[Wyjaśnione] Jakie badania i budynki dla miasta mityków?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31688
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser31688

Guest
Hej mam prośbę o poradę - jakie badania oraz jaki poziom poszczególnych budynków powinienem mieć w miastach, które są miastami przeznaczonymi na robienie mityków latajacych?

Budynki mam wszystkie na max poziomie oprócz murku (na 1 poziomie, w razie przejęciu miasta by było łatwiej odbijać) oraz portu, który jest na poziomie 10. ze specjalnych mam laznie i boski posag

Zamieszczam screena ze swoich badań aktualnych -
ybaVtKP.png


Jeśli chodzi o badania - to chyba już nie potrzebuję architektury ani żurawia. Za to wydaje mi się, iż warto zbadać Doświadczenie w bitwach, Meteorologię, Straż miejską i Akcję szpiegowska, przy czym słyszałem, że Meteorologia przyśpiesza tylko ruch wojsk w obrębie własnej wyspy, a gdy się wysyła na inne wyspy to już nie ma bonusu do prędkości - czy to prawda??
 

DeletedUser31688

Guest
ps: teoretycznie nie warto miec tez takich badan jak szybkie statki transportowe czy ognie/biremy/lucznicy ale z drugiej strony - moze sie tak zdarzyc ze padna mi mity i zabraknie lask, to wtedy bede robil inne wojska lub statki
 

DeletedUser31688

Guest
ps2: czy w kazdym miescie robic badanie Akcja Szpiegowska czy wystarczy w jednym? bo w sumie tak sie zastanawiam czy jest sens zapychac jaskinie na szpiegowanie we wszystkich miastach, a nie w jednym - mam je w sumie dosc blisko siebie
 
ps2: czy w kazdym miescie robic badanie Akcja Szpiegowska czy wystarczy w jednym? bo w sumie tak sie zastanawiam czy jest sens zapychac jaskinie na szpiegowanie we wszystkich miastach, a nie w jednym - mam je w sumie dosc blisko siebie

Ja mam taką akademie w mieście z mitykami, mógłbym jeszcze anulować straż i rozebrać o 1 poziom akademie ale nic by mi to nie dało:p lub po prosić kogoś z sojuszu aby gradem zjechał mi to miasto ale jest ryzyko że uszkodzi gospodarstwo a senat jest na 9 poziomie.
aka.jpg
 
Status
Zamknięty.
Do góry