Itaka - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Ja Ci dam moją krainę słodkości podbijać :p
 

DeletedUser18682

Guest
Odp: Itaka - Party

Tak poważnie to chciałem trochę posmucić co do słabego zaludnienia np M-54,64 dla mnie są puste tylko tam gdzie są topowe sojusze widać gęstość jest znacznie większa.Jak ktoś wyląduje na <ciach>. to choćby nie wiem jak się starał nie idzie rozwinąć skrzydeł , na kim pkt walki zdobywać na rybach ? :) czy na koledze na którym masz 50% morale.Jestem za wprowadzeniem nowych statków = kutry rybackie i nowych jednostek = rybaków !!!


dbamy o język.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Według Ciebie w jakie rejony powinno se przenieść? Gdzie coś się dzieje ?
 

DeletedUser18682

Guest
Odp: Itaka - Party

Pytanie brzmi jak zrobić aby gracz który się zarejestrował>zalogował grał dłużej niż do 175 pkt , to jest rozwiązanie :] ale raczej nie możliwe do realizacji, a może ...
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Itaka - Party

31.05.13 ostatni post???? :mad:
NA TYM FORUM JEST STANOWCZO ZA CICHO!!!!
Zapraszam do spamu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

hahaha wielki TB boji sie atakować A-M? Aby graczy którzy zakończyli grę :D Bravo :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

hahaha wielki TB boji sie atakować A-M? Aby graczy którzy zakończyli grę :D Bravo :eek:
Hmm...
A odpowiedz kolego kto się tu Kogo boi ?
Trójkąt się może ankhów Boi ?
Wątpię.
Zastanów się trochę co piszesz.
Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Hmm...
A odpowiedz kolego kto się tu Kogo boi ?
Trójkąt się może ankhów Boi ?
Wątpię.
Zastanów się trochę co piszesz.
Pozdrawiam

Jak widać wy. Na forum piszecie jak to VA zrobiło coś albo niby nowe paty, a jak widać oni was jadą :) W A-M mało osób już gra, a nadal ten "wielki" TB nie zdobył ich miasta? Jak by nie TerroRPL to ten wasz sojusz już by dawno padł. Ale on aby marudzi bo nie jest najlepszy. Jest mnóstwo graczy lepszych od niego, ale on chyba tego nie wie.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Itaka - Party

Widzę, że jednak cokolwiek się na tym świecie dzieje :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Aktywność na forum jest wprost proporcjonalna do tego co się dzieje na Itace :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

no dużo to się nie dzieje...Valhalla walczy z Trójkątem, niby przeważa, ale złamać go nie może...My się przepychamy z Ankh, ale wojna totalna to na pewno nie jest. Teraz widzę, że najlepsi z Gwardii poszli do Never, a UNITED KINGDOM wzmocnili się najlepszymi z Czernego Legionu...roszady w TOP10 są, ale nie raczej z powodu wojen, tylko w przypadku roszad personalnych, a tak od dobrego miesiące utrzymuje się w sumie status quo.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

żałosne, sojusz never 2 w ranku, 10 w wojownikach. Nie na tym ta gra ma polegać?

Ale z drugiej strony, punkty walki są niejako przypisywane do sojuszu, gracz który zmienia sojusz "przenosi" tam niejako tylko swoje punkty rozwoju, natomiast punkty walki zdobyte przez niego podczas pobytu w starym sojuszu zostają przy starym sojuszu. Tak więc, przez fuzję sojusz zdobywa punkty rozwoju, natomiast w punktach walki nic nie przybywa. Fakt faktem jednak, że od graczy z pozycji w rankingu TOP1, TOP3 i TOP6 można by oczekiwać dużo większej ilości punktów walki niż mają obecnie. (dla przykładu TerroRPL ma 485 pkt kultury z punktów walki, czyli 19 slotów i ma akurat 19 miast, Kitsune80 z punktów walki ma 116 pkt kultury i z tego sloty na 10 miast, a ma 19). Należy jednak uszanować to, że każdy ma własny sposób na grę...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

ale to już lekka przesada, granie dla topki tylko

żeby coś na to poradzić, można by jedynie np. ustanowić maksymalną ilość złota, jaką można wydać w miesiącu, ale takie coś nigdy nie przejdzie, bo InnoGames GmbH chce przede wszystkim zarabiać...
 

DeletedUser18682

Guest
Odp: Itaka - Party

ale to już lekka przesada, granie dla topki tylko
Wihajster każdy ma swoje jakieś cele w tej grze jeden chce mieć najwięcej biremek drugi lubi budować trzeci chce mieć wszystkie odznaczenia itd. Ale to co pokazują gacze z Never to jest lekka przesada :)
Na Omega jak grałem aby być w czołówce graczy wystarczył mi Kapitan ale tu aby nadążyć musiałem zainwestować jeszcze w Handlarza
A i tak przy ich wydanych tysiącach złotych monet na skracanie czasu budowy,szkolenia itp jestem,będę daleko w tyle
Najbardziej śmieszy mnie to że cały czas są prowadzone dyskusje jak zrównoważyć rozgrywkę np. atakujący vs obrońca itd.
Pytam się po co to wszystko jak dzielimy graczy na tych co mają złota za dużo i na tych co mają ich mało albo wcale
Zakładam nowy temat na forum jak zrównoważyć rozgrywkę złotnik vs biedak :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

hehe, ale "Party", wszyscy tak się świetnie bawią, że nie ma czasu, żeby coś na forum napisać :p
 
Do góry