Jaskinia

Nie wiem czy tylko ja tak mam i czy to jest blad ale dosc czesto mi sie to zdarza

przykladowo :

w magazynie mam 22000 srebra klikam na jaskinie zeby pobralo srebro do 15000

tytyy.png


(klikam na ptaszek zaznaczony na zdjeciu wyrzej) czestojest tak ze przeleje dwukrotnie srebro

przykladowo 22000-7000 powino zostac 15000 w magazynie a zostaje 8000
wkurwiony.png


wiec jak to jest problem to prosze to zglosic do tych calych technikow niech cos z tym robia
 
Ostatnia edycja:
Odp: Jaskinia

Prawdopodobnie przez przypadek zdarzy Ci się kliknąć 2-krotnie na wskazany przez Ciebie przycisk. Niemniej jednak w tej sytuacji powinna być blokada podwójnego kliknięcia, aby uniknąć niechcianej akcji.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Jaskinia

ja miałem lepiej , miałem (i chyba nadal mam) w jaskini 2100/2000 srebra :D
nie wiem jak się wstawia obrazki, więc nie mogę wam tego pokazać
 
Odp: Jaskinia

Być może wcześniej poziom jaskini miałeś wyższy i wtedy dodałeś do jaskini odpowiednią ilość srebra. Po zburzeniu poziomu jaskini srebro nadal zostaje, choć można użyć tylko tę część, która jest w zakresie obecnego poziomu budynku.
 

tomaszek79

Zespół Grepolis
Odp: Jaskinia

Najczęściej takie sytuacje z większą ilością srebra niż pozwala na to poziom jaskini mają miejsce gdy przejmujemy opuszczone miasto gdzie samoczynnie dochodzi do znikania czy też rozbioru poszczególnych poziomów budynków.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jaskinia

Albo po prostu ktoś trafił Błyskawicą w jaskinię. Jeśli miałeś rozbudowaną np. na 9 poziom i naładowałeś maks. wtedy możesz wykorzystać 9000 srebra, ale potem ładować możesz do 8000.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jaskinia

wiem że to akurat nie jest idealnie dopasowany post do tematu ale idea jest bardzo podobna więc mi się często zdarza że klikam na np. ognie żeby się budowały patrze a tu budują się transportowce a klilknięcie wyparowało tak jakby go nigdy nie było...

ja się na tym nie znam ale wydaje mi się że oba problemy mają bardzo zbliżone źródło
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jaskinia

To co opisuje kolega wyżej zdarza się kiedy przełączasz miasto mając otwarty port, zaznaczasz ognie i klikasz tyle że miasto się ładowało jeszcze co daje taki efekt że odświeża port, a pierwszą jednostką są transportowce, przez co zamiast ogni masz transporty w budowie...
W takim przypadku też powinna być blokada. Dopóki miasto się nie wczyta nie powinieneś móc kliknąć.
Czasem mi się zdarzało że budowały się transporty zamiast innych jednostek ale przy 100 miastach kompletnie mnie to nie ruszało że surka się marnuje ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jaskinia

tutaj problemem nie jest to że surka się marnuje tylko moja irytacja :D

26.jajko_-22.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry