Kapitulacja

  • Rozpoczynający wątek Liq88
  • Data rozpoczęcia

Kapitulacja - natychmiastowy koniec oblężenia?

  • TAK

    Głosy: 6 21,4%
  • NIE

    Głosy: 20 71,4%
  • NIE MAM ZDANIA

    Głosy: 2 7,1%

  • W sumie głosujących
    28
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Propozycja głównie dla tych co kończą grę i oddają miasta swoim. Ale i w normalnych działaniach wojennych by się przydała. Polegała by na możliwości zakończenia oblężenie poprzez ogłoszenie kapitulacji. Ten co wprowadził kolona nie musiałby czekać 24h. Czasami nie warto czekać bo przeciwnik wprowadził od razu kilkaset birem i wiadomo ,że się nie rozbije tego. To mogłoby przyspieszyć grę :)
 

DeletedUser

Guest
Tak, bardzo mi brakuje takiej opcji, że nie można się wycofać z oblężenia. Chcemy zrobć szybką akcje, kolon szybko wpływa, 400 birem wsparcia ale jednak się wrogowie zorientowali...i musimy patrzeć na 50 ataków lecących w stronę naszego kolona :( Cóż...:/

Pomysł już był, mało dopracowany oraz brak grafiki...
Na razie bez głosu :rolleyes:

Edit.
Nie doczytałem pomysłu :) Takie coś jest raczej niepotrzebne, ja podałem "coś" tylko że przeciwnie...
Kto by jeszcze przyspieszał swoją porażkę?To już lepiej zatrzymać u siebie wojska wroga niż oddać miasta jeszcze szybciej a tak to można osłabić przeciwnika :/
A czemu niby szybciej też ma mieć sojusznik? Bezsensu,może niech jeszcze będzie mozliwośc natychmiastowego oddawania miast komu popadnie w 1sek.


Na NIE
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Zdecydowane nie, budzi wiele wątpliwości i podejrzenia o ewentualne malwersacje:eek:
 

DeletedUser

Guest
jeżeli w okupowanym mieście stoi 4000 birem to znaczy że w innych miastach stoi ich mniej ;) dlatego warto by nie było możliwości przejmowania w krótszym czasie:)
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem na "NIE" bo te pomysł jest bez sensu. :eek:
Chyba nikt nie chce szybciej poddawać miasta, a raczej o nie walczyć. Nie widzę jakiegoś większego sensu w tym pomyśle. ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem na "NIE" bo te pomysł jest bez sensu. :eek:
Chyba nikt nie chce szybciej poddawać miasta, a raczej o nie walczyć.
no nie do końca... chęci są zawsze, ale sensu czasem nie ma. np masz w mieście 10k birem i po 5k szermierzy, łuczników, rydwanów... ogniowymi sie wykrwawisz a mantykor też nie ma za bardzo sensu tracić. mimo to jestem na nie:) a niech sie przeciwnik zadręcza myślami czy utrzyma okup ^^

najgorsze, że tak walecznemu narodowi przychodzą pomysły kapitulacyjne:)
 

DeletedUser

Guest
No ale jakbyś miał tylko jedno miasto to przecież wojsko też byś stracił bo by Cię podbili i nic Ci z kapitulacji, więc wtedy to nie ma żadnego sensu chyba, że ktoś chce oddać komuś swoje miasto. Pomysł nie dopracowany dlatego nie "NIE"
 

DeletedUser

Guest
Gdy wojsko znajduję się na oblężeniu stwarza to szanse komuś innemu w podboju.
Agresor może dostać wtedy z zaskoczenia dlatego lepiej niech zostanie jak jest..
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Tego typu zmiana doprowadziłaby do wielu nadużyć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry