Kalendarz adwentowy Tyche

DeletedUser23724

Guest
Odp: Kalendarz adventowy Tyche

Startuje już jutro? :>
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Kalendarz adventowy Tyche

chyba jutro się zaczyna ten o to event :eek:
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Kalendarz adventowy Tyche

Lubię ten event wprowadza nastrój świąteczny:)
Niestety znowu najwięcej zdobędą gracze którzy mogą i lubią wydawać kasę na grę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kalendarz adventowy Tyche

fajnie że dodaliście koło fortuny.
W zeszłym roku jak dobrze pamietam były 2 do wyboru, bylo to zbyt wielkie ułatwienie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kalendarz adventowy Tyche

Nie przesadzasz odrobinę? Każdy ewent da się wykonać beż użycia kasy (czytaj złota) wystarczy być codziennie na grze i robić coś tam za co się dostaje "bonusy" do ewentu.

niestety posiadamy tylko 1 obrt dziennie a jesli chcemy wiecej trzeba ladowac zloto ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kalendarz adventowy Tyche

niestety posiadamy tylko 1 obrt dziennie a jesli chcemy wiecej trzeba ladowac zloto ;/


No już nie przesadzaj. Spokojnie skończysz event wykonując po 1 obrocie. Czego ty oczekiwałeś? nieograniczonych obrotów dla wszystkich? Rozumiem, że można narzekać na złoto, sama często to robię, no ale bez przesady
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Kalendarz adventowy Tyche

Nie wiem, czy to dobrze, ale po zakręceniu i kliknięciu zatrzymania w tym samym miejscu na 2 różnych światach, lądujemy na tym samym "polu", więc to koło nie jest do końca losowe.
 
Odp: Kalendarz adventowy Tyche

Witam,dzisiaj zacząłem gre na swiecie Troja i niestety nie wyswietla mi sie zadna ikona kalendarza.Czy trzeba miec okreslona liczbę punktow zeby kalendarz byl widoczny?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Kalendarz adventowy Tyche

Kalendarz wydaje mi się powinien być dostępny dla wszystkich bez wyjątku(choć mogę się mylić), może musisz poczekać chwilkę bądź ponownie się przelogować?:)
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Kalendarz adventowy Tyche

Jak był tracki to nie wyświetliła ci się mapka, dopóki nie miałeś wybudowanych koszar. Być może teraz jest tak samo
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Kalendarz adventowy Tyche

Nie wiem, czy to dobrze, ale po zakręceniu i kliknięciu zatrzymania w tym samym miejscu na 2 różnych światach, lądujemy na tym samym "polu", więc to koło nie jest do końca losowe.
Miałem identycznie i to bez zatrzymywania ręcznego tylko samo wyhamowało w tym samym miejscu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kalendarz adventowy Tyche

fajnie nie ma to jak surowce na dzień dobry
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Kalendarz adventowy Tyche

Witam,dzisiaj zacząłem gre na swiecie Troja i niestety nie wyswietla mi sie zadna ikona kalendarza.Czy trzeba miec okreslona liczbę punktow zeby kalendarz byl widoczny?

Ikonka wyświetli się, gdy będziesz mieć senat na 3 poziomie.

Nie wiem, czy to dobrze, ale po zakręceniu i kliknięciu zatrzymania w tym samym miejscu na 2 różnych światach, lądujemy na tym samym "polu", więc to koło nie jest do końca losowe.

Testowałam wczorajsze koło na kilku światach. Przy kliknięciu "stop" będąc na łańcuchu błyskawic, dostałam procarzy, mieszany pakiet surowców i pakiet drewna. Najwyraźniej nie zawsze losowany jest ten sam bonus.

Zatrzymując na łańcuchu błyskawic: procarze, mieszany pakiet surowców, pakiet drewna.
Miałem identycznie i to bez zatrzymywania ręcznego tylko samo wyhamowało w tym samym miejscu

Dzisiejsze koło, bez ręcznego zatrzymania - 2 razy biremy, raz myrmidoński atak, raz błogosławieństwo obrony.
 

DeletedUser23812

Guest
Odp: Kalendarz adventowy Tyche

No narazie coś słabo mi idzie ten event ;(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kalendarz adventowy Tyche

Ja tam na dzień dobry dostałam ekspansję + 100 <3 :rolleyes:
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Kalendarz adventowy Tyche

Ja też pierwszego dnia dostałem ekspansję +100
 
Do góry