Kasmenai - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser25960

Guest
aż tak zamuliło zdobycie ostatniej świątyni (znaczy okupacja trwa mimo że powinna się skończyć o 9:13:03)
czy znów jakaś awaria
 

DeletedUser25960

Guest
A i proszę nie pisać że to wina ciasteczek czy tez łącza internetowego
 

DeletedUser28924

Guest
Nie taktyka polega na ukryciu ataków między fejkami twórcy musieli się tego spodziewać robiąc takie ustawienia Olimpu że właściciele od razu widzą wszystkie ataki na Olimp i wojska jakie płyną.... Jak Ci coś laguje to nie sprawdzaj co płynie na Olimp proste,pozdrawiam
 
nie no juz za malo ulatwien macie , nie dosc ze widzicie od reki czy ladowy czy morski czy Kolon , to jeszcze widzicie ataki przed teleportacja co jest paranoja , bo to sa wowczas ataki plynace na nasza swiatynie nie na Olimp, na okupacji na ruchomym np. nie bylo widac ruchow do teleportu , to jeszcze Wam przeszkadza , ze cza duzo roboty ze sprawdzaniem i szukaniem pelnych paczek ?
 

DeletedUser25960

Guest
jeśli coś muli
Proszę usunąć ciasteczka
Sprawdzić łącze internetowe
Ewentualnie przeprowadzić się gdzieś by pogoda sprzyjała
A jak nie chce sie sprawdzać danego ataku to nie sprawdzac
fejki są po to by zmylić przeciwnik
 

DeletedUser17439

Guest
Co wam dało to fejkowanie oprócz spadających rapkow o godzine po czasie?
 

DeletedUser25960

Guest
a wytłumacz mi w jaki sposób zmylić przeciwnika jak nie poprzez fejki co jest częścią tej gry
nie my ani wy ustalaliśmy zasady
 

DeletedUser17439

Guest
Jak już pośmieszkowałeś to rozpędź się a ściana sama się znajdzie
 
Gdybyś zrobił tak, jak radzisz, pewnie wiele by się na tym świecie nie zmieniło. (oj sam się o to prosiłeś, poza tym nie mogłem się powstrzymać ;)
Mnie jedynie bawi kuriozum całej tej sytuacji. Najpierw lamęt, że serwery lagują i nie da się nic zrobić, a teraz te osoby, które wcześniej wylewały swoje żale na forum, fejkują Olimp, żeby zamulić serwer.
Naczelny taktyk, Siergiej, twierdzi, że to część taktyki. Taktyka polegająca na wpleceniu paru paczek ogni w fejki na Olimp, gdzie dokładnie widać co, skąd i w jakiej ilości leci. Nic, tylko gratulować pomysłowości i zmysłu taktycznego. Sam bym lepszej nie wymyślił ;)
Ciekawe jak zinterpretuje to support, bo pare ticketów zostało wysłanych. Możemy być jednak pewni, że pare najbardziej zaangażowanych osób zostanie wyróżnionych. A tak poza tym, dzisiejszy dzień nie wniósł nic ciekawego.


tak niesmialo zapytam, ile birem tych 40k Wam co godzine znika ? chyba wiecej niz mi ogni :) wiec chociaz tyle to dalo , ze nie trzymacie Olimpu na ochlapach, zeby deffa nie tracic

zawsze cos !!!
 

DeletedUser28094

Guest
tak niesmialo zapytam, ile birem tych 40k Wam co godzine znika ? chyba wiecej niz mi ogni :) wiec chociaz tyle to dalo , ze nie trzymacie Olimpu na ochlapach, zeby deffa nie tracic

zawsze cos !!!

Jeśli już zadajesz mi jakieś pytanie, najpierw sugeruję dobrze je przemyśleć, a dopiero potem pytać. Przede wszystkim jednak najpierw sugerowałbym poznać Olimp, oraz mechaniki jego działania.
Mogę Cię zapewnić, że kilkaset birem znikających co godzinę z tych 40k, to max. Jeśli jesteś dość błyskotliwy, sam po jakimś czasie dojdziesz do tego, jak to możliwe. Poza tym przytaczanie tutaj argumentu na zasadzie "tracicie więcej birem, niż my ogni", który nota bene nie ma żadnego pokrycia z rzeczywistością, nie ma zbytniego sensu. Nie wiem kto stracił więcej, mogę się jedynie domyślać, ale patrząc po ilości konwertów ze sztormami, skłaniał bym się jednak ku opcji, że finalnie to my wyszliśmy na tym lepiej. Nadal jednak są to jedynie domysły ;)
 
Do góry