Kalendarz adwentowy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4737
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4737

Guest
Mam nr4 znalazł ktoś inne bo walczę od 4 godzin i nic
 

DeletedUser

Guest
nr4 również znalazłem,ale reszty coś nie widzę. Gracz z sojuszu,znalazł jeszcze z 21...
 

DeletedUser

Guest
1 znalazłem :) nie ma szału z tymi prezentami Wam powiem
 

DeletedUser4

Guest
Zapraszam na morze 20 w dniu dzisiejszym po prezent ;) A codziennie do działu Ogłoszenia, gdzie będzie podane morze dla każdego świata.
 

DeletedUser

Guest
O co wlasciwie chodzi z tymi prezentami?
Czy je sie zdobywa, jak sie do nich dobrac, co moze tam byc, to jest nispodzianka dla calego sojuszu czy indywidualnie?
 

DeletedUser4

Guest
O co wlasciwie chodzi z tymi prezentami?
Czy je sie zdobywa, jak sie do nich dobrac, co moze tam byc, to jest nispodzianka dla calego sojuszu czy indywidualnie?

Po pierwsze

Po drugie - prezenty znajdują się na morzach - ozdobnie zapakowana paczka z numerkiem oznaczającym dzień, w którym możesz ją otworzyć. Każdy gracz może otworzyć paczkę tylko raz. Po kliknięciu na takową otrzymujesz informację o jej zawartości (tylko w dniu, w którym można ją otworzyć!) i opcję czy chcesz przyjąć czy nie. Przed przyjęciem sprawdź czy w aktualnie aktywnym mieście jest miejsce na prezent.
 

DeletedUser

Guest
prezent powala na kolana
z wioski więcej się zbira bez podbicia siły:D
 

DeletedUser

Guest
Mam nadzieje,że z każdym kolejnym prezentem,nagroda będzie co raz lepsza. Bo zbierając 1 prezent "lekko" się rozczarowałem.
 

DeletedUser

Guest
prezent w postaci 100 konnych czy 100 ogni ,birem
to miałoby sens i byłoby odczuwalne i miłe:)
 

DeletedUser7090

Guest
możecie podac namiary na dzisiejszy prezent? (morze 71)
 

DeletedUser

Guest
Mam nadzieję, że te prezenciki się trochę rozkręcą, bo szału na razie nie ma :)
 

DeletedUser7195

Guest
a może ktoś podać koordynaty na dzisiaj na morzu 27 :) z góry dziękuje wszystkim ;)
 

DeletedUser7195

Guest
ja moge padać koordynaty na inne dni wystarczy napisać na priv na grepolis do pl299 :)
 
Do góry