jaskinia

  • Rozpoczynający wątek paul50
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
uważam że jest to błąd dużego kalibru,mianowicie gracz szpiegowany traci monety tak jak szpiegujący a zasadą powinno być że jeśli szpiegujący posiada mniej monet od szpiegowanego to niejako za karę nie tylko ma nieudany skan ale traci wszystkie monety a szpiegowany powinien swoje zachować za to że skutecznie się obronił.Pozdrowienia
 

DeletedUser

Guest
Takie są zasady gry i nie zmienimy tego ;) Gdyby każdy napisał, że jakąś zasadę trzeba trochę zmienić bo jest 'błędem dużego kalibru', to w ogóle nie mielibyśmy zasad. ;)

Ale Twoje rozwiązania jest nawet nawet... :)
Przedstaw ten problem w dziale 'Propozycje' i napisz rozwiązanie, jakbyś to widział:)
 

DeletedUser

Guest
uważam że jest to błąd dużego kalibru,mianowicie gracz szpiegowany traci monety tak jak szpiegujący a zasadą powinno być że jeśli szpiegujący posiada mniej monet od szpiegowanego to niejako za karę nie tylko ma nieudany skan ale traci wszystkie monety a szpiegowany powinien swoje zachować za to że skutecznie się obronił.Pozdrowienia

to nigdy nikogo byś nie prze-szpiegował - taka zasada musi być ..
 

Robin65

Zespół Grepolis
Traktuj to jako opłatę za kontrwywiad, którego utrzymanie w realu tez słono kosztuje. Gorsze jest to, że nawet gdy się ma włączony urlop można być szpiegowanym.
 

DeletedUser

Guest
Co do utraty srebra z jaskini przez szpiegowanego to moim zdaniem tak powinno pozostać. Inaczej niektórych graczy w ogóle nie będzie można przeszpiegować.
Co do urlopu to mnie zdziwiliście, bo na mojej wyspie był taki co go włączył i zapomniał o koncie i nie można go było szpiegować. Na pewno miał urlop, bo gdyby miał bana to by to trwało najwyżej dwa tygodnie, a jego grubo ponad miesiąc nie mogłam ruszyć.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Więc coś zmienili, bo w czasie weekendu majowego miałem włączony urlop i po powrocie się zdziwiłem widząc raporty ze szpiegowania już w okresie jego działania czyli 48 godzin po aktywacji. Support odpowiedział
Robin65 2010-05-03 20:17:35 napisał:
Czy poprawnym jest możliwość przeprowadzenia akcji szpiegowskiej na moje miasto w okresie, w którym urlop był już rozpoczęty czyli 48 godzin po jego aktywacji?
lew92 2010-05-05 15:20:47 napisał:
Witaj Robin65,

Tak, gdyż akcja szpiegowska nie jest atakiem.

Pozdrawiam,
lew92
Grepolis Team
 
Do góry