Kalendarz adwentowy

  • Rozpoczynający wątek mario11128
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Nie rozumiem o co te lamenty. Jeśli ktoś nie chce się bawić to prezenty może olać, to samo jeśli nie pasuje owego pudełka zawartość :p
Może nie jest to ilość powalająca ale nowym graczom na pewno się przyda, a i ja darmowym surowcom nie odmówię :) btw gdyby moi żołnierze sami na biremkach musieli szukać tego prezentu to by im szybko adwent zleciał :D
 

DeletedUser

Guest
Na każdym świecie identycznie: Zaczyna się od współrzędnych 900:300 do 999:399
 

DeletedUser

Guest
@up Miasto możesz mieć gdziekolwiek. Na forum innych światów przeczytałem że wielkości prezentów są różne, ten chyba najmniejszy :p Może i zawartość będzie rosnąć :D
 

DeletedUser

Guest
To nie fair :mad: nie mogę otworzyć prezentu :( naciskam na niego i nic się nie pokazuje wie ktoś o co chodzi :confused:
 

DeletedUser

Guest
pewnie nie znalazłeś numeru 1 albo został już otworzony


Ja jestem na Epsilionie i szukam prezentów jakieś 2 godziny i znalazłem tylko numer 4 pomorze ktoś??
 

DeletedUser

Guest
ALe jak zostal otwart skoro kazdy jeden gracz moze otworzyc prezent nr 1 ! a nie ze ktos pierwszy to zrobil i reszta nie moze ...
 

DeletedUser

Guest
Ale ty możesz klikać ten prezent w rogu który oznacza że już raz został otworzony
 

DeletedUser

Guest
TEN prezent w rogu to jest tylko podpowiedz gdzie tego prezentu trzeba szukac na jakim morzu:)
 

DeletedUser

Guest
a zna ktoś współrzędne prezentów 2 3 5 ?? na Epilionie podobno jest na moim morzu a nie ma nigdzie
 
Status
Zamknięty.
Do góry