Status
Zamknięty.

Robin65

Zespół Grepolis
Mistrzostwa Europy zbliżają się wielkimi krokami. Zainteresowanie piłką nożną wydaje się być na tyle duże, że i my postanowiliśmy zorganizować zabawę zupełnie niezwiązaną z grą. Tym razem konkurs będzie polegał na typowaniu wyników poszczególnych meczów.

Zapewne wielu z Was na chwilę oderwie się od zorganizowanych akcji militarnych, wysłanych szpiegów, zleconych rekrutacji czy też obmyślanych planów podboju świata i znajdzie czas na oglądanie widowisk piłkarskich. Sprawdźcie, jak dobrze znacie możliwości poszczególnych zespołów. Wbijcie klina pomiędzy Swoje ataki oraz początek meczu i wytypujcie wynik kolejnego starcia!

Zasady konkursu

1. Do konkursu można przystąpić w dowolnym momencie trwania mistrzostw.
2. Typowany wynik należy zamieścić na forum w tym temacie najpóźniej 5 minut przed oficjalnym terminem rozpoczęcia meczu w formacie kraj_A - kraj_B zdobyte_gole_kraju_A:zdobyte_gole_kraju_B (np. Polska - Grecja 1:0).
3. Edytowane posty automatycznie będą eliminowane i nie biorą udziału w rozgrywce.
4. Każdy gracz może zgłosić dla danego meczu swój typ tylko jeden raz (nie usuwamy swoich postów). Wielokrotne podanie wyniku eliminuje wszystkie typy danego gracza na dany mecz.
5. Wszelkie posty nie związane z konkursem będą usuwane. Dyskusję na temat konkursu i mistrzostw będzie można prowadzić w osobnym temacie.
6. Przewidywany w konkursie wynik dotyczy liczby goli na koniec drugiej połowy meczu (bez dogrywki i karnych).
7. Po zakończeniu rozgrywek grupowych, gdy każdy mecz będzie musiał zakończyć się zwycięstwem jednej z drużyn, jeśli gracz wytypuje wynik remisowy, może dodatkowo wytypować zwycięzcę.
8. Punktacja:
- prawidłowe wytypowanie rozstrzygnięcia - 1 punkt;
- prawidłowe wytypowanie wyniku - 2 punkty;
- prawidłowe wytypowanie zwycięzcy (przy obstawianym remisie w fazie pucharowej) - 1 punkt.

Typowanie: Polska - Grecja 1:1 (Polska)
Wynik rzeczywisty: Polska - Grecja 4:3 (po 90 minutach 1:1 po karnych 4:3)
Punktacja: 1 punkt za wytypowanie rozstrzygnięcia + 2 punkty za wytypowanie wyniku + 1 punkt za wytypowanie zwycięzcy = 4 punkty

Warunki zwycięstwa:

Wygra ta osoba, która po zakończeniu mistrzostw uzyska największą liczbę punktów.