[Nie można powtórzyć] Jednostki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21321
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser21321

Guest
Witam, błąd na korzyść osób broniących się ale ..
Rozpoczynam rekrutacje jednostek, i po jakimś czasie nie wchodzę, ktoś mnie zaatakował, a w mieście nie było jednostek które zaczełem rekrutować wcześniej, dopiero po wejściu w koszary te jednostki się pojawiają, a przed wejściem nie da się w ogóle ich użyć, mimo że powinny już być ponieważ upłyną odpowiedni czas ..
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Jednostki

Miałem chyba ten sam błąd mianowicie rekrutowałem 30 hopków po upływie połowy czasu nie dostałem ani jednego po zresetowaniu grepolis też nic się nie zmieniło dopiero po upływie całego czasu dostałem moje jednostki.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Jednostki

Obserwują coś podobnego już od jakiegoś czasu...zaczynam rekrutacje jednostek i przez jakiś czas nic nie robię na Grepo. Po jakimś czasie przechodzę między miastami, po kolei chcąc rekrutować coś innego i po wejściu do miasta nie ma jednostek, których jednostek zleciłem wcześniej rekrutacje. Dopiero jak wejdę w koszary/port pojawiają się one...dokładnie tyle, ile powinno się zrobić od początku rekrutacji.

Niestety nie wiem, czy ma to jakiś wpływ na obronę mojego miasta i czy te jednostki, które się rekrutują w danym czasie, a nie pojawiają po prawej stronie w spisie jednostek, biorą udział w walkach.
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Jednostki

Niestety nie wiem, czy ma to jakiś wpływ na obronę mojego miasta i czy te jednostki, które się rekrutują w danym czasie, a nie pojawiają po prawej stronie w spisie jednostek, biorą udział w walkach.
No właśnie ma, rano zleciłem procarzy, później ktoś mnie zaatakował (z godzinę później) i kilka procarzy powinno już być a nie było żadnego, dopiero jak wszedłem w koszary pojawiło się nagle 20 procarzy.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Jednostki

Nie no, wierzę Tobie:) Tylko pisałem z własnego doświadczenia, a niestety nie przyglądałem się nigdy jednostkom jakie mi się rekrutują/rekrutowały w czasie ataku.
 
Odp: Jednostki

No właśnie ma, rano zleciłem procarzy, później ktoś mnie zaatakował (z godzinę później) i kilka procarzy powinno już być a nie było żadnego, dopiero jak wszedłem w koszary pojawiło się nagle 20 procarzy.
NewPlayerBestPlayer, czy mógłbyś podać więcej szczegółów? Na którym świecie miało to miejsce? W którym mieście? O której godzinie mniej więcej zleciłeś rekrutację? O której godzinie był ten atak, przez kogo i z którego miasta został wysłany i na które Twoje miasto?
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Jednostki

NewPlayerBestPlayer, czy mógłbyś podać więcej szczegółów? Na którym świecie miało to miejsce? W którym mieście? O której godzinie mniej więcej zleciłeś rekrutację? O której godzinie był ten atak, przez kogo i z którego miasta został wysłany i na które Twoje miasto?
Mi zdarza się to na każdym świecie na którym jestem aktywny - Retimno Troja, Tu sugerowałem się światem troja, w moim mieście (mam tylko jedno) nie wiem o której godzinie to było, wiem że rano tak około w godzinach 8-11, atak z miasta LOCHNESS na moje (ZniszczeCiGre)
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Jednostki

U mnie jest to samo po prostu jednostki które w koszarach są w trakcie rekrutacji nie pokazują sie w menu jednostek/zaklęć
odświezanie nic nie daje u mnie pokazują sie dopiero po włączeniu koszar lub w tym okienku przy wysyłaniu ataku/ wspierania innego gracza . Czasem można sie przez to troche pogubić :p .
 
Odp: Jednostki

U mnie jest to samo po prostu jednostki które w koszarach są w trakcie rekrutacji nie pokazują sie w menu jednostek/zaklęć
odświezanie nic nie daje u mnie pokazują sie dopiero po włączeniu koszar lub w tym okienku przy wysyłaniu ataku/ wspierania innego gracza . Czasem można sie przez to troche pogubić :p .
Tak, to to i ja nieraz miałam. W sumie jestem w stanie to na zawołanie odtworzyć, mimo że zwykle jednostki pojawiają mi się poprawnie. Zastanawia mnie jedynie przypadek NewPlayerBestPlayer, bo jakoś trudno mi sobie wyobrazić, że te jednostki, których rekrutacja ukończyła się pomiędzy ich zleceniem a atakiem, nie brały udziału w walce, skoro powinny być w mieście.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Jednostki

Może mu cos się pokrecilo :p jak juz sie zrekrutowaly te jednostki to musiały brac udzial w obronie ;) . Jakby nie braly to nawet na grepo byłoby za dziwne ... Wydaje mi sie ze chodzi mu o to samo . @NewPlayerBestPlayer te jednostki wyswietlily Ci sie przed atakiem czy juz po ?
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Jednostki

Może mu cos się pokrecilo :p jak juz sie zrekrutowaly te jednostki to musiały brac udzial w obronie ;) . Jakby nie braly to nawet na grepo byłoby za dziwne ... Wydaje mi sie ze chodzi mu o to samo . @NewPlayerBestPlayer te jednostki wyswietlily Ci sie przed atakiem czy juz po ?
Te jednostki powinny już brać udział w walce, a po ataku nadal je miałem, czyli nie brały udziały w walce.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Jednostki

Udało Ci się to powtórzyć? Sprawdziłem opisaną przez Ciebie sytuacje i u mnie wszystko było tak jak powinno.
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Jednostki

Udało Ci się to powtórzyć? Sprawdziłem opisaną przez Ciebie sytuacje i u mnie wszystko było tak jak powinno.
Nie, nie udało, bo nie miałem kolejnej sytuacji w której rekrutowałem jednostki, a ktoś wysłał atak, a jeżeli chodzi o to że muszę wejść w koszary, żeby mieć jednostki - ciągle tak mam.
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Jednostki

Miałem podobną sytuację lecz to ja chciałem wysłać atak.
Miałem w produkcji szermierzy, przez jakiś czas mnie nie było, nawet odświeżyłem stronę (bo co jakiś czas to robię żeby odświeżyć cache) i podczas wysyłania ataku nie miałem do wyboru szermierzy, dopiero gdy wysłałem atak Ci szermierze się pojawili zarówno po prawej stronie w menu jednostek jak i pojawiła się możliwość ich wysłania.
 

DeletedUser22376

Guest
Odp: Jednostki

Ten błąd występuje każdego dnia... Powstał podczas którejś..... aktualizacji ?!
Najbardziej widoczny jest przy rekrutacji statków ogniowych i zapełnieniu slotów produkcyjnych 7 razy 21 sztuk plus skill przyspieszenia budowy. Teoretycznie wybudowane jednostki nie pojawiają się w prawym podglądzie. Sytuacje rozwiązuje kliknięcie w Port.
Brak mi wiedzy na temat zachowania się tych "wirtualnych jednostek" podczas ataku na miasto.
 
Status
Zamknięty.
Do góry