Jak to było...

  • Rozpoczynający wątek Wiliamies
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Jako, że mamy trochę luzu, a forum epsilona śpi to postanowiłem Was wszystkich obudzić. W tym temacie będziemy rozmawiać o tym jak to się zaczęło (wojny na epsilonie), kto, jak gdzie i kiedy walczył, itp.
Więc może zacznę...
Na początku wszystkie sojusze walczyły po stronie GH, o ile się nie mylę.
Co było dalej ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak to było...

prawdę mówiąc już nie za bardzo pamiętam jak to było , ale kilku nicków z gry mi się kojarzy :)
twój też :D
witam po długim czasie :)
teraz zaczynam troszkę grać na innym świecie .... .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak to było...

tak mi też ostatnio mi się nudzi więc zabijam nudy na forumie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak to było...

Po prawie 3 miesiącach od utworzenia wreszcie się ktoś odezwał ;)
Witam, witam Was.
Gdzie teraz gracz Kubo ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak to było...

Teraz już wiemy wszystko ;)
To jak, opowiesz nam swoją historię ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak to było...

Pamiętacie może jak Valhalla vs Gladiator Hegemony
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak to było...

gram na Ypsilon, ale mam 1 miasto i nie wiem jak długo pogram bo nie za bardzo mam czas Wiliamies :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak to było...

kubuś dawaj do mnie na pw na ypsilonie to pogadamy mój nick ramzesaug
Na epsilonie grałem na pablo0581
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak to było...

kubuś dawaj do mnie na pw na ypsilonie to pogadamy mój nick ramzesaug
Na epsilonie grałem na pablo0581
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak to było...

Wbilibyście ktoś na sigmę, bo tam gram ;)
Pamiętamy, ale GH już zniknęło, a Valhalla przez bezwzględność i brak kompetencji i umiejętności Pani Cass (jak prawda to prawda) upada powoli...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak to było...

Aż się łezka kręci starzy dobrzy -=GLADIATORZY=- i wojenki z równie dobrą Valhalla:) jak ktoś jeszcze gra ze starej ekipy -=G=-to proszę pozdrowić od Peloponeza :) nie wiem czemu ale nie mogę wbić na Epsilon i poszukać kogoś znajomego osobiście :) A Gladiators Hegemony jeszcze istnieje czy się to wszystko całkiem rozchrzaniło ?? Ehhh fuzja i stworzenie GH nie było naszym najlepszym posunięciem...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Jak to było...

Tja Peluś, grepo 1.0, =GLADIATORZY=, to były czasy ;)


PS - Pewno Rail będzie cię chciał pozdrowić, to i mówię zawczasu :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak to było...

Czasy byly fajne jak cale r i GH rzucilo sie na kije:)) ahhh az lezka sie kreci jak se przypomne te wszystkie miasta orzelka i innych z gh ktore przejelismy:)))) a GH przeciez bylo od nas o kilkanascie razy wieksze, pamietam jak na liczniku atakow bylo po 40-50 heh
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak to było...

a mnie ktoś pamięta?: P tak sobie pomyślałem,że wejde na forum grepo po rocznej przerwie : P gra ktoś w ogóle z tej starej dobrej Valhalli którą razem z Dark Meist i jego kuzynem tworzyliśmy?:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak to było...

siema Leski siema :) jak nie jak tak :) pamiętamy , pamiętamy - ale V i GH już chyba tam niema - a bynajmniej nie tej ekipy co kiedyś tworzyła te sojusze ....

Antiskill - masz kontakt z RailGun`em ?? Jak tak to pozdrów go ode mnie również i daj namiary do niego :) - tak poza tym to właśnie powróciłenm do Grepo i sobie właśnie coś tam skropie na Korynt - ekipa wydaje się być fajna , więc jak ktoś jest ze starych Gladiatorów to zapraszam :) może się reaktywujemy w jakimś stopniu :)

bardosz1 - nie wiem o czym Ty piszesz i o których czasach , ale za mojej kadencji to raczej coś takiego nie miało miejsca - jedynym przeciwnikiem było V i bynajmniej dla mnie osobiście tylko wojna z V się liczyła... ktoś też napisał , że wszyscy byli po stronie GH - to też nie do końca jest prawdą , bo było sporo ekip które się jednoczyło z V, ale nie ważne - późniejsze fuzje dopiero zmieniły diametralnie sytuacje , no cóż kilka decyzji było lekko nieprzemyślanych z mojej strony...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak to było...

a bylo bylo pozniej GH sie rozpadlo i dolaczyli do R moze i nie pamietasz ale za to my pamietamy, Orzelek sie jeszcze jakos trzymal jak gral Benek w GH ale jak przestal to juz mu miasta bez problemu zabieralismy tylko ze ja wtedy gralem pod nickiem Sunfire
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak to było...

Stare dobre czasy na epsilon z Valhallą Ktoś z was powraca na grepo na innych św?
 

DeletedUser19784

Guest
Odp: Jak to było...

ganusto z LEGIONIŚCI pozdrawia :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak to było...

a ja jestem ciekawa czy ktoś mnie pamięta :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry