=JA= Jeźdźcy Apokalipsy

  • Rozpoczynający wątek Maksymilianus
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witajcie. Chciałbym przedstawić wam sojusz Jeźdźcy Apokalipsy. Nie będę tu się rozpisywał, bo nie po to robiłem plakaty ;) Wszystkie informacje zawarte są poniżej.

plakat1copy.png

plakat2copy.png


Dodam, że wymaganiach bezwarunkowo obowiązkowe są 4 pierwsze punkty. Jeżeli przekonasz nas do siebie, jesteśmy gotowi ustąpić z ostatnich 4. punktów.​
 

DeletedUser1359

Guest
6/10 ocena sojuszu
sami sobie przeczycie: "Jeżeli przekonasz nas do siebie, jesteśmy gotowi ustąpić z ostatnich 4. punktów."
i dla tego wyglądacie jakbyście żartowali :p
 

DeletedUser

Guest
Sama prezentacja 9/10, jak poprawicie ta sprzeczność, która wyszczególnił kolega powyżej:)
 

DeletedUser

Guest

DeletedUser1359

Guest
1) kierowałem się w odejmowani punktów o 10 waszą możliwością odstępstw od 4 punktów 10-4=6
2) inteligencja i dojrzałość nie nadgoni punktu nr7
 

DeletedUser

Guest
Franko bez brody

2.000 pkt agresorów to 2 dobre ataki, sam ostatni średnio dziennie wybijam trochę ponad to więc ten punkt to bułka z masłem do zrealizowania dla średnio ogarniętego gracza. Osobiście bym polecił wam go podnieść bo jak mówiłem to niezbyt wygórowany próg.

Co do prezentacji to 8/10.

Niby wszystko okej ale czegoś brak i kolorystyka razi oczy, ale mimo wszystko jedna z lepszych prezentacji na forum.
 

DeletedUser946

Guest
tak jak Tregrat powiedział - wymagania pkt. walki trochę niskie
wpisywanie w wymaganiach rzeczy na które jednak jesteście w stanie przymknąć oko też nie za bardzo - sojusz musi być zdecydowany, jak ktoś nie spełnia tych wymagań a jest dobry i zależy mu to i tak zapewne napisze do Was i będzie próbował Was przekonać a ogłaszaniem wszem i wobec, że jesteście w gotowi na ugody tylko zachęcacie lamerów do zapychania skrzynki Waszemu rekrutantowi

ale ogólnie fajnie zrobiona - 8/10

kolorystyka razi oczy
czepiasz się, fajna jest! starego poczciwego Doom'a mi przypomina :D
chociaż ogólnie to chyba stylistyka inspirowana okładkami książek Fabryki Słów ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry