[Naprawiony] jednostki mityczne

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9142
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser9142

Guest
pytanie handlarz dotarł do portu i miał do sprzedaży jednostki mityczne ale nie takie jak miałem w mieście czy to jest ok
 
Odp: jednostki mityczne

Czasami zdarza się, że fenicki handlarz ma do zaoferowania jednostki mityczne należące do innego boga, niż czczony w danym mieście. Myślę, że można to porównać do sklepu, w którym też nie zawsze są przedmioty, które akurat nam by odpowiadały.
 

DeletedUser

Guest
Odp: jednostki mityczne

W takim razie to jest bez najmniejszego sensu... ja nigdy nie miałem tak, że nap do miasta gdzie mam hadesa przypływają pegazy....
 

DeletedUser

Guest
Odp: jednostki mityczne

Popieram przedmówcę, skoro jest możliwość kupienia od fenickiego innych jednostek mitycznych, niż przydzielonych do czczonego boga w danym mieście, to wsparcie tymi jednostkami miasta z innym bogiem też nie powinno robić żadnej różnicy, jednak tak nie jest....
 
Odp: jednostki mityczne

skoro jest możliwość kupienia od fenickiego innych jednostek mitycznych, niż przydzielonych do czczonego boga w danym mieście
Handlarz fenicki ma do zaoferowania inne jednostki mityczne, niż przydzielone do czczonego boga w danym mieście, ale nie można ich kupić jeśli nie zmieni się boga w danym mieście na odpowiedniego. Tak więc działa to podobnie, jak wsparcie innymi jednostkami mitycznymi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: jednostki mityczne

Handlarz fenicki ma do zaoferowania inne jednostki mityczne, niż przydzielone do czczonego boga w danym mieście, ale nie można ich kupić jeśli nie zmieni się boga w danym mieście na odpowiedniego. Tak więc działa to podobnie, jak wsparcie innymi jednostkami mitycznymi.
Slietie, a jaki sens tkwi w tym, że jeżeli mamy hadesa to fenicki przywozi nam Pegazy, meduzy itd? Jest tu sens, bo ja go nie widzę choć z fenickiego nie korzystam...
 

DeletedUser

Guest
Odp: jednostki mityczne

Nie spotkałem się w fenickim z innymi jednostkami, niż odpowiednimi do czczonego boga, więc albo coś się zmieniło, albo kolega jogi coś nas bajeruje, najlepszy byłby screen z tej sytuacji, ale pewnie go nie ma....
 

DeletedUser77

Guest
Odp: jednostki mityczne

Jeżeli ma ktoś jakiegoś screena z tym bardzo bym prosił o dodanie go tutaj wraz z dopiskiem z jakiego to jest świata i od jakiego gracza.
Ewentualnie proszę wysłać ticketa z tymi informacjami, a pomyślimy co można z tym zrobić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: jednostki mityczne

Jasna sprawa, przypilnowałem fenickiego, jest tak jak kolega mówił, tutaj screen ze świata chi....
xitq.jpg
 

DeletedUser

Guest
Odp: jednostki mityczne

Pierwszy raz widzę coś takiego, aby do miasta gdzie panuje hades, fenicki przywiózł meduzy, po prostu to bez sensu jest.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser77

Guest
Odp: jednostki mityczne

Ok problem potwierdzony i zgłoszony oraz naprawiony w najbliższej wersji czyli 2.24
 
Status
Zamknięty.
Do góry