Kasmenai - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser11474

Guest
jak na zlotych zmyslach to slabo ;) niema sie czym chwalic ...:cool:
 
jak na zlotych zmyslach to slabo ;) niema sie czym chwalic ...:cool:


Ja tu festyny klepie.Zmiłujcie się:rolleyes:
Niczym się tu nie chwalę,bo i jak zauważyłeś, nie ma czym.Pewnie,że mógłbym przerobić wszystkie wiochy na ognie miesiąc temu i latać, ale po co?
Do tasowania się do rankingów w czasach wszechobecnego złomu?
Nolegal oskarżył o rozbijanie kolonów i transów to wyjaśniłem:)
 

DeletedUser34521

Guest
Wszedłem poczytać forum i mamy tu kilka wpisów, do których należy się ustosunkować, a że dział PR u swollenów leży to ja się wypowiem :>

Na wstępie, wielkie gratulacje dla PL-Warrior i GreatJ, przewaga z jaką wygrywamy pokazuje, że dobrze poprowadziliście sojusz :) Gratulację też dla wszystkich swollenów i dla inno, które dopuściło do tego, że jeden sojusz miał 70% mocniejsze ognie przez większość trwania świata :)

tomaszek70 - pochwal się swoimi wynikami nim zaczniesz wypowiadać się na temat jednego z niewielu naprawdę dobrych graczy na tym słabym serwie. Wpierw na forum wypisywałeś bzdury o masie, samemu mając więcej graczy, żeby 2 tygodnie później grać w koalicji liczącej przeszło 200 osób. Może gdybyś nie interesował się naszymi graczami a swoim kontem, to by Ci psycha wytrzymała i teraz nie byłbyś szary a zastanawiał się, kto z 200 osób dostanie baner, nasz ty forumowy wojowniku.

Nolegal nikt nie wie kim jesteś i nikt nie będzie tracić czasu, na szukanie twoich innych nicków. Gdybyś był kimś kogo warto znać to każdy by cię znał, i tyle :>

@cośek - może i w swollenach były słupy, widocznie w masznach, jesieni, marginesie świata grały znacznie większe skoro skończymy świat z blaszką za wygranie olimpu w 3 turach.

@maszyny - piszecie o tym, że nie graliście tu na serio - no ok, wyglądało to inaczej w pewnym momencie. Jeśli serio tak jest to współczuję osobom od was, które cały świat były w topce i grały na poważnie licząc, że coś będą miały z tego świata. Bardzo dobrze wiem co czujecie :D

Podglądy ruchów na olimpie - kto wam bronił wyczyścić olimp przed nami i go podbić? Wtedy byście widzieli co leci :) Pretensję, że korzystamy z przewagi narzuconej przez mechanikę gry tylko dlatego, że byliśmy skuteczniejsi na finiszu świata są żałosne. Gramy na pierwszym tego typu świecie, nikt nie wiedział co się tu wydarzy a i tak jakiś nolegall z 45IQ będzie się w tym doszukiwać przyczyn swojej porażki xd


tyle samo co twoja egzystencja u swallenow czyli nic
baner to znowu nie takie nic mordo :D


A tutaj obecny układ sił na świecie, utrzymujący się w takiej formie od przeszło miesiąca.
yVELjzl.png


Buziaki chłopaki i tak jesteście najlepsi
 
Króliczku zajmij się swoim IQ a ze „nikt” czyli między innymi Ty nie wiesz kim jestem to nie mój problem ..
 
Oho zaczyna się wylewanie żali ;D Przede wszystkim gratulacje dla SM za wygraną pierwszego olimpu na plu - byli lepsi, bardziej zgrani i to im się należy. Czy graliśmy na poważnie czy nie to nie jest teraz najważniejsze, ale wydaje mi się Paweł, że zdajesz sobie sprawę iż większość tak naprawdę wegetowała tutaj. Do zobaczenia na kolejnych serwerach z olimpem, chociaż to zakończenie nie podchodzi pod mój styl gry. Strzała
 
W sumie racja kumpel
Gratulacje,ten poziom ktory narzuciliscie byl dla nas za wysoki,nikt by nie dal rady.
Pozdro
 
Ostatnia edycja:
"Na wstępie, wielkie gratulacje dla PL-Warrior i GreatJ, przewaga z jaką wygrywamy pokazuje, że dobrze poprowadziliście sojusz :) Gratulację też dla wszystkich swollenów i dla inno, które dopuściło do tego, że jeden sojusz miał 70% mocniejsze ognie przez większość trwania świata :) "
no jak tu prawie nikt nie grał a każdy wegetował to nie mieli wielkiego zadania :p
Do zobaczenia gdzieś tam na nowym gdzie wszyscy zagramy od początku.
Tak czy inaczej gratuluje wygrania tego (ogórkowego) Świata byliście lepsi od wszystkich i to się liczy.
 
Oho zaczyna się wylewanie żali ;D Przede wszystkim gratulacje dla SM za wygraną pierwszego olimpu na plu - byli lepsi, bardziej zgrani i to im się należy. Czy graliśmy na poważnie czy nie to nie jest teraz najważniejsze, ale wydaje mi się Paweł, że zdajesz sobie sprawę iż większość tak naprawdę wegetowała tutaj. Do zobaczenia na kolejnych serwerach z olimpem, chociaż to zakończenie nie podchodzi pod mój styl gry. Strzała
Może trochę wylewanie żali, ale usilnie każdy próbuje tutaj wmówić, że wygrała masówka, a przegrali super gracze tylko im się grać nie chciało_Otóż nie.Wygrał sojusz, który był masówką, a przegrała masówka z dobrymi graczami.Gdybyście nie chcieli wygrać to byście grali w swoim gronie,a nie dobierali kilkadziesiąt osób do deffowania okupacji.Tak czy nie?
Wpadliście tu fajną ekipą w tej ekipie byli prawie sami dobrzy gracze.Tylko tych graczy było 15.
Nawet gdybyście grali to w 15 osób dobierając do sojuszu 100, których jedyną bronią były fejki typu Boję się jakieś pajutoja,okie, którym Foxx wjeżdzał jak lis w kurnik, a potem miał 1500 ataków po ogniu, bo jednak duma prawdziwego grepolisowca nie zdzierży utraty miasta na żywca.
Zamiast zastanawiać się kto grał po obu stronach to zastanówcie się co zrobiły obie strony.
Akcja na synchro z czyszczeniem,akcja na synchro z kolonem,dwie godziny antypodglądów, które Jesień nazywa kretem.U nas były, a po stronie koalicji nie było ŻADNEGO kolona na synchro.Puszczając na pałe kolona na Olimp, który przesądza o wygraniu świata i nie było tam dograne żadne wsparcie.Le cabaret jak to wielki Polak kiedyś powiedział::rolleyes:
Wcześniej Tomek mi zarzucał( bo to raczej do mnie) że poszliśmy na łatwizne.
Nie-nie poszliśmy na łatwiznę tylko dołączyliśmy do tych,którzy widocznie chcieli grać poważnie.Bo propozycja od tych grających nie na poważnie też była...
Każdy świat jest teraz ogórkowy mimo to przyjemnie się grało.Mimo,że ten Olimp to nie do końca udany system.
Nie deprecjonuje nigdzie Waszych umiejętności, ale mam wrażenie,że mimo tego iż ten post wygląda jak wytłumaczenie właśnie to nie nasza strona chce się wytłumaczyć.
 
Odpowiedz brzmi nie;)
Gdybysmy chcieli wygrać to chyba od poczatku bywmy wlecieli na pelnej tak czy nie?! napewno nie grali bysmy w tym samym czasie na kilku jednocześnie,mam ci wstawic zdjecie na którym pisze zeby wam to oddali i zamkneli ten swiat? Potym jak "przypadkiem"olimp pojawil sie obok nas(inno nie zarobilo biedaki)
A po co ludzie,odp jest prosta w pewnym momencir zdalismy sobie sprawe ze w takim gronie nie stestujemy wszystkiego.
 
była umowa o nie fejkowaniu gdyby rudzielec miał tyle ataków to na 1000% bym o tym wiedział i pewnie to byśmy załatwili coś mi się wydaje że wyobraźnia poszła tu w górę :p
 
Do góry