Itaka - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Nie wiem czy rzuciło się to jeszcze komuś w oczy, ale spostrzegłem pewną prawidłowość.
W raportach ze starć z Never jakoś, tak wychodzi, że ich ataki mają dodatnie szczęście mniej więcej w stosunku 7:3.
I w dość dużej ilości ataków, to dodatnie szczęście mieści się w przedziale od 20 do 30 %.
Natomiast w atakach na Never, proporcje dodatniego szczęścia utrzymują się mniej więcej w stosunku 4:6, szczęście w przedziale 20-30% trafia się bardzo rzadko.
Zaś w starciach z innymi sojuszami, jakoś nie zauważyłem , żeby była taka dysproporcja z przewagą dla jednej ze stron.
To naprawdę jest możliwe? hahahaha :confused:
Jeszcze dopisz, że wszystkie ataki od never wchodzą co do sekundy bo AT też kontrolują ;)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Itaka - Party

Jakby co to skończyłem tutaj grę, narka ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Itaka - Party

Nie wiem czy rzuciło się to jeszcze komuś w oczy, ale spostrzegłem pewną prawidłowość.
W raportach ze starć z Never jakoś, tak wychodzi, że ich ataki mają dodatnie szczęście mniej więcej w stosunku 7:3.
I w dość dużej ilości ataków, to dodatnie szczęście mieści się w przedziale od 20 do 30 %.
Natomiast w atakach na Never, proporcje dodatniego szczęścia utrzymują się mniej więcej w stosunku 4:6, szczęście w przedziale 20-30% trafia się bardzo rzadko.
Zaś w starciach z innymi sojuszami, jakoś nie zauważyłem , żeby była taka dysproporcja z przewagą dla jednej ze stron.

I co w związku z tym?
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Itaka - Party

Nie wiem czy rzuciło się to jeszcze komuś w oczy, ale spostrzegłem pewną prawidłowość.
W raportach ze starć z Never jakoś, tak wychodzi, że ich ataki mają dodatnie szczęście mniej więcej w stosunku 7:3.
I w dość dużej ilości ataków, to dodatnie szczęście mieści się w przedziale od 20 do 30 %.
Natomiast w atakach na Never, proporcje dodatniego szczęścia utrzymują się mniej więcej w stosunku 4:6, szczęście w przedziale 20-30% trafia się bardzo rzadko.
Zaś w starciach z innymi sojuszami, jakoś nie zauważyłem , żeby była taka dysproporcja z przewagą dla jednej ze stron.

Serio rzucasz tu kolejną teorię spiskową :D
Było już podobnych chyba z 50!!!!! :p Wszystko jest całkowicie pseudolosowe :D
 

DeletedUser19289

Guest
Odp: Itaka - Party

Jak to mówią w każdej legendzie jest ziarnko prawdy ;) teraz pozostaje nam tylko znaleźć, która część tej legendy jest prawdą, a która fałszem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4089

Guest
Odp: Itaka - Party

Nie wiem czy rzuciło się to jeszcze komuś w oczy, ale spostrzegłem pewną prawidłowość.
W raportach ze starć z Never jakoś, tak wychodzi, że ich ataki (są) w dość dużej ilości...

.. mniej więcej tyle to Twoje ziarnko ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Itaka - Party

Konusisko i Ty w te bajki wierzysz? Rozczarowałam się :(

Dać Wam rapki z moich ataków na tym i na innych światach?
Tak samo jak inni i plusy i minusy...
 

DeletedUser19289

Guest
Odp: Itaka - Party

A czy gdzieś w mojej wypowiedzi napisane jest co w tej bajce jest prawdą a co kłamstwem? Może jest tak, że gracze z goryczy po nieudanej okupacji szukają problemów gdzieś indziej? Proszę nie interpretować mojej wypowiedzi w taki sposób jakby była wiarą w "działania wyższe". A co do wypowiedzi Kitsuna to może to i prawda jest co piszesz :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Wczoraj liczyłem moje ostatnie ataki/obrony z BW...10x"+" i 9x"-". Dzisiaj jak wam zbijałem rano tego kolona to pierwszy atak był na małym plusie, a drugi na dużym minusie.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Itaka - Party

A czy gdzieś w mojej wypowiedzi napisane jest co w tej bajce jest prawdą a co kłamstwem? Może jest tak, że gracze z goryczy po nieudanej okupacji szukają problemów gdzieś indziej? Proszę nie interpretować mojej wypowiedzi w taki sposób jakby była wiarą w "działania wyższe". A co do wypowiedzi Kitsuna to może to i prawda jest co piszesz :D

No wiesz, już się trochę "nasłuchałam", że Never ma nadprzyrodzone siły przez znajomości ze mną, więc możliwe, że źle zinterpretowałam Twoje słowa.

Wybaczysz? <ładnie prosi> :)
 

DeletedUser19289

Guest
Odp: Itaka - Party

Nadal macie do mnie pretensje chociaż nigdzie nie napisałem, że manipulujecie przy szczęściu...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Wybaczysz? <ładnie prosi> :)
wybaczać rzeczą ludzką
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Itaka - Party

Fajnie prosisz :D

Ja też bym ci za to wybaczył :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Sisi a czemu nie grasz na Heraklionie z ekipą z "Psychozy"?
Tylko tutaj z tymi "wielkimi graczami"?
Nie chce mi się tutaj opisywać do czego są zdolni, aby zemścić się na graczu, który zabrał miasto jednemu z "tuzów" Never.
Ale Ty to wiesz, i dlatego dziwie się dlaczego jeszcze się ich trzymasz. Wspominając Twoje wypowiedzi o czystości gry.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Cicha Mańka się kończy powoli niedługo lecę na wschód, drżyjcie DE :eek: Nie no żartuję
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Itaka - Party

Sisi a czemu nie grasz na Heraklionie z ekipą z "Psychozy"?
Tylko tutaj z tymi "wielkimi graczami"?
Nie chce mi się tutaj opisywać do czego są zdolni, aby zemścić się na graczu, który zabrał miasto jednemu z "tuzów" Never.
Ale Ty to wiesz, i dlatego dziwie się dlaczego jeszcze się ich trzymasz. Wspominając Twoje wypowiedzi o czystości gry.
Czemu nie gram z nimi to moja sprawa, oni wiedzą, ja wiem, to wystarczy.
Dla mnie zawsze będą sojuszem braterskim i nie do pokonania :)
Jak mam ochotę to wskakuję na Heraklion na chwilkę, by z nimi pogadać.

Czemu gram w Never? Bo w Never znalazłam zrozumienie i pełną akceptację. Nikt mnie nie ciśnie - masz za mało miast, opierniczasz się, masz mało punktów. Gram tam dla ludzi, których znam i szanuję.

Co do czystości gry - zdania nie zmieniam, ale jakoś nie widziałam, żeby ktoś zagrał tutaj nieczysto. Jeśli uważasz, że są jakieś "zbrodnie" to wystarczy ticketa wysłać.
 
Do góry