Jak zasiedlic wolne miejsce na wioske??

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2395
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2395

Guest
Mam juz zrobione badanie w akademi teraz tylko jeszcze robie 20 lvl portu. Wiec jesli wybuduje statek kol. to bede mogl zajac wolne miejsce pod wioske?? Czy bede musial jeszcze miec jakis poziom kultury?? I jakies wojsko bedzie potrzebne??
 

DeletedUser

Guest
***

żeby załozyć miasto w wyznaczonym miejscu potrzebujesz kolona statek transportowy z wojem i statek bojowy
żeby podbić miast innego gracza do zestawu powyżej musisz mieć zbadany podbój
 

DeletedUser

Guest
Jeśli masz dopiero 1 miasto, to drugie możesz skolonizować, do trzeciego będziesz już musiał podnieść poziom kultury.
 

DeletedUser

Guest
Musisz mieć akademie zdaje się na 20/22 poziomie , port na 20 i badanie Kolonizator . A potem robisz go w porcie i wysyłasz z obstawą.;)
 

DeletedUser6047

Guest
Pomocy ....Własnie tak zrobiłam...
Zbudowałam kolonizatora- wysłałam do pustej wioski- załozyłam nowe miasto( 2 więc,bez pkt kultury) i stateczek (kolonizator ) nie wrół do portu. Nie mam go tez w raportach,nie widzę go w pobitych... co robić ????

Jesli zbuduje pkt kultury- czy on wróci ???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ten statek jest niszczony jak się przejmie miasto i wykorzystywany na budowę jego. A co do tego czy wróci można go zawsze wybudować w porcie.
 

DeletedUser6047

Guest
Dzięki za odpowiedz.
Czyli jesli chce nowy miasto- muszę nowego kolonizatora- ile miast zakładanych od zera tyle nowych kolonizatorów ?
 

DeletedUser

Guest
Tak. Kolonizator zawsze ginie po przejęciu lub założeniu miasta. Prócz tego trzeba też mieć odpowiednią liczbę punktów kultury.
 
Status
Zamknięty.
Do góry