[Muzyka] Jaką muzykę lubicie?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15166
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21321

Guest
Odp: Jaką muzykę lubicie?

Nie to że totalnie żadna, ale większość :p
 

DeletedUser15014

Guest
Odp: Jaką muzykę lubicie?

Hehe, disco polo było popularne jakieś 10 lat temu. Boys pochodzą z pod Wrocławia i jeszcze grali u mojego znajomego na weselu (zresztą większość tych zespołów tak zaczynało), potem się wybili. Osobiście jakoś za tym nie przepadam, choć za małolata chodziłem na koncerty Italo Disco (włoska wersja disko polo). Myślę iz każdy kraj coś takiego miał, w Chorwacji nazywają to Turbo Folk, a u nas coś takiego grali Kayah z Bregovicem (hehe Bregovic to właśnie ichnie disko polo).
Co do jakości polskich utworów, to na prawdę jest duzo dobrej muzyki i to w każdym rodzaju, tylko że u nas w mediach leci tylko chłam z tekstem nie wykraczającym poza 'Ja cię kocham a ty mnie nie' itp.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jaką muzykę lubicie?

[video=youtube;2fngvQS_PmQ]https://www.youtube.com/watch?v=2fngvQS_PmQ[/video]

To jest boskie <3
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Jaką muzykę lubicie?

Stare ale masz ogromną rację, że boskie.

Mi się nie chce sprawdzać tekstów dlatego nic nie dodaję ostatnio choć kilka ciekawych nutek znowu mi w ucho wpadło:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jaką muzykę lubicie?

No u mnie w domu non stop praktycznie leci RMF Classic :p
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Jaką muzykę lubicie?

Ja nie mam radia by takie cuś mogło lecieć haha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jaką muzykę lubicie?

Ja wygrzebałam stare radio z szały :p
Mam tam nawet odtwarzacz czarnych płyt :D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Jaką muzykę lubicie?

Haha cuda z szafy, uważaj by cię ona nie wciągnęła:D


teoretycznie mogę na necie se radio włączyć jakieś ale na moim lapim...
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Jaką muzykę lubicie?

Brak otwartości? I znów zapytam a co to ma do muzyki? Nie raz ludzie w moim otoczeniu tego sluchali i aż mialam wstać i im walnąć za wałkowanie non stop disco. Do mnie ta muzyka nie dociera i nie przekonasz mnie do tego.

Nie atakuj mnie !
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Jaką muzykę lubicie?

Disco polo jest muzyką ! I to jedną z najlepszych ! Ja np. rapu nie nazywam muzyką, bo to szybkie mówienie. Nie wiem jak można tego słuchać, ale jak kto woli.
 

DeletedUser19222

Guest
Odp: Jaką muzykę lubicie?

Slucham wszystkiego co mi sie podoba bez wzgledu na rodzaj, moze byc nawet muzyka klasyczna. I nie jest dla mnie problemem sluchac róznego przekroju muzyki.
Ale jesli chodzi o disco polo to zdania nie zmienie. Dla mnie to nigdy nie byla, nie jest i nie bedzie muzyka tylko jakies potworne wynaturzenie pseudomuzyczne. Po prostu nie jest to dla mnie cos warte sluchania.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Jaką muzykę lubicie?

I znów się zgadzam w 100%:)
Ja również mogę słuchać różnych nutek które mi akurat wpadną w ucho ale disco odrzuca po kilku sekundach najczęściej.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Jaką muzykę lubicie?

Tej, ale proszę mi tutaj nie obrażać muzyki disco! Disco Polo wywodzi się co prawda z muzyki disco, ale nie ma też aż tak wiele wspólnego z najbardziej popularnym gatunkiem muzyki lat 70' i początku 80'.

No bo przecież nikt mi nie wmówi, że nie lubi posłuchać od czasu do czasu Bonny M., czy Abby? O ponadczasowym Y.M.C.A nawet nie będę w takim razie wspominał :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Jaką muzykę lubicie?

Mi tu bardziej chodzi o polskie badziewia, klasyki zagraniczne ogólnie ujdą jeszcze ale nie tak, żeby słuchać je cały dzień.
 
Do góry