Jak sojusze Bad Devils i Nowa Nazwa przejmują miasta wrogów.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser741
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser9212

Guest
re

no i co jak to sie zakączyło jestem ciekawy :confused: napisze ktoś coś na ten temat
 

DeletedUser10664

Guest
Też jestem ciekawy, ale wszyscy milczą... Pewnie dowiem się ostatni ; pp
 

DeletedUser

Guest
Prosba...

Ja tu za duzo nie wiem o tej sprawie ale bardzo was prosze zejdzcie na forum z poszkodowanego. Nie wiem moze ja tylko tak to odbieram ale mi sie robi poprostu przykro. no bo jak juz serie ktos mu sie wlamal no to ma wystarczajaca dobitke a tu ktos juz nie pamietam kto pisze <Pilipek moim zdaniem to z kazdym dniem gracze traktuja Cie z mniejsza powaga a winien jestes sam sobie.> posluchajcie i to pisze teraz do wszystkich ktorzy chca go jakos zkomentowac: ZEJDZCIE Z NIEGO AZ SPRAWA SIE NIE WYJASNI ALBO DO CZASU WYPOWIEDZI SUPORTU NA TEN TEMAT. Pewnie i tak wiele z was to zignoruje bo jestem nikim patrzac po pkt ale prosze was o jedno bo jezeli pilipek serio mial wlam to ma <moim zdaniem> dola z 3 stron:
1)mial wlam
2)stracil miasta
3)sa o nim nie nie mile <to za mocne slowo> ale zeczy ktore chumoru nie poprawiaja tylko wrecz przeciwnie.
Co do wczuwania sie do gry ja tez sie wczuwam ale to dla tego ze Kocham ta gre i kocham czas na na poswiecony i chocaz wcale mi nie idze dobrze to i tak mnie to wciagnelo. Przyklad za kazdym razem gdy klikam urlop kolon wkracza w ostanich chwilach i trace miasto, kazda moja nie obecnosc to juz brak miasta... ja mialbym juz 100k pkt nie przesadzam <dla was to i tak malo> ale przez mojego pecha mam ile? 30 pkt no i co z tego wiele by sie juz dawno poddalo ale jak widac nie tylko mnie ta gra wciaga i nie tylko ja sie przejmuje. Dobra bo odbiegam od tematu prosze Teaam grepolis o udzielenie sie w tej sprawie. Sory ze tak nagle nikt mnie nie zna jestem slabym graczem z innego swiata aale poruszyla mnei ta sprawa i sytuacja pilipka. To chyba na tyle.
 

DeletedUser741

Guest
dla wszystkich mam niespodziankę,
zaczniemy od ciebie kolego dziekuje za miłe słowa ale nie mma doła ani nie rusza mnie czy oni mnie lubia czy nie, nie mam kontaktu z realu z tymi ludźmi więc nie specjalnie zalezy mi na ich sypati co d ociebie karajunior chciałbym zauważyć że aby zabunkrować wioskę wystarczy aby dzień wcześniej napisać sojusznikom wiadomość i to wszystko, jak zapewne umiesz czytać chociaz wydaje mi się że nie umiesz umowa dotyczyła mnie i ciebie a nie wszystkich innych na świecie a że plany mi się zmieniły troszkę postanowiłem wykorzystać znudzone ogniki.

a teraz sprawa włamania dla wszystkich palantów (zaznaczam że palant to jest gra a nie obraza :p ) którzy mi nie wierzą we włamanie:

pilipek
2011-08-12 23:59:34
i jak moja sprawa ?


Beata
2011-08-13 08:40:12
Nie informujemy o banach innych graczy.

Pozdrawiam,
Bea8a
Grepolis Team


pilipek
2011-08-14 22:31:21
witam, ja nie pytam kto został zbanowany tylko czy moja sprawa została rozwiązana w sensie czy znaleźliście winnego reszta mnie nie interesuje



Beata
2011-08-15 11:25:07
Tak sprawa została załatwiona.

Pozdrawiam,
Bea8a
Grepolis Team



a wiec dla wszystkich którzy mózgu używają do myślenia a nie tylko do noszenia można wywnioskować że włamanie było + winny został ukarany co za tym idzie tak moi drodzy pilipek miał włamanie i nie stworzył całego teatrzyku jak to napisałeś drogi -el- tylko po to aby uciec od ataków.
 

DeletedUser

Guest
no to fajnie, że się wszystko wyjaśniło szkoda tylko, że nie wiemy kto to zrobił bo sam jestem ciekaw

wiem za to, że to nie ta dwójka którą ty podejrzewałeś ponieważ oni żadnego bana nie dostali, a Ty ich oskarżałeś wiec też zachowałeś się niefajnie
 

DeletedUser

Guest
Jak napisalem tak zrobie.

Przepraszam za niesluszne oskarzenia.
Nie mialem zadnych argumentow na to by pisac to co pisalem.

Z drugiej strony kolego mysle,ze tak ja jak i Ty mozemy sie z tego wiele nauczyc bo przypominam Ci,ze moje oskarzenia byly odpowiedzia na Twoje i jedynym argumentem jaki miales bylo to,ze haker nas o to oskarzyl.Dla mnie to ta osoba chciala "gnoju" narobic i z przykroscia musze stwierdzic,ze mu sie udalo.

Pozdrowienia dla wszystkich i milej gry;)
 

DeletedUser741

Guest
draco podejrzewałem kare i .... kurna nie pamiętam nicku ;/ po 72 godzinach pracy już nie ogarniam tematu ;/

ale mniejsza o większość, karę co prawda moge przeprosić ale dalej nie jestem przekonany co do jego niewinności a co do sprawy jaką jest podanie mi kto to zrobił staram się dowiedzieć, u mnie w sojuszu także nikt bana nie dostał wiec to także nie był nikt ode mnie jak podejrzewałem. są dwa sposoby na sprawdzenie tego wysyłac na wszystkich sojuszników atak i tam gdzie jest ban to nie pozwoli wysłać wojska albo czekać te 7 dni aż będzie czerwony.
 

DeletedUser741

Guest
tak na marginesie -el- gdzie jest reszta cwaniaczków którzy oskarżali mnie o oszustwo z twojego sojuszu ?
jeśli im wklejenie tej rozmowy nie wystarcza (bo wiadomo mogę to zawsze zmienić) moge wkleić screeny jak chcecie. widze że nagle ci wszyscy którzy obrażali mnie od oszustów zamilkli nagle ?
 

DeletedUser

Guest
tak na marginesie -el- gdzie jest reszta cwaniaczków którzy oskarżali mnie o oszustwo z twojego sojuszu ?

.........(czasami milczenie jest najlepszym komentarzem).....

Pilipek raz jeszcze powodzenia tak w grze jak i w realu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
.........(czasami milczenie jest najlepszym komentarzem).....

Pilipek raz jeszcze powodzenia tak w grze jak i w realu.

Ooo a ja miałam tak długo bana i nie mogłam się nawet odezwać :)
Sprawa widzę wyjaśniona.
I mój -el- pojawił się na forum :)
Pozdrowienia od Neverków :*
 
Status
Zamknięty.
Do góry