ITAKA SOJUSZ na 53 morzu

  • Rozpoczynający wątek alexanderx
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
bydrgcal06wall1280cabra.jpg


ITAKA
sojusz na morzu 53

W obecnej sytuacji żadne miasto nie jest w stanie przetrwać samodzielnie, lecz udział w wielkich sojuszach, dla których liczą się tylko statystyki a członkowie to tylko pionki nie da Ci satysfakcji w grze.
Nasz Sojusz został stworzony dla wzajemnej pomocy w tworzeniu silnych miast i ich obrony przed grabieżcami.

Nasze cele:
1. Dobra zabawa i wzajemny szacunek
2. Budując nasze miasta ustawiamy się przede wszystkim na obronę
3. Wymiana handlowa pomoże szybciej rozwijać miasta.
4. Jesteśmy sojuszem pokojowym, ale ataki na nasze miasta nie pozostaną bez odzewu
5. Dla nas każde miasto sojuszu jest jednakowo ważne i zawsze może liczyć na wsparcie.
6. Pomoc merytoryczna w grze.
7. Przyjmujemy wszystkich bez ograniczeń punktowych i znajomości gry – jedyny warunek to aktywne, i w miarę systematyczne uczestniczenie w grze.

ZAPRASZAMY
Kontakt
Aexanderx
alexandermh.jpg


Kontakt
SirQra
alexanderthegreat1m.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Po pierwsze nie wyśrodkowane...
A po drugie moim zdaniem, za dużo kolorów...
Do tego jeszcze te beznadziejne obrazki na samym końcu (nic nie wnoszące)


A teraz powytykam trochę głupot w opisie:


W obecnej sytuacji żadne miasto nie jest w stanie przetrwać samodzielnie
Właśnie to w obecnej sytuacji, miasta mogą spokojnie przetrwać samodzielnie, jazda zacznie się trochę później... Gdy zaczną się zgrane ataki sojuszy.


2. Budując nasze miasta ustawiamy się przede wszystkim na obronę
Czyli co? Prędzej czy później zostaniecie zjechani, fajnie.


4. Jesteśmy sojuszem pokojowym, ale ataki na nasze miasta nie pozostaną bez odzewu
Rozumiem, że skoro nastawiacie się głównie na obronę, będziecie atakowali agresorów szermierzami i łucznikami? Można i tak...


6. Pomoc merytoryczna w grze.

Ja dziękuję za taką pomoc :)
 

DeletedUser

Guest
re

Dzięki za dokładne przeanalizowanie prezentacji i wytknięcie błędów.
zgadzam się z zastrzeżeniami strony technicznej.
Nie jestem webmasterem i zrobiłem prezentacje jak umiałem.

Jeżeli chodzi o założenia sojuszu czyli ustawienie się przede wszystkim na obronę uważam za słuszne co nie znaczy że będziemy budować tylko jednostki obronne.

Jeżeli chodzi o pomoc merytoryczną to oczywiście że nie wiem wszystkiego ale się uczę. Wiem też że są gracze którzy umieją jeszcze mniej i chętnie im pomogę poprzez dyskusję na forum a mam nadzieję że znajdą się i tacy którzy mnie pomogą (jak choćby Twoja krytyka). Nikogo nie stawiam na straconej pozycji ze względu na braki umiejętności w grze.
Ci co maj duże doświadczenie w innych grach skupiaj się w sojuszach gdzie tych słabszych traktuje się z góry a to przecież ma być gra i zabawa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry