[Wyjaśnione] jak zdobyc złote monety??

  • Rozpoczynający wątek harietta1004
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
hej ja mam pytanko w którym miejscu sa pokazane ile ja mam złotych monet?
i w jaki sposób moge je zdobywac?
bo chyba nie tylko poprzez zaproszenie znajomego prawda? bede bardzo wdzieczna za odpowiedz :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: jak zdobyc złote monety??

Ależ oczywiście, że nie. Złote monety zdobywasz kupując je za realne pieniadze. Możesz je kupić przelewem lub sms-em. Jeśli chodzi gdzie są pokazane - wystarczy wejść w zakładkę Premium. Jest Ona umieszczona na tym samym pasku co np. Podgląd miasta.
 

DeletedUser

Guest
Odp: jak zdobyc złote monety??

@up LOL

Można wyfarmić złote monety za darmo. Wchodzisz w zakładkę premium, klikasz opcję "Kup Złoto", następnie na "zarób swoje złote monety". W okienku, które wyskoczy, zaznaczasz zakładkę "Za darmo" i masz do rozwiązania różne ankiety/udziały w konkursach i innego rodzaju pierdoły.

Problem w tym, że często nie dostaje się za to monet. Sam wyfarmiłem jakieś 120 złota dzięki tej opcji, choć powinienem dostać ze 3 razy tyle, biorąc pod uwagę liczbę ankiet jaką rozwiązałem. Może dlatego, że wszędzie wpisywałem fejkowe dane :eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: jak zdobyc złote monety??

@up LOL

Można wyfarmić złote monety za darmo. Wchodzisz w zakładkę premium, klikasz opcję "Kup Złoto", następnie na "zarób swoje złote monety". W okienku, które wyskoczy, zaznaczasz zakładkę "Za darmo" i masz do rozwiązania różne ankiety/udziały w konkursach i innego rodzaju pierdoły.

Problem w tym, że często nie dostaje się za to monet. Sam wyfarmiłem jakieś 120 złota dzięki tej opcji, choć powinienem dostać ze 3 razy tyle, biorąc pod uwagę liczbę ankiet jaką rozwiązałem. Może dlatego, że wszędzie wpisywałem fejkowe dane :eek:

ja wpisałem fejkowe dane kilka razy, monety dostałem, ale straciłem dostęp do kolejnych ankiet - teraz jak wchodzę w ankiety to mam białe tło i 0 ofert, codziennie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: jak zdobyc złote monety??

Trochę z opóźnieniem ale może się komuś jeszcze przydać:

Złoto można jeszcze zdobyć biorąc udział w konkursach, informacje o aktualnych konkursach możecie znaleźć w tym dziale na forum lub na stronie GreTime's.
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Odp: jak zdobyc złote monety??

Dodam jeszcze, że jeżeli wzięliście udział w jakiejś ankiecie (przykładowo) i nie otrzymaliście za to monet, należy skontaktować się z supportem SponsorPay. W opcji "zarób swoje złote monety" należy skorzystać z opcji "pomoc" i tam "zgłoś problem". Wtedy SponorPay skoncentruje się na rozwiązaniu problemu tak, byście otrzymali należne Wam złoto.
 
Do góry