Kalidon Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20805

Guest
Odp: Kalidon Party

No to mamy pierwszego gracza z dwoma miastami
smiley_emoticons_biggrin.gif

To mój kolega i wcale nie złoci
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser20358

Guest
Odp: Kalidon Party

Jeszcze z półtorej godzinki i się zacznie :)
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Kalidon Party

Jeszcze z półtorej godzinki i się zacznie :)

Jak dla mnie to już się zaczęło wczoraj popołudniu, bo targowisko na 5 zrobiłem... tak się zastanawiam czy więcej jest handlarzy czy tych co zamierzają pograć, jeśli w ogóle można nazwać Grepolis grą po tych wszystkich zmianach
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kalidon Party

Jak dla mnie to już się zaczęło wczoraj popołudniu, bo targowisko na 5 zrobiłem... tak się zastanawiam czy więcej jest handlarzy czy tych co zamierzają pograć, jeśli w ogóle można nazwać Grepolis grą po tych wszystkich zmianach
smiley_emoticons_confusednew.gif


Z tym akurat się zgodzę. Zmiany, które miały miejsce sam nie wiem kiedy, (zrobiłem sobie przerwę od momentu wejścia świata bohaterów) są dosyć... dziwne. Kiedyś ta gra była trudniejsza, trzeba było poświęcić więcej czasu. Ale wiadomo, złoto za nic się nie kupi, a InnoGames na tym zarobi :rolleyes:
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Kalidon Party

Ochrona się jeszcze nie skończyła a boby już mają po dwie wioski.. Nie ogarniam czegoś..
 

DeletedUser13607

Guest
Odp: Kalidon Party

zawiodłem się na graczach z sojuszy BestTeam i Hegemonia zero woja po prostu zero :( jak ja mam nabijać pw?, ja się pytam, jak ?
 

DeletedUser13607

Guest
Odp: Kalidon Party

a cię zaskoczę :) jeden zrobił unik ale nie postawił straży , i jak paczyłem skany ich wojo to porostu zero :(
 

DeletedUser20358

Guest
Odp: Kalidon Party

Jupi! Jeden kolon już dzisiaj rozbity :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kalidon Party

Ech... a ja jescze jeden dzien do konca ochronki musze czekac :C Tylko smutne jest to, że duzo osob zamiast robic wojo zajęło handlem za złoto. Za pare dni pewnie polowa skruszy sie...
 
Odp: Kalidon Party

Ech... a ja jescze jeden dzien do konca ochronki musze czekac :C Tylko smutne jest to, że duzo osob zamiast robic wojo zajęło handlem za złoto. Za pare dni pewnie polowa skruszy sie...

teraz już tak będzie co świat :) a wykruszy sie sporo handlarzy , bo brak morale :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kalidon Party

Farmy farmami, ale gra traci urok. Jak widzi sie same opuszczone miasta.
 
Do góry