[Wyjaśnione] Jak się tworzy bunt??

DeletedUser

Guest
Mam pytanie do InnoGames.
Jak trzeba zrobić bunt? :confused:
Bo inni mogą zrobić bunt , a ja nie.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Jak się tworzy bunt??

Po pierwsze trzeba go zbadać w akademii, następnie pokonać wraże wojska w ataku z podburzaniem, gdy bunt przejdzie we właściwą fazę wtedy pozbywając się ponownie wrogich wojsk należy wpłynąć do miasta ze statkiem kolonizacyjnym, wyjątek stanowią tu światy ze starym systemem podboju gdzie buntu nie ma.
Bunt
 

DeletedUser19436

Guest
Odp: Jak się tworzy bunt??

Po pierwsze trzeba go zbadać w akademii, następnie pokonać wraże wojska w ataku z podburzaniem, gdy bunt przejdzie we właściwą fazę wtedy pozbywając się ponownie wrogich wojsk należy wpłynąć do miasta ze statkiem kolonizacyjnym, wyjątek stanowią tu światy ze starym systemem podboju gdzie buntu nie ma.
Bunt

Mam pytanie pierwsza styczność z nowym systemem podboju - Mam w mieście bunt - chociaż atak ze statkiem kolonizacyjnym wpłynął ale wszystkie jednostki lądowe zginęły - to obroniłam miasto ( moje wojsko jeszcze zostało) czy może muszę wybić jeszcze jego łodzie ??
 
Odp: Jak się tworzy bunt??

Mam pytanie pierwsza styczność z nowym systemem podboju - Mam w mieście bunt - chociaż atak ze statkiem kolonizacyjnym wpłynął ale wszystkie jednostki lądowe zginęły - to obroniłam miasto ( moje wojsko jeszcze zostało) czy może muszę wybić jeszcze jego łodzie ??
Wystarczy, że wybijesz mu tylko jednostki lądowe lub tylko jednostki morskie, ale możesz oba rodzaje. Jeśli masz bunt u siebie w mieście i ta osoba, która wywołała ten bunt wyśle atak ze statkiem kolonizacyjnym, który wpłynie w odpowiednim czasie, to musi pokonać zarówno Twoje jednostki lądowe, jak i morskie - inaczej nie przejmie miasta.
 

DeletedUser19436

Guest
Odp: Jak się tworzy bunt??

Czyli jak najwięcej wojska jednostek def - bo miasto małe i biremy to marzenie - dziękuje za odpowiedź temat do zamknięcia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19436

Guest
Odp: Jak się tworzy bunt??

Dopiero zaczynamy - szukamy fajnego nowego świata bo nasz zbliża się do końca więc wszyscy mamy miasteczka że tak powiem - i jedyna obrona na jaką nas stać to wojsko
 
Do góry