Jak to było...

  • Rozpoczynający wątek Wiliamies
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Jak to było...

Aż się łezka kręci starzy dobrzy -=GLADIATORZY=- i wojenki z równie dobrą Valhalla:) jak ktoś jeszcze gra ze starej ekipy -=G=-to proszę pozdrowić od Peloponeza :) nie wiem czemu ale nie mogę wbić na Epsilon i poszukać kogoś znajomego osobiście :) A Gladiators Hegemony jeszcze istnieje czy się to wszystko całkiem rozchrzaniło ?? Ehhh fuzja i stworzenie GH nie było naszym najlepszym posunięciem...

Świat zamknięty dawno - na 41 trochę jest ludzi - ale ekipy już nie ma jako takie a szkoda :(
 

DeletedUser24742

Guest
Odp: Jak to było...

Świat zamknięty dawno - na 41 trochę jest ludzi - ale ekipy już nie ma jako takie a szkoda :(
Pamiętam czasy gdy Grało się na starym Już Epsilonie, Valhalla Vs GH Jedyna Zacna wojna na świecie ;) Tylko te dwa sojusze praktycznie liczyły się ;)
Ktoś jeszcze żyje z dawnego epsilona w grepolis?
 

DeletedUser29853

Guest
Witam Wszystkich z Epsilonu :) Po paru latach wróciłam do Grepo. Ale to już nie to samo :( Ciekawe czy mnie ktoś pamięta. Teraz gram pod innym nickiem a grałam jako Ashley :) Pozdrawiam z nadzieją, że ktoś się odezwie...
 

DeletedUser25428

Guest
Nie to samo... Oj, nie smuć się, przecież od 3 do 31 lipca będzie międzynarodowy świat Antiquity, z stylem 1.0 sprzed kilku lat. Możesz tam zagrać w "polskim sojuszu", który pewnie ktoś stworzy. Ja jestem z punktu widzenia weteranów np. z Alfy lub Bety itd. nowym graczem (w 2012 roku zacząłem grę) Nie było mnie jeszcze na tym świecie ani na wcześniejszych. Ale zaznam tego stylu od 3 lipca. Nie jestem tym z tego świata, ale ci mówię fakty.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam stary Epsilon :D Oj dawno mnie tu nie było :D Osobiście nie pamiętam wojny HG z V ale za to pamiętam jak NAA i V chciało mnie skasować z tegoż świata :D:D:D jak również chciałabym podziękować tym dwóm sojkom za to że dzięki nim trafiłam do komnaty chwały :D:D:D
 
Ostatnia edycja:
Do góry