Jak najlepiej rozbudowac miasto?

  • Rozpoczynający wątek lorus1975
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Mam pytanie czy jak bede chciał miec więcej wojska to rozbierając akademie zostaną mi badanie,które wczesniej opracowałem.I chciałbym zapytac jak rozbudowac miasto typowo ogniowe,co najlepiej na max rozbudowac.A czego nie ruszac wogóle?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak najlepiej rozbudowac miasto?

Tutaj znajdziesz dokłądnie co do miasta ogniowego ;) O ile się nie mylę badania zostają, ale możesz rozebrać do max. 1 poziomu, ale nie będziesz mógł robić festynów itp.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak najlepiej rozbudowac miasto?

Nie ruszaj akademii, rozbierz senat, świątynię, koszary, wybuduj łaźnię. Możesz jeszcze pozbyć się muru ale nie wiem czy to ma sens.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak najlepiej rozbudowac miasto?

Mam pytanie czy jak bede chciał miec więcej wojska to rozbierając akademie zostaną mi badanie,które wczesniej opracowałem.I chciałbym zapytac jak rozbudowac miasto typowo ogniowe,co najlepiej na max rozbudowac.A czego nie ruszac wogóle?
Na maxa rozbuduj senat , bo daje skrócenie czasu budowy i świątynie , koszary , akademię również , port jest nieodzowny do statku kolononizacyjnych do kolonów.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Jak najlepiej rozbudowac miasto?

Tutaj znajdziesz dokłądnie co do miasta ogniowego ;) O ile się nie mylę badania zostają, ale możesz rozebrać do max. 1 poziomu, ale nie będziesz mógł robić festynów itp.

Wy to gracie w jakieś inne grepolis? Po kiego pokazujecie ludzikom poradniki pisane przez nubków według których w mieście ogniowym można zbudować jednocześnie łaźnie i latarnie?

....gospodarstwo powinno być całkowicie rozbudowane oraz dodatkowo wybudowane łaźnie. Magazyn również na najwyższym poziomie, gdyż i tak nie zabiera żadnych mieszkańców. Jako drugi budynek specjalny moim zdaniem zdecydowanie powinna być latarnia,

Piszcie sobie tam na tym GT co chcecie bo niewielu to czyta ale nie wprowadzajcie w błąd ludzi na FO chociaż.
 
Do góry