Kalendarz adwentowy Tyche

DeletedUser

Guest
Odp: Kalendarz adwentowy Tyche

Ja zawsze myślałem, że to jest tak skonstruowane, że każdy - jeśli losuje codziennie - zdobędzie te pięć odłamów. I zarówno w tamtym roku jak i w tym, w połowie Eventu już miałem dodatkowe dni premki :p

londi - chyba jesteś w niewielkim gronie "przegranych" ;)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Kalendarz adwentowy Tyche

Też miałam tym razem pecha, pierwszy raz. Zastanawiam sie właśnie czy taniej wyjdzie kupić tradycyjna premke, czy próbować szczęscia z Tyche:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kalendarz adwentowy Tyche

Brakuje Ci pewnie jednego czy dwóch odłamków więc bardziej opłacalne będzie zakręcenie kołem te kilka razy za 50 niż z góry wydanie 500 sztuk... tak myślę :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Kalendarz adwentowy Tyche

Tylko, ze te 500 golda na zarzadcow to 2 tyg, a event daje tylko tydzien wiec wartosc 250 o ile sie nie myle :)
Turgan, ja to cale zycie mam pecha, chociaz chyba i Don pisal, ze mu sie nie udalo z darmowego krecenia :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kalendarz adwentowy Tyche

Racja, nie zwróciłem uwagi na jaki okres Ci zarządcy.

Hini - kręć kołem - będziemy Cię dopingować i przy okazji sprawdzimy ile sztuk wydasz zanim trafisz te odłamki :)
Łatwiej będzie doradzić kolejnej osobie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kalendarz adwentowy Tyche

To właśnie zależy od szczęścia na jednym że światów kręciłem co 2 dni i premke dostałem a na drugim codziennie i 2 odłamki dostałem
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Kalendarz adwentowy Tyche

hehe w sumie każdy kto się wypowiada mówi, że kiedy codziennie kręci, to dostaje 2 kawałki:d Widać na przyszłość nauczka - nie kręcić codziennie w następnym evencie:D
Turgan, robimy z Hini królika doświadczalnego?:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kalendarz adwentowy Tyche

Hini nie da z siebie zrobić królika doświadczalnego.

Chyba, że znajdziemy sponsora - to i ja wtedy mogę kręcić i robić notatki :D
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Kalendarz adwentowy Tyche

został mi jeden odłamek. Turgan zrobię to wyłącznie dla Ciebie, zakręcę kilka razy tym kołem:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

pięc razy. czyli tak naprawdę kupiłam ta premkę. z drugiej strony dostałam różne takie inne rzeczy, które sie przydadzą.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Kalendarz adwentowy Tyche

wiesz, że ja zawsze jestem finalnie na plus. Albo przynajmniej staram sie sobie wytłumaczyć, ze tak jest. Ale tutaj chyba tak. nawet jak przeliczyłam za ile bym musiała kupić surke którą wylosowałam, to wyszło mi taniej z Tyche. z drugiej strony raczej nie kupuje surki, chociaz dzisiaj potrzebowałam..
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Kalendarz adwentowy Tyche

No w sumie można stwierdzić, że jeśli chodzi o te bonusy to jesteś na plusie bo z odłamkami i wydanym złotem wychodzisz na 0, w stosunku do tego że trza by było za tyle samo zakupić premki na tydzień.
CO do surowców hmm.. zawsze można wymienić się, czy tam w sojuszu poprosić a tam zwykle dają ldzie, więc czy ja wiem czy surki na plusie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kalendarz adwentowy Tyche

A co myślicie o nagrodach?
Wg mnie znów mamy to samo:
1-20 miast - odczuwalne działanie bonusu,
>20 miast - dodatek, który jest bo jest, ale mogłoby go nie być.

Jedynie zmysły to pożądana nagroda i przyrost ludności, ale jak trafi się +50 to też tak średnio - bynajmniej ja - się cieszę.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Kalendarz adwentowy Tyche

Dokladnie tak jak Ty uwazam :)
Przy wiekszej liczbie miast takie ludziki ktore mi wpadaly przez wiecej ni polowe eventu byly niepotrzebne. Byly bo byly, ale tak naprawde malo mi po nich.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kalendarz adwentowy Tyche

Znacznie bardziej opłacalny był Event Artemizji - nagrody, które często zmieniały losy bitwy :D
Szybko budujesz, atakujesz z dodatkowym bonusem 10% do ataku ze zwiększoną ilością wojska jeśli przydzieliłeś +300 mieszkańców.
Dla tych co mają mniej czasu - zmniejszone koszty festynów - także szybciej wpadały sloty. Największą zaletą było to, że trochę czasu te bonusy działały i wszystkie zostały przydzielone w tym samym czasie więc mogły się nakładać.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Kalendarz adwentowy Tyche

dla mnie przy trzech miastach to było ogólnie o.k.
Ale przy 130 toby mi się chyba nawet tym kołem kręcic nie chciało, a juz na pewno za premke. Fakt - zmysły, bonusy zwiększonego ataku czy obrony, ekspansja zawsze są dobre.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kalendarz adwentowy Tyche

Ja przy 100 kręciłem, żeby odznaczenie dostać :p
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Kalendarz adwentowy Tyche

Bo Ty jestes niesamowicie ambitny. Nie to co niektórzy.
 
Do góry