[Dobry] Jak założyć konto na Grepolis, Forum Grepolis i GreTime's?

  • Rozpoczynający wątek CichyPan
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
"Jak założyć konto na Grepolis (dla tych, którzy mają tylko konto na GreTime's i dla Gości, gdy pierwszy raz odwiedzają stronę), Forum Grepolis (dla graczy, którzy chcą założyć konto i być bliżej z Grepolis) i na GreTime's (by być bardziej związanym z Grepolis)"



Prolog

Zapraszam do mojego nowego poradnika jak założyć konto na Grepolis i na Forum. Takie krótkie zasady...


Rozdział 1 - Rejestracja w Grepolis​
1. Wejdź na stronę http://pl.grepolis.com/
2. Gdy jesteś na stronie głównej Grepolis, kliknij Zagraj za Darmo!
3. W rejestracji podaj: nick, hasło, hasło (powtórzenie), e-mail i świat do wyboru. Należy również przeczytać Ogólne Warunki Handlowe i Przepisy Ochrony Danych oraz zaakceptować je.
4. Kliknij w Zarejestruj.
5. I masz już konto w Grepolis! Wykonuj zadania, rozwijaj się, potwierdź adres e-mail i przede wszystkim znajduj przyjaźnie.


Rozdział 2 - Akceptowanie adresu e-mail (Grepolis)​

1. Wejdź na pocztę, którą podałeś podczas rejestracji, przykładowo o2 czy Wirtualna Polska. Uwaga! kod aktywacyjny może nie dotrzeć na niektóre skrzynki (np. Onet), dlatego zalecamy wybranie innej poczty. W tym miejscu możesz poprosić o ponowne wysłanie kodu aktywacyjnego, jeśli nie dojdzie on za pierwszym razem.
2. Otwórz wiadomość od Grepolis, można ją znaleźć albo w folderze Odebrane, albo w Spam.
3. Kliknij na kod aktywacyjny, aby go potwierdzić.


Rozdział 3 - Rejestracja w Forum​

1. Pod szerokim paskiem Zagraj za Darmo kliknij w Forum.
2. W prawym górnym rogu znajduje się przycisk Zarejestruj się - kliknij tutaj :)
3. Otworzy się okno rejestracji na forum. Wykonujemy następujące czynności:
3a: Wpisz nazwę i hasło do gry;
3b: Napis hasło, które chcemy mieć na forum i powtarzamy je poniżej;
3c: Masz już konto na forum. ;)

Epilog

To wszystko, co napisałem w poradniku na temat rejestracji dotyczącej Grepolis. Do usłyszenia :)
~CichyPan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Jak założyć konto na Grepolis, Forum Grepolis i GreTime's?

Całkiem dobre ale czy aż tak wielu graczy przyszłych nie wie jak zakładać konto?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak założyć konto na Grepolis, Forum Grepolis i GreTime's?

No mniej więcej nie. Trochę osób jeszcze nie wie, więc pomożemy do nich dotrzeć.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak założyć konto na Grepolis, Forum Grepolis i GreTime's?

No to z tym poradnikiem powinno mu się udać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak założyć konto na Grepolis, Forum Grepolis i GreTime's?

Nawet podałem prawidłowe linki, aby inni na mnie nie krzyczeli :eek:
 
Odp: Jak założyć konto na Grepolis, Forum Grepolis i GreTime's?

Chyba każdy umie założyć konto w grze ,a jeśli umie czytać to słowo "zarejestruj" załatwia wszystko.
Bądźmy poważni nie grają w to ośmiolatki...
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Jak założyć konto na Grepolis, Forum Grepolis i GreTime's?

Popieram Oszczepa. Ale jednak może komuś (tak 0,1% osób*) ten poradnik się przyda.






*A czemu tylko tyle? Jeśli ktoś nie ma konta do Grepolis na 99,99% NIE wejdzie na forum i ten poradnik mu nie pomoże.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Jak założyć konto na Grepolis, Forum Grepolis i GreTime's?

Chyba każdy umie założyć konto w grze ,a jeśli umie czytać to słowo "zarejestruj" załatwia wszystko.
Bądźmy poważni nie grają w to ośmiolatki...

Dzisiejsze ośmiolatki to już obcykane w tym wszystkim :)

zawiało ironią czytając "Pod szerokim paskiem Zagraj za Darmo" więc nie wiem czy poradnik to tak na poważnie :)
Już trudniej się odnaleźć w opcjach tu, na forum
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Jak założyć konto na Grepolis, Forum Grepolis i GreTime's?

Jak ktoś nie potrafi się zarejestrować w grze, to wierzycie w to, że wejdzie na forum i odszuka odpowiedni poradnik, który mu powie jak dołączyć do społeczności graczy Grepolis? Bądźmy poważni :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Jak założyć konto na Grepolis, Forum Grepolis i GreTime's?

Mógłbyś choć pokusić się o jakieś screeny :p

Garść rzeczy do poprawki:
- "1.Wchodzimy na stronę pl.grepolis.com." - we wszystkich punktach brakuje spacji po kropce;
- warto zachęcić graczy do tego, by rzeczywiście przeczytali zasady gry/forum/GT, żeby byli świadomi co znajduje się w regulaminach;
- dodałabym również informację, że występują problemy z niektórymi adresami email podczas rejestracji w Grepolis, np. Onet, WP - niekiedy gracz nie otrzymuje wiadomości z potwierdzeniem emaila, dlatego doradzamy skorzystanie z innej poczty;
- nawiązując do punktu powyżej, dobrze byłoby opisać sposób postepowania, gdy nie otrzymasz wiadomości z potwierdzeniem adresu, m.in. sprawdzenie folderu spam czy skorzystanie z linka, który pozwala na ponowne wysłanie wiadomości z kodem potwierdzającym;
- co do forum, warto wspomnieć, że posiadając kilka nicków w grze, tylko jeden z nich możemy zarejestrować na forum, żeby nieświadomy gracz nie popełnił tego błędu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17693

Guest
Odp: Jak założyć konto na Grepolis, Forum Grepolis i GreTime's?

Jak dla mnie to troche bezużyteczny ten poradnik raczej każdy umie się zarejestrować i potwierdzić adres e-mail
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Jak założyć konto na Grepolis, Forum Grepolis i GreTime's?

a jak dla mnie to super, że ktoś coś zrobił więcej niż konkursy bezużyteczne.

Bardzo się ciesze, że kolega się postarał zrobić coś dla początkujących. Czy to będzie potrzebne czy nie, nie wiem ale nie zaszkodzi by było bo chyba lepiej żeby coś było bezużyteczne niż żeby nie było a jest potrzebne.

Co do samej krytyki - chyba lepiej napisać mu by było na PW. Wtedy chłopak by poprawił swoje błędy o ile takowe są lub coś dodał a nie publiczna krytyka -- teraz pewnie już nic nie napiszę.

Brawo za chęci - jestem pełen podziwu. Oby takich więcej, może pomyśl o czymś w stylu - jak najszybciej rozwinąć wioskę pod przejęcie drugiej. Niejeden nowy gracz chciał by pewnie poznać tajniki jak to się robi nie używają za wiele złota
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Jak założyć konto na Grepolis, Forum Grepolis i GreTime's?

tylko nie można napisać żeby przeczytał regulamin i owh nie można niszczyć nowych duszyczek które chcę się pogrążyć w grepo
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak założyć konto na Grepolis, Forum Grepolis i GreTime's?

No dobrze, wraz z Shannqa poedytowaliśmy mój wpis, bardziej gratulacje należą się niej :) Teraz od nowa można oceniać ten poradnik.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak założyć konto na Grepolis, Forum Grepolis i GreTime's?

to mi się nadal podoba
przyda się ale tylko tym najbardziej ułomnym
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Jak założyć konto na Grepolis, Forum Grepolis i GreTime's?

No dobrze, wraz z Shannqa poedytowaliśmy mój wpis, bardziej gratulacje należą się niej :) Teraz od nowa można oceniać ten poradnik.

Pięknie, teraz z nią pogadaj by usunęła cały ten spam i masz poradnik jak się patrzy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak założyć konto na Grepolis, Forum Grepolis i GreTime's?

Well done za chęci i inicjatywę.
Świat potrzebuje twórców, nie krzykaczy czy malkontentów.

...kurcze zawsze jak patrzę na datę rejestracji to wydaje mi się, że jestem dinozaurem - a tu Maniek jest z kwietnia :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Jak założyć konto na Grepolis, Forum Grepolis i GreTime's?

Well done za chęci i inicjatywę.
Świat potrzebuje twórców, nie krzykaczy czy malkontentów.

Dziękuję :) Robię co mogę
509.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak założyć konto na Grepolis, Forum Grepolis i GreTime's?

Powiem, ze praca idealna i doskonala :) Na przyszlosc postaraj sie o jakies screeny. Raczej mozna sadzic, ze to idealna instrukcja i szczerze mowic - nie umialem wczesniej zalozyc konta na GreTime's.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak założyć konto na Grepolis, Forum Grepolis i GreTime's?

Hmmm... spodobało mi się ;) Właśnie kiedy jeszcze nie miałam konta, szczerze skorzystałam z tych rad :p
 
Do góry