Kasmenai - rozmowy o świecie i nie tylko.

Ja na pewno tyle nie bede tu siedzial max do pierwszego podboju olimpu.potem cos ala szare,ale wiadomo ze oddam raczej wiochy chetnym do nawalanki tutaj,moge pisac tylko za siebie ale raczej nie bede jedyny ;) testy testy i jeszcze raz testy,SM chce to wygrać,my tylko nie umrzeć z nudow jak kiedys ci wspominalem nie chce sie zmeczyc ani na dimale ani tu i naprawde w glebokim powazaniu mam jak potem poradza sobie z tym problemem;)

Olimp trzeba podbić ze 3 razy ( w zależności ile dni jest wymagane ogółem aby go kontrolować) aby zaliczyć minimum wymagane do jego utrzymania po z sumowaniu

Ta pamietam to oczywiscie z alfy,nie jestem az tak zielony ;) ogolnie co inno zmienilo w temacie samego olimpu jakie bugi powstaly czy skacze podobnie jak wyzej wymienionej alfie czybto naprawde losowe itd wiele pytan

Ja na pewno tyle nie bede tu siedzial max do pierwszego podboju olimpu.potem cos ala szare,ale wiadomo ze oddam raczej wiochy chetnym do nawalanki tutaj,moge pisac tylko za siebie ale raczej nie bede jedyny ;) testy testy i jeszcze raz testy,SM chce to wygrać,my tylko nie umrzeć z nudow jak kiedys ci wspominalem nie chce sie zmeczyc ani na dimale ani tu i naprawde w glebokim powazaniu mam jak potem poradza sobie z tym problemem;)
Ja tylko zwróciłem uwagę na fakt, że macie jednego gracza mniej od nas i wypominanie nam naszej liczebności to hipokryzja.