Jesienny Konkurs Fotograficzny

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Drodzy użytkownicy,
lato się skończyło, zaczął się rok szkolny, akademicki, skończyły nam się urlopy wypoczynkowe, jednak nie ma nic piękniejszego jak spacer po jesiennym parku, w związku z nastaniem jesieni
otwieramy:


wsle.png






Zdjęcia:


  • W konkursie może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik naszego forum (z wyłączeniem aktualnego Teamu)
    [*]Do Jesiennego Konkursu Fotograficznego można zgłosić jedno zdjęcie
    [*]Tematyka - zdjęcia maja ukazywać tegoroczną jesień - czyli, nie mogą być starsze niż miesiąc przed wysłaniem zgłoszenia do konkursu
    [*]Nie dopuszcza się obrabiania zdjęć programami graficznymi, w celu poprawy ich wyglądu.
    [*]Przystępując do konkursu użytkownik potwierdza, że jest autorem zgłoszonych do konkursu zdjęć. W przypadku udowodnienia, iż tak nie jest, użytkownik automatycznie zostaje zdyskwalifikowany.



Zgłoszenia:



  • [*]Wykonane zdjęcia należy wysłać na adres konkursfotograficznygrepolis@wp.pl
    * jako tytuł maila należy wpisać: Jesienny Konkurs Fotograficzny oraz podać swój nick z Forum
    [*]Termin nadsyłania prac: 02.11.201 – 12.11.2015 godzina 23:59
    [*]Prace będą oceniane przez jury, którego nie poznacie w celu zagwarantowania obiektywizmu.



Nagrody:



12248568.png


500 sztuk złota + ranga "Zwycięzca Konkursu"+ bonus do wyboru

40029810.png


400 sztuk złota + bonus do wyboru

16641785.png



300 sztuk złota + bonus do wyboru


Uwaga! Jeśli zostanie nadesłanych sporo ciekawych prac, zostaną wytypowane wyróżnienia, które nagrodzimy 30 punktami reputacji oraz bonusem "Przyspieszona budowa o 30% na 2 dni".
Zostanie wybrane również ULUBIONE ZDJĘCIE TEAMU, które nagrodzimy bonusem 200 sztukami złota oraz bonusem do wyboru



Zabronione jest:

  • Udostępnianie zgłoszonych zdjęć przed i w czasie trwania konkursu
    [*]Umieszczanie na zdjęciu swojego nicka/ksywy/nazwy w grze/pseudonimu/inicjałów, etc.
    [*]W przypadku złamania któregokolwiek z powyższych punktów użytkownik automatycznie zostaje zdyskwalifikowany.


W czasie trwania zabawy obowiązuje Regulamin Forum oraz Ogólny Regulamin Konkursów.
Zgłaszając się do konkursu każdy uczestnik akceptuje zasady oraz regulamin zabawy.
Administracja zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie.
Wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabawą należy zgłaszać do Opiekunki konkursu:
Elastynka (Moderator) .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21386

Guest
Odp: Jesienny Konkurs Fotograficzny

4000 złota za 2 miejsce?
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Jesienny Konkurs Fotograficzny

Haha pewnie jedno 0 za duzo....
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Jesienny Konkurs Fotograficzny

4000 złota mogłoby się znaleźć najwyżej w urodzinowej edycji konkursu :D Dzięki za zwrócenie na to uwagi, ucięłam jedno zero ;)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Jesienny Konkurs Fotograficzny

Ee to nie biore udzialu:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jesienny Konkurs Fotograficzny

Nagroda nie jest zła, lecz przydało by się jeszcze jedno 0. :)
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Jesienny Konkurs Fotograficzny

jak by było 4000 to też bym może spróbował:D
 

DeletedUser23048

Guest
Odp: Jesienny Konkurs Fotograficzny

Może być zdjęcie związane z Grepolis ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jesienny Konkurs Fotograficzny

Ja już swoje wysłałem. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jesienny Konkurs Fotograficzny

Mam jedno piękne zdjęcie, ale ono wygląda jakby był na nie nałożony filtr, a to są naturalne kolory :/
 

DeletedUser23136

Guest
Odp: Jesienny Konkurs Fotograficzny

wysłałem ale coś nie wieżę w wygraną za brzydka pogoda i okolica koło mnie :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jesienny Konkurs Fotograficzny

Mam jedno piękne zdjęcie, ale ono wygląda jakby był na nie nałożony filtr, a to są naturalne kolory :/

Jeśli tak nie jest, program którego używam do odczytu danych exif mi o tym powie ;) Więc jeśli masz czyste sumienie- nie martw się!

wysłałem ale coś nie wieżę w wygraną za brzydka pogoda i okolica koło mnie :(

Nie jest tak źle! Da się wychwycić coś fajnego ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jesienny Konkurs Fotograficzny

Jeśli tak nie jest, program którego używam do odczytu danych exif mi o tym powie ;) Więc jeśli masz czyste sumienie- nie martw się!



Nie jest tak źle! Da się wychwycić coś fajnego ;)

A ja bardzo żałuję, że nie poczekałem ze zdjęciem jeszcze kilka dni. Wczoraj przejeżdżałem samochodem. Pogoda piękna, choć wietrznie. Tylko liście przemieszczające się na naszych drogach i drzewa o charakterystycznym kształcie. Obraz epicki i żałuję, że nie zrobiłem zdjęcia, bo bardziej zagwarantowałbym sobie wygraną, aniżeli satysfakcji z piękna tej srogiej pory. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jesienny Konkurs Fotograficzny

A ja bardzo żałuję, że nie poczekałem ze zdjęciem jeszcze kilka dni. Wczoraj przejeżdżałem samochodem. Pogoda piękna, choć wietrznie. Tylko liście przemieszczające się na naszych drogach i drzewa o charakterystycznym kształcie. Obraz epicki i żałuję, że nie zrobiłem zdjęcia, bo bardziej zagwarantowałbym sobie wygraną, aniżeli satysfakcji z piękna tej srogiej pory. :)

Jednakże tego co zobaczyłeś, nikt Ci nie zabierze, a to najcenniejsze! :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jesienny Konkurs Fotograficzny

Ostatni dzwonek na wysłanie zdjęć! :)
Kto jeszcze nie wysłał ;>
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jesienny Konkurs Fotograficzny

Przykro mi, muszę się wycofać.
smiley_emoticons_sadnew.gif


Przepraszam, nie tym razem, a to z powodu tego, że nie mam czego uchwycić na fotce :x
 

DeletedUser21096

Guest
Odp: Jesienny Konkurs Fotograficzny

A kiedy będzie mozna zobaczyć nadesłane zdjęcia?
 
Do góry