Itaka - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Ja dziś napisałam masa do przeciwników.
Grzeczny był.
Ludzie odpisywali na poziomie, aaaa
założyciel mnie zablokował.

Boisz się mnie czy jak?

Owszem, był grzeczny, ale swoją droga, mogłabyś na drugi raz, trochę poprawić styl, bo był trochę nieczytelny (w sensie trzeba było to dwa razy przeczytać, żeby zrozumieć o co Ci chodziło).

A co do blokowania poczty od Ciebie, czy innych graczy Waszych sojuszy.
Wiadomo, że twój mass to sposób na sprawdzenie aktywności graczy. Jedni otworzą taką wiadomość, inni wykasują bez otwierania, inni zablokują takiego nadawcę. Co gracz to jest możliwa, różna reakcja.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Itaka - Party

No rzeczywiście, mało czytelna ta wiadomość. Przepraszam :(
Chodziło mi tylko o to, że szczerze rozbawiają nas wypowiedzi,
jednego z Waszych założycieli... No cóż wyszło inaczej.

Co do sprawdzania aktywności, to wiesz... to działa w dwie strony.
A każdy doświadczony gracz wie jak i kiedy odbierać pocztę od przeciwnika.
Na alfie miałam np. umowę z częścią graczy - że rozmawiamy tylko na bonusie,
by się nie sprawdzać nawzajem, bo niegrzecznie jest nie odpisać drugiej osobie ;)

Chciałam się dowiedzieć co nieco o ludziach, którzy są po przeciwnej stronie barykady
i dowiedziałam się to czego chciałam.
 

DeletedUser19479

Guest
Odp: Itaka - Party

Napisałaś, że nie będziesz mnie obrażać bo nie wolno, czyli że nie obrażasz mnie tylko ze względu na możliwego bana, a nie swoją kulturę osobistą. Jak Ci odpisałem, że mam dość obrażania mnie w tej grze i nie mam zamiaru rozmawiać z Wami. To chyba oczywiste, że nie mam obowiązku odbierać pw od osób które nie potrafią się kulturalnie zachować w grze i nawet jak nie używają wulgaryzmów, to ich teksty są obraźliwe. Dodatkowo jak kolega wyżej napisał, czytanie pw z taką stylistyką jest mocno męczące i nie chcę już więcej takich wiadomości czytać.

Dodam jeszcze jedną uwagę. Cały czas zamiast grać i się bawić skupiacie się na podkładaniu nam prosiaczków, że to tak ujmę kolokwialnie, przez co gra robi się porostu, dla wielu ludzi nie przyjemna. Szkoda, że wasza mentalność zaniża poziom rozgrywki na Itace. Z resztą z sojuszy z którymi walczymy, jakoś wszyscy oprócz Was potrafią zachowywać się kulturalnie i walczyć, bez obrzydliwych zagrywek.

Mam niestety wrażenie, że robicie wszystko, żeby zniechęcić jak największą ilość ludzi na Itace do gry na tym świecie. Jak to jest Wasz sposób na grę na tym świecie to jest Wasza sprawa, My nie musimy tego tolerować, ani nie zamierzamy takich metod stosować.

Oświadczam, że każde pw obraźliwe pod moim adresem będę blokował, aż pozostanie mi kontakt tylko z kulturalnymi graczami na Itace. Mam powyżej uszu obrażanie mnie, mimo, że nigdy nikomu nic złego nie zrozbiłem, a gracze N prześcigają się w oszczerstwach pod moim adresem.

Życzę Wszystkim miłej zabawy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Napisałaś, że nie będziesz mnie obrażać bo nie wolno, czyli że nie obrażasz mnie tylko ze względu na możliwego bana, a nie swoją kulturę osobistą. Jak Ci odpisałem, że mam dość obrażania mnie w tej grze i nie mam zamiaru rozmawiać z Wami. To chyba oczywiste, że nie mam obowiązku odbierać pw od osób które nie potrafią się kulturalnie zachować w grze i nawet jak nie używają wulgaryzmów, to ich teksty są obraźliwe. Dodatkowo jak kolega wyżej napisał, czytanie pw z taką stylistyką jest mocno męczące i nie chcę już więcej takich wiadomości czytać.

hahaha, BW ci dobrzy, co nikogo nie obrażają wulgaryzmami na forum, a to ci dopiero dobre jest :D Kulturę osobistą macie niestety bardzo, ale to bardzo niską :p
 

DeletedUser19479

Guest
Odp: Itaka - Party

... akurat Ciebie Kakardinho zablokowałem na pw, jak mi napisałeś, że nie uważasz mnie za człowieka. Prowadzenie dalszych rozmów uznałem za bezsensowne.

PW z Imo zablokowałem, jak otrzymałem informację jakie świństwa o mnie wypisuje na całą Itakę, itd.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

... akurat Ciebie Kakardinho zablokowałem na pw, jak mi napisałeś, że nie uważasz mnie za człowieka. Prowadzenie dalszych rozmów uznałem za bezsensowne.

PW z Imo zablokowałem, jak otrzymałem informację jakie świństwa o mnie wypisuje na całą Itakę, itd.

a to ciekawe, szkoda że pw nie można wklejać tutaj, ale kto zainteresowany mogę przesłać nasze rozmowy na Itace, bo twoje bezczelne kłamstwa są po prostu żałosne i można je łatwo ukazać. Nie umiesz rozmawiać o faktach i problemach, które są dla Ciebie po prostu przytłaczające, spójrz w lustro i powiedz sobie, że się absolutnie nie nadajesz do tego co robisz i przestań manipulować innymi, powiedz swoim ludziom w BW tylko jedną rzecz, prawdę, a nie to, co chcesz widzieć...
 

DeletedUser19479

Guest
Odp: Itaka - Party

Kolejne oszczerstwa, możesz pisać co sobie chcesz. Ja nie muszę na nie odpowiadać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Kakardinho w tych massach, które wysyłasz do BW, się trochę jak widzę zapętliłeś.:D
Jak wysyłasz wiadomość, wystarczy to zrobić raz, a nie "kopiuj i wklej", i znowu wysyłasz to samo z wyciętymi 2,3 zdaniami.
Popraw się, bo na "prawie" (zrozumiałem, że ten kierunek studiujesz) takie głupoty nie przejdą.
Natomiast co do Twojej tezy, że Ostry pisał do Ciebie jakieś kłamstwa.
Z tekstu, który wysłałeś do ludzi nic takiego nie wynika.
Ogarnij się chłopie, albo strzel sobie ze dwa głębsze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Kakardinho w tych massach, które wysyłasz do BW, się trochę jak widzę zapętliłeś.:D
Jak wysyłasz wiadomość, wystarczy to zrobić raz, a nie "kopiuj i wklej", i znowu wysyłasz to samo z wyciętymi 2,3 zdaniami.
Popraw się, bo na "prawie" (zrozumiałem, że ten kierunek studiujesz) takie głupoty nie przejdą.
Natomiast co do Twojej tezy, że Ostry pisał do Ciebie jakieś kłamstwa.
Z tekstu, który wysłałeś do ludzi nic takiego nie wynika.
Ogarnij się chłopie, albo strzel sobie ze dwa głębsze.

Wolno wysyłało, myślałem, że się coś zacięło. A jak Ty nic nie widzisz, to cóż, nie moja wina, nie każdy wszystko rozumie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Kakardinho W tym tekście, który wysłałeś nie ma co "oglądać".
Jest to po prostu wymiana zdań, między graczami.
Może masz jakieś poczucie, że Ostry Cię oszukał, ale z tego tekstu jak pisałem wcześniej nic takiego nie wynika.
Jak już pisałem łyknij coś z procentami, może rozjaśni Ci się w głowie, a potem przeczytaj jeszcze raz, to co wysłałeś.
Albo poproś kogoś ze starszego rocznika, żeby Ci pomógł.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Kakardinho W tym tekście, który wysłałeś nie ma co "oglądać".
Jest to po prostu wymiana zdań, między graczami.
Może masz jakieś poczucie, że Ostry Cię oszukał, ale z tego tekstu jak pisałem wcześniej nic takiego nie wynika.
Jak już pisałem łyknij coś z procentami, może rozjaśni Ci się w głowie, a potem przeczytaj jeszcze raz, to co wysłałeś.
Albo poproś kogoś ze starszego rocznika, żeby Ci pomógł.

Próbujesz jakoś bronić OD, ale gubisz się w tym co piszesz. Nie pisałem nic o tym, że on mnie oszukał konkretnie, bo to mnie tak średnio obchodzi. Czytanie ze zrozumieniem naprawdę nie boli.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Próbujesz jakoś bronić OD, ale gubisz się w tym co piszesz. Nie pisałem nic o tym, że on mnie oszukał konkretnie, bo to mnie tak średnio obchodzi. Czytanie ze zrozumieniem naprawdę nie boli.
Jak niektórzy mówią, nie należy "kopać się z koniem".
W Twoim przypadku, z przysłowiowego konia masz tylko, klapki na oczach.
Najpierw od dłuższego czasu, tutaj na forum twierdzisz, że Ostry oszukuje.
W tekstach, które dziś rozsyłałeś do BW, pisałeś o kłamstwach.
A teraz jak widać wycofujesz się rakiem (patrz Twoja wypowiedź powyżej).
Jak masz jakieś imaginacje w głowie, to nie znaczy, że to jest rzeczywistość.
Jest takie przysłowie " Lepiej milczeć i wydawać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości".
Może ta gra nie wpływa na Ciebie za dobrze, weź może urlop, trochę odpocznij, pozbieraj myśli.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Jak niektórzy mówią, nie należy "kopać się z koniem".
W Twoim przypadku, z przysłowiowego konia masz tylko, klapki na oczach.
Najpierw od dłuższego czasu, tutaj na forum twierdzisz, że Ostry oszukuje.
W tekstach, które dziś rozsyłałeś do BW, pisałeś o kłamstwach.
A teraz jak widać wycofujesz się rakiem (patrz Twoja wypowiedź powyżej).
Jak masz jakieś imaginacje w głowie, to nie znaczy, że to jest rzeczywistość.
Jest takie przysłowie " Lepiej milczeć i wydawać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości".
Może ta gra nie wpływa na Ciebie za dobrze, weź może urlop, trochę odpocznij, pozbieraj myśli.

Brawo zaczynasz myśleć, jest jeszcze nadzieja. Pisałem o jego kłamstwach, a nie o tym, jak on mnie okłamał. Widzisz różnicę, czy na języku polskim takich rzeczy jeszcze nie przerabiałeś?
 

DeletedUser18794

Guest
Odp: Itaka - Party

Nie ma się co dziwić, że tu taki słaby online, większość jak ewentualnie tu wejdzie i poczyta te wasze opery mydlane, to wychodzi automatycznie bez żadnej wypowiedzi.

Tyle brudnej polityki, wzajemnych oszust i kombinacji, to ja w żadnej grze nie widziałem. O stylu grania to chyba 1% graczy na świecie wogóle słyszało.

Miałem się w związku z tym nie wypowiadać chociaż na forum, ale coś mnie wzdrgnęło w końcu i musiałem to powiedzieć....
 

DeletedUser19479

Guest
Odp: Itaka - Party

Zgadzam się z mspiryt. Jak tu zaglądam to są tylko oszczerstwa na mnie, niechętnie tu zaglądam w ogóle. Zablokowałem ich na pw, to zaczęli pisać na forum, sic
Ja chyba w ogóle nie będę zaglądał na to forum,
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Brawo zaczynasz myśleć, jest jeszcze nadzieja. Pisałem o jego kłamstwach, a nie o tym, jak on mnie okłamał. Widzisz różnicę, czy na języku polskim takich rzeczy jeszcze nie przerabiałeś?
Pisałeś o kłamstwach, ale jak się okazało, zabrało Ci w tej kwestii dowodów.
Pozostały tylko pomówienia.
Może, właściwego tekstu zapomniałeś po prostu skopiować przed wysłaniem wiadomości.
Oczywiście, o ile coś takiego w ogóle istniało.

Na dziś, życzę Ci już Dobrej Nocy, bo nie widzę sensu w ciągnięciu tej jałowej dyskusji, skoro nie jesteś wstanie przedstawić, żadnych konkretów potwierdzających Twoje urojenia/zwidy/przypuszczenia/życzenia (wybierz najbliższe prawdzie).
 

DeletedUser18747

Guest
Odp: Itaka - Party

No sporo spamu :) Ale chociaż trochę się dzieje na itace :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Nie wiem czy rzuciło się to jeszcze komuś w oczy, ale spostrzegłem pewną prawidłowość.
W raportach ze starć z Never jakoś, tak wychodzi, że ich ataki mają dodatnie szczęście mniej więcej w stosunku 7:3.
I w dość dużej ilości ataków, to dodatnie szczęście mieści się w przedziale od 20 do 30 %.
Natomiast w atakach na Never, proporcje dodatniego szczęścia utrzymują się mniej więcej w stosunku 4:6, szczęście w przedziale 20-30% trafia się bardzo rzadko.
Zaś w starciach z innymi sojuszami, jakoś nie zauważyłem , żeby była taka dysproporcja z przewagą dla jednej ze stron.
 
Do góry