na eBay-u kupowalem zloto za grosze :) Moze komus sie nudzi co ma kase... ale na takim wolnym swiecie nawet bym ja nie marnowal kasy na zloto. Kiedys wruce do gry jak ogarne z wazniejsze rzeczy i jak ten TOP 1 sie pokaze to pujdziemy na wyscigi :) na szybszym swiecie :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Itaka - Party

Hhahaha na kodach :) To ja chyba wymyslilem ten text jak zostawialem wszytkich w tyle i byli cielai jak :/) albo to ze na eBay-u kupowalem zloto za grosze :) Moze komus sie nudzi co ma kase... ale na takim wolnym swiecie nawet bym ja nie marnowal kasy na zloto. Kiedys wruce do gry jak ogarne z wazniejsze rzeczy i jak ten TOP 1 sie pokaze to pujdziemy na wyscigi :) na szybszym swiecie :D

Jak sytuacja na świecie wygląda??

ps. stoner Twoje konto na en się marnuje co jest z kolegą?? może Ty wrócisz na razie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

A ja wam zdradzę tajemnice .... Stonerek to Dr. Frost ,tylko nikomu o tym nie mówcie :)
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Itaka - Party

Hhahaha na kodach :) To ja chyba wymyslilem ten text jak zostawialem wszytkich w tyle i byli cielai jak :/) albo to ze na eBay-u kupowalem zloto za grosze :) Moze komus sie nudzi co ma kase... ale na takim wolnym swiecie nawet bym ja nie marnowal kasy na zloto. Kiedys wruce do gry jak ogarne z wazniejsze rzeczy i jak ten TOP 1 sie pokaze to pujdziemy na wyscigi :) na szybszym swiecie :D
yhhhy a masz dwa łącza internetowe? w innym wypadku dostaniecie bana za multikonto;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

A ja wam zdradzę tajemnice .... Stonerek to Dr. Frost ,tylko nikomu o tym nie mówcie :)


Przeszlo mi przez mysl ze pewnie pomyslicie ze tak jest :D ale zapewniam to nie ja :) nawet nie sprawdzalem statystyk i nie wiem jak koles tak naprawde sobie radzi ale jak piszecie to musi byc dobry :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jak sytuacja na świecie wygląda??

ps. stoner Twoje konto na en się marnuje co jest z kolegą?? może Ty wrócisz na razie?


No przykro mi slyszec,myslalem ze kolega podola zadaniu-wydawal sie doswiadczony :/... nie mam czasu bo jestem zawalony robota ...no glupio mi ze tak wyszlo :/ a za 2 tygodnie lece do Kraju - bede w Pierwszy raz lece do Lodzi ! , jak masz blisko to mozemy wyskoczyc na szybkie piwko jak mieszkasz w okolicy hahah :D WOGLE! lece poznac znajomych - tak jakby dziewczyny... CO POZNALISMY SIE NA TU NA GRZE! i spotykamy sie od bardzo dawna haha , przepraszam Maniek ale nie dam rady :/ ...jeszcze kiedys znajde czas :D to napewno sie odezwe :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

jeśli jest tak:

Dr. frost potem długo długo nikt i potem czołówka świata i znowu długo długo nikt i Ci biedni co grają bez złota i botów to znaczy że to jest stoner

Maniek lepiej bym tego nie sam nie powiedzal ! nawet nie wiem jak dzaja te boty bo nogdy nie urzywalem ...ze zlotem nie bede sie ukrywal I KAZDY COS TAM WPAKUJE W GIERKE! ale nikt mi nie powie ze bylem ''nie aktywny''? :D Maniek Ty! jestes Legenda a ja z Gryzaoniem starymi wyjadaczami tej gry :D

...a nawet bana nigdy nie dostaelm- a to by wylapali jak jestes w TOP 10 ...no moze ze jakiemus wscipskiemu modkowi nawrzucalem hahah :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Dziękujmy bogu że istnieje złotko, tor i zmienne proxy, co nie? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

złoto jak złoto, co , niby, że coś w dzisiejszych czasach za darmo chcecie dostać? Chyba w ryj ... Grę na iboxa czy peceta, Legalną trzeba kupić za kasę tu kasę płacimy za przewagę nad przeciwnikami, komu się to nie podoba ten niech nie gra, ale reguły gry na to zezwalają i nikt kto się jej podejmuje nie powinien mieć pretensji. Jednego stać na merca innego na malucha...

Problem w tym, że nie do końca są dopracowane zasady karania graczy którzy łamią podstawowe zasady gry!!! Czyli multikonta, booty i inne oszustwa. <ciach>


sprawy kar nie komentujemy w tematach forumowych. zawsze można zwrócić się do admina danego świata i poruszyć sprawę a dodatkowo jeżeli ma Pan jakieś propozycje to na forum jest temat od ich zgłaszania. tutaj chcemy unikać ciągnięcia takich tematów bo one zawsze budzą za dużo emocji. jednocześnie dziękuje za uczestnictwo w dyskusjach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

złoto jak złoto, co , niby, że coś w dzisiejszych czasach za darmo chcecie dostać? Chyba w ryj ... Grę na iboxa czy peceta, Legalną trzeba kupić za kasę tu kasę płacimy za przewagę nad przeciwnikami, komu się to nie podoba ten niech nie gra, ale reguły gry na to zezwalają i nikt kto się jej podejmuje nie powinien mieć pretensji. Jednego stać na merca innego na malucha...

Kolega ma racje z tego co zdazylem przeczytac , nie bylo by zlota-nie bylo by tej gry! A Ty Alex odkad poakazali sie gracze korych stac na wiecej zlota od ciebie nie mozesz przestao spac po nocach :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

... nie bylo by zlota-nie bylo by tej gry! ...
Pewnie znalazłyby się jeszcze inne sposoby żeby zarobić - reklamy na przykład. A mogło być gorzej i każdy na ogólnym serwerze musiałby zapłacić za rejestrację.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Pewnie znalazłyby się jeszcze inne sposoby żeby zarobić - reklamy na przykład. A mogło być gorzej i każdy na ogólnym serwerze musiałby zapłacić za rejestrację.

To oni musza placic za reklame zeby promowac ta gre a placenie za rejstracje bylo by jak kupowanie auta bez jazdy prubnej :) a zloto jest jak dodatki do podstawowej wersji w aucie :D doplacasz zeby bylo ci wygadniej .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Wiecie co?? A mi się tam po prostu podoba i co?? Niesmiertelni gtw po prostu , Valhalla pewnie najwięcej włożyła pracy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Wiecie co?? A mi się tam po prostu podoba i co?? Niesmiertelni gtw po prostu , Valhalla pewnie najwięcej włożyła pracy.

Ja ta gre KOCHAM ! :D przez 2 lata gralem na Epsilonie w Valhala , na jednym z pierwszych swiatow na polskich serwerach ,chyba bylo mozna wtedy wykupic tylko bogow bo to bylo v1 i bylimy najlepsi jak GH odpuscilo,nie wiem czy to ci sami gracze ale tamci nie pakowali by kasy... to pewnie tylko nazwa pozostala.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Dużo kasy pchał na początku jeden gracz - reszta raczej standardowo. Wykupienie pakietu za 11 PLN to jeszcze nie złotnik :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Dużo kasy pchał na początku jeden gracz - reszta raczej standardowo. Wykupienie pakietu za 11 PLN to jeszcze nie złotnik :p

Jak jeszcze bylo wiecej bledow w grze to wpakowalem 200 eurakow w zloto w jedna noc zeby zbudowac wszytko w jeden dzien od poczatku do kolona - ALE na cos musialem wydac te karty prezentowe bo lezaly od roku :) wyobras sobie uczucie jak wszycu wstaja rano a ty masz miasto prawie na maxa gotowe na podoj hahah :D zaszalalem ale byl warty nie przespanej nocy :D haha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

zdziwienie na twarzach innych - bezcenne :p

Samo premium sprawy nie załatwi - w V grają też wartościowi - aktywni gracze ale też jak to w masowych sojuszach schrony

nie robimy pseudocenzury.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

zdziwienie na twarzach innych - bezcenne :p

Samo premium sprawy nie załatwi - w V grają też wartościowi - aktywni gracze ale też jak to w masowych sojuszach schrony

Ja gralem 0d 18 do 24 h na dobe wiec nikt mi nie powie ze zloto to nie wszytko - na szybszych swiatach bardziej!

Ale miny wszytkich o poranku byly bezcenne! :D haha
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry