Kalidon Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24204

Guest
Odp: Kalidon Party

i słupy tutaj :p a na jakim nicku Pan gra ? (no chyba, że strach zabrania odpowiedzieć)
A pan skoro nie słup, to powinien zauważyć jaki nick :)
a ponoc bogowie wiedza wszystko ..jednak nie :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15554

Guest
Odp: Kalidon Party

hehehe

Różowe Świnki powróciły

Al'u (uwielbiam ten zwrot i pamiętam jak Ty go lubisz :p) , rurzowe świnki nie wróciły, one zawsze były, one są ponadczasowe, Rurzowe świnki wyznaczają trendy, Rurzowe świnki to pop prostu rurzowe świnki :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A pan skoro nie słup, to powinien zauważyć jaki nick :)
a ponoc bogowie wiedza wszystko ..jednak nie :p

Bogowie wiedzą wszystko ale Bogowie też trzymają swoją wiedzę dla siebie ... i tylko czasem mogą śmiertelnika poprosić publicznie o coś by przedstawił się innym, którzy nie wiedzą ... co też zrobiłem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kalidon Party

Al'u (uwielbiam ten zwrot i pamiętam jak Ty go lubisz :p) , rurzowe świnki nie wróciły, one zawsze były, one są ponadczasowe, Rurzowe świnki wyznaczają trendy, Rurzowe świnki to pop prostu rurzowe świnki :p

Zabiłeś wzrok mój wytężony
Do piekła trafisz za ten czyn
Jestem teraz jak Abel stracony
Wstydź się, wstydź...
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Kalidon Party

Al'u (uwielbiam ten zwrot i pamiętam jak Ty go lubisz :p) , rurzowe świnki nie wróciły, one zawsze były, one są ponadczasowe, Rurzowe świnki wyznaczają trendy, Rurzowe świnki to pop prostu rurzowe świnki :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Bogowie wiedzą wszystko ale Bogowie też trzymają swoją wiedzę dla siebie ... i tylko czasem mogą śmiertelnika poprosić publicznie o coś by przedstawił się innym, którzy nie wiedzą ... co też zrobiłem

Haha to ja sześć trafnych cyfr poproszę na dzisiejsze losowanie lotto o wszechmocny :p
 

DeletedUser15554

Guest
Odp: Kalidon Party

dobrze, że mi przypomniałaś ... ktoś mi wczoraj podał te liczby i zapomniałem (pewnie przez gin) ale już idę zagrać
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Kalidon Party

Ktoś ci podał? No wiesz właśnie sam obaliles swój mit bóstwa :p się gubisz mniej ginu zalecam
 

DeletedUser15554

Guest
Odp: Kalidon Party

Ktoś ci podał? No wiesz właśnie sam obaliles swój mit bóstwa :p się gubisz mniej ginu zalecam

ani trochę ... to, że jestem Bogiem jest oczywiste i na ten temat nie ma sensu dyskutować ... ale takimi przyziemnymi sprawami nie zajmuje się osobiście :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kalidon Party

dobrze, że mi przypomniałaś ... ktoś mi wczoraj podał te liczby i zapomniałem (pewnie przez gin) ale już idę zagrać
hazardzisto
tease.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kalidon Party

ani trochę ... to, że jestem Bogiem jest oczywiste i na ten temat nie ma sensu dyskutować ... ale takimi przyziemnymi sprawami nie zajmuje się osobiście :p

"Czy wielu masz wyznawców?" - zapytał zaniepokojony Zeus. :rolleyes:
 
Do góry