Kalendarz adwentowy

  • Rozpoczynający wątek mario11128
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
sprawdź współrzędne: 589x 921y

znalazłeś tam coś? bo chyba na każdym świecie są gdzie indziej te prezenty porozmieszczane... na jakim ty grasz?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4

Guest
Panie moderator, pan nam może pomóc? :p

Najłatwiej będzie na każdym świecie założyć jeden wątek z prezentami i tam w sprawie poszukiwań się zorganizować - będzie łatwiej, bo w dziale ogólnym jak każdy zacznie o swój świat pytać, to szybko powstanie bałagan i każdy się pogubi ;)
 

DeletedUser

Guest
trudno je znaleźć

ja znalazłam numery 20 i 24 a koleżanka nr 13 ale kurde naszukałam sie że szok ;/ trudno jest znaleźć te numerki ;/
 

DeletedUser

Guest
Alfa

w ALFIE. jeśli ktoś gra na alfie a ma inne numerki możemy się wymienić współżędnymi ;-)
 

DeletedUser

Guest
Czy ktoś ( bo jak zwykle nieprecyzyjnie zostało ogłoszone ), odpowie na pytania:

Czy prezenty widać od razu, czy trzeba na nie najechać kursorem przypadkowo i dopiero widać ?????

Czy prezent może zrealizować tylko jedna osoba, która go znalazła, czy każdy, kto na niego danego dnia kliknie ?????

Tylko tyle, ale jakże ważne.....bo nie wiem, czy w ogóle jest sens szukać....
 

DeletedUser4

Guest
Czy ktoś ( bo jak zwykle nieprecyzyjnie zostało ogłoszone ), odpowie na pytania:

Czy prezenty widać od razu, czy trzeba na nie najechać kursorem przypadkowo i dopiero widać ?????

Czy prezent może zrealizować tylko jedna osoba, która go znalazła, czy każdy, kto na niego danego dnia kliknie ?????

Tylko tyle, ale jakże ważne.....bo nie wiem, czy w ogóle jest sens szukać....


1. Tak, prezent widać od razu (chyba że nie załaduje Ci się grafika, ale to już niestety błąd przeglądarki, który niestety czasem się zdarza). Dodatkowo widać prezenty na wszystkie dni.

2. Prezent każda osoba może zrealizować raz. Nawet jeżeli masz więcej niż jedno miasto, to tylko raz możesz go zrealizować. Oczywiście musisz mieć wystarczającą ilość miejsca w zagrodzie/magazynie - w zależności od typu prezentu. Po kliknięciu na prezent jest jeszcze ekran potwierdzenia, czy na pewno chcesz dany prezent przyjąć.
 

DeletedUser

Guest
a jesli chodzi o szukanie prezentu to nie widac ich na mapie ogólnej ;/
 

DeletedUser

Guest
A i teraz wszystko jasne hehe :p dlatego nie widze a myslalam ze mam cos ze wzrokiem ;P
 

DeletedUser

Guest
no niestety trzeba szukac metoda prob i bledów na duzym podgladzie po wszystkich morzach :(
 

DeletedUser6708

Guest
tyle ambarasu o nic, szkoda czasu na to. znalazłem juz prezent bo są podane dane (na moim świecie) i wystarczy wpisać współrzędne. nie opłaca sie szukać bo prezent jest bardzo ale bardzo skromny tak wiec temat dla mnie nie warty wigilijnej świeczki.
 

DeletedUser

Guest
jestem z epsilon przeszukałam całe 65 morze i nic nie znalazłam-szkoda mojego czasu...
 

DeletedUser

Guest
ja znalazlam nr 1 ale jak klikam nic sie nie dZIeje ????
 

DeletedUser

Guest
I opis jest fajny - zamiast przyjmij prezent - przyjmij prnzent czy jakoś tak :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry