KanioKania - Poszukiwaczka grzybków

  • Rozpoczynający wątek KanioKania
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15508

Guest
Odp: KanioKania - Poszukiwaczka grzybków

Po pierwsze nie kochana, jak juz to tylko dla bardzo dobrych znajomych.
A dwa- serio sprawdzlas wszystkich pk kolei? Wszyztkie info, pkt itd?
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: KanioKania - Poszukiwaczka grzybków

Zaglądasz jeszcze na forum? :D
Bedziesz w tym miesiącu wlaczyć o tytuł sm?
Jaka jest Twoja ulubiona gra?
 

DeletedUser

Guest
Odp: KanioKania - Poszukiwaczka grzybków

Tak, zaglądam, a czemu by nie? :p
Spróbuję.
Gladiatus.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: KanioKania - Poszukiwaczka grzybków

1.Dlaczego podałaś miasto z gry?
2.Nadchodzi apokalipsa i jesteś jedynym w swoim rodzaju grzybem, czy zgodzisz się na bycie królikiem doświadczalnym, pozwolisz się pokroić (oczywiście w celach naukowych), a wcześniej udzielisz kilku odpowiedzi na pytania? ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: KanioKania - Poszukiwaczka grzybków

1. Osobiście jestem fanką Ashe, więc dlatego skoro chcę się upodobnić do mojej bohaterki z gry, napisałam to miasto :)
2. Cóż, zgodziłabym się. Skoro muszę się pokroić na cele naukowe, z przyjemnością bym to zrobiła ;)
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: KanioKania - Poszukiwaczka grzybków

2. Cóż, zgodziłabym się. Skoro muszę się pokroić na cele naukowe, z przyjemnością bym to zrobiła ;)

Dziękujemy. Widać, że chcesz się przyczynić dla dobra ludzkości. Może krojenie Ciebie nie będzie konieczne :D Na razie proszę tylko o odpowiedź na kilka pytań. Może to pozwoli uchronić świat :D
1. Dowiadujesz się, że nadeszła apokalipsa zombie. Jesteś jedynym człowiekiem w okolicy. Inni, którym udało się przetrwać mieszkają dość daleko. Co robisz?
2.Patrząc przez okno dostrzegasz, że nadeszła apokalipsa małych miniaturek maltańczyków. Te niby małe, słodkie pieski starają się zjeść wszystkich dookoła. Co zrobisz w tej sytuacji?
3.Nadeszła apokalipsa żółtych oczu i włosów. Szalony naukowiec zamienił prawie wszystkich ludzi w blondynów o żółtych oczu. Możesz jednak uratować świat i przywrócić wszystko do porządku. Jak to zrobisz? Czy zmienisz kolor włosów na żółty blond i założysz żółte soczewki, żeby nie wzbudzać podejrzeń?
4. Niedługo może nadejść grzybowa apokalipsa. Muchomory zaczną wyglądać jak prawdziwki, podgrzybki, kanie itp.. Wiesz o tym tylko Ty. Możesz tą wiedzą podzielić się ze wszystkimi. Zrobisz to czy zachowasz tajemnice dla siebie skazując innych ludzi na zatrucie?


5. Którą postacią w lolu najbardziej lubisz grać ? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: KanioKania - Poszukiwaczka grzybków

1. Dzwonię do nich, żeby zobaczyć, gdzie tak naprawdę mieszkają. Potem jakoś próbuję uciec (podobno zombie chodzą bardzo wolno) i trafiam do ludzi :eek:
2. Informuję wszystkich, żeby byli świadomi co się dzieje.
3. Oczywiście, że nie. Przeciwstawię mu się prosto w twarz i sama zacznę wyrabiać płyn, ale zmieniający na brązowe i czarne kolory włosów.
4. Niektórym powiem, ale jeśli to powiedzą, wezmę usuwacz pamięci i skasuję pamięć. A niektórych skażę na zatrucie, bo niektórych osób nie lubię.
5. Oczywiście, że Ashe :D
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: KanioKania - Poszukiwaczka grzybków

1. Dzwonię do nich, żeby zobaczyć, gdzie tak naprawdę mieszkają. Potem jakoś próbuję uciec (podobno zombie chodzą bardzo wolno) i trafiam do ludzi :eek:
Okazuje się, że skasowały Ci się wszystkie kontakty w telefonie, a notatnik z numerami telefonów gdzieś zaginął. Co teraz zrobisz? :D

4. Niektórym powiem, ale jeśli to powiedzą, wezmę usuwacz pamięci i skasuję pamięć. A niektórych skażę na zatrucie, bo niektórych osób nie lubię.
Więcej osób przeżyje czy więcej nie przeżyje?

5. Oczywiście, że Ashe :D

Dlaczego Ashe?
Często grasz tą postacią?
Ile czasu grasz w lola?
 

DeletedUser

Guest
Odp: KanioKania - Poszukiwaczka grzybków

1. Próbuję za wszelką cenę odnaleźć notatnik. ;)
2. Zależy kto ile ma na sumieniu. :eek:
3. Podoba mi się jej styl walki (na dystans) i zaklęcia, które można do niej wybrać.
4. Mam nią zapisaną historię gier :D
5. Nie rozumiem, sprecyzuj. :confused:
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: KanioKania - Poszukiwaczka grzybków

Fakt tego pytania można było nie zrozumieć.Chodziło o to od kiedy grasz w lola.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: KanioKania - Poszukiwaczka grzybków

. 3. Podoba mi się jej styl walki (na dystans) i zaklęcia, które można do niej wybrać
Postaci na dystans jest ze 20 jak nie wiecej. Spele mozna wybierac takie same dla 120 postaci, tak samo jak na ashke. Czyli nadal to nie jest odpowiedz na pytanie bo rownie dobrze mozna to dopasowac do pozostalych adc :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: KanioKania - Poszukiwaczka grzybków

Postaci na dystans jest ze 20 jak nie wiecej. Spele mozna wybierac takie same dla 120 postaci, tak samo jak na ashke. Czyli nadal to nie jest odpowiedz na pytanie bo rownie dobrze mozna to dopasowac do pozostalych adc :)

Tak, ale jej bierna umiejętność jest inna :D I można kupić do niej fajne przedmioty. ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: KanioKania - Poszukiwaczka grzybków

Do kazdej postaci można kupić fajne przedmioty.
Iloma ogólnei postaciami grałaś?
 

DeletedUser

Guest
Odp: KanioKania - Poszukiwaczka grzybków

Do kazdej postaci można kupić fajne przedmioty.
Iloma ogólnei postaciami grałaś?

Na swoim koncie tylko Ashe, a gdy grałam na koncie kolegi to na pewno Xin Zhao, Miss Fortune i Riven. :)
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: KanioKania - Poszukiwaczka grzybków

Zombie zjadły sygnaturkę i awatar? :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: KanioKania - Poszukiwaczka grzybków

Nie, to ja to usunęłam :p
 

DeletedUser23887

Guest
Odp: KanioKania - Poszukiwaczka grzybków

W które rejony Polski wybierasz się na grzybobranie? Jak miejscowość? A może za granicą? :)
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: KanioKania - Poszukiwaczka grzybków

Masz jakiś związek lasem ?? :D jeśli tak to dawaj na pw będziemy mieć o czym rozmawiac :D
 
Do góry