Kasmenai - rozmowy o świecie i nie tylko.

Niezależnie od tego czy to była jak wy to nazywacie strategia czy jak my to nazywamy fejki i parę paczek ogni możemy podsumować to dwoma wnioskami:
1. Serwery standardowo nie dały rady.
2. Zmieńcie stratega, bo coś mu nie pykło.
 
Ostatnia edycja:
dzięki bo już była chwila zawahania a jednak twój wpis go oszczędził :D Taki pro tip z mojej strony: serio myślicie że dzisiejsza zabawa była na serio?
jeśli tak to powodzenia :)
Druga sprawa to od ilości fejków zbroje poszły do czyszczenia bo się nagle 40k b zrobiło :)
 

DeletedUser28094

Guest
Ja się bardziej zastanawiałem, czy to co piszesz jest na serio, bo brzmi komicznie ;)
 

DeletedUser27763

Guest
dzięki bo już była chwila zawahania a jednak twój wpis go oszczędził :D Taki pro tip z mojej strony: serio myślicie że dzisiejsza zabawa była na serio?
jeśli tak to powodzenia :)
Druga sprawa to od ilości fejków zbroje poszły do czyszczenia bo się nagle 40k b zrobiło :)
No coz jezeli myslisz ze 40 k birem to duzo jak na obrone olimpu to powodzenia :)
 
dzięki bo już była chwila zawahania a jednak twój wpis go oszczędził :D Taki pro tip z mojej strony: serio myślicie że dzisiejsza zabawa była na serio?
jeśli tak to powodzenia :)
Druga sprawa to od ilości fejków zbroje poszły do czyszczenia bo się nagle 40k b zrobiło :)


Na stałce stało 16k.
+24k to 60 paczek.
60 paczek wojska mając 2500 miast broniąc Olimpu na finiszu świata.
Zbroje musimy czyścić niestety sami, bo wszystkie okoliczne pralnie już zajęte waszymi:)
 
OsZczepCS e no weź nie świruj bo chłopaki z miesiąc albo dłużej po was stwierdzili że pograją a mimo wszystko coś tam wam przeszkadzają :p
To co może druga runda na jesieni ? Od początku do końca ? Może zawołasz resztę znajomków :p
co to jest 60 paczek :) ale mimo wszystko poszły fejki dosłaliście birek więc moment zawahania był :)
LeGGendary uff to dobrze bo się bałem że to maks co macie :p
The Foxx nie gadam z rudymi ludźmi :p


PS.
Tylko nie pisz że jesień zaczyna się 22 :)
Chodzi mi o kolejny serwer na starym z olimpem.
 
OsZczepCS e no weź nie świruj bo chłopaki z miesiąc albo dłużej po was stwierdzili że pograją a mimo wszystko coś tam wam przeszkadzają :p
To co może druga runda na jesieni ? Od początku do końca ? Może zawołasz resztę znajomków :p
co to jest 60 paczek :) ale mimo wszystko poszły fejki dosłaliście birek więc moment zawahania był :)
LeGGendary uff to dobrze bo się bałem że to maks co macie :p
The Foxx nie gadam z rudymi ludźmi :p


PS.
Tylko nie pisz że jesień zaczyna się 22 :)
Chodzi mi o kolejny serwer na starym z olimpem.



"Jesień zaczyna się 22"
Moja reszta znajomków już przeszła definitywnie na emeryturę.Ci, którzy zostali będą przechodzić niedługo:)
Nie wiem czy samemu z rudym wyskoczymy na pvp, bo czasy gdy coś musiałem komuś udowadniać minęły bezpowrotnie:confused:
Ale nie mówię nie chociaż wolałbym cudaki,bo na Olimpie mało czasu na robienie akcji jest.
 
no szkoda myślałem że kronika z martwych wstanie :)
Bo się ludzie znajdują co świat :)
nie chodziło mi o udowadnianie czegoś a jedynie o wyrównane szanse :)
 

DeletedUser28924

Guest
Biorę pełną odpowiedzialność za tą akcję jeżeli support ma kogoś zbanować niech będę to ja.
Za wszystkie obciążenia pretensje oczywiście miejcie do inno bo to ich sprzęt nie wyrabia,może pora go wymienić po tylu latach i tak wielu wpadkach co większa akcja sojuszowa to opóźnienie nie ważne czy cudaki czy dominacja albo ten Olimp ciągle są problemy...
A powodzenia tej akcji proszę nie oceniać przez pryzmat kilku godzin jej trwania zaczekajmy do jej końca i wtedy ocenimy

Liczenie kto więcej pw zarobił jest bezsensowne raczej na dwadzieścia parę dni przed końcem świata ,jak chce pw to puszczam na was ataki i ubijam wam offy
 
Na stałce stało 16k.
+24k to 60 paczek.
60 paczek wojska mając 2500 miast broniąc Olimpu na finiszu świata.
Zbroje musimy czyścić niestety sami, bo wszystkie okoliczne pralnie już zajęte waszymi:)


po rankingach widac jak z szamanem walczycie o_O wiec sie prosze io czyszczeniu zbroi nie wypowiadaj ;) ciekawe czy jakis wrog przez ten serwer atak od Was widzial
 
OsZczepCS e no weź nie świruj bo chłopaki z miesiąc albo dłużej po was stwierdzili że pograją a mimo wszystko coś tam wam przeszkadzają :p
To co może druga runda na jesieni ? Od początku do końca ? Może zawołasz resztę znajomków :p
co to jest 60 paczek :) ale mimo wszystko poszły fejki dosłaliście birek więc moment zawahania był :)
LeGGendary uff to dobrze bo się bałem że to maks co macie :p
The Foxx nie gadam z rudymi ludźmi :p


PS.
Tylko nie pisz że jesień zaczyna się 22 :)
Chodzi mi o kolejny serwer na starym z olimpem.
Ahhhh walka w zimę zawsze na propsie, szkoda tylko że szybko się kończy :rolleyes:
 
po rankingach widac jak z szamanem walczycie o_O wiec sie prosze io czyszczeniu zbroi nie wypowiadaj ;) ciekawe czy jakis wrog przez ten serwer atak od Was widzial


Wziąłem tu na żywca więcej miast niż ty masz pewnie podbitych.
Będę się wypowiadał o czyszczeniu zbroi, bo nie bez powodu twoi koledzy to mi proponują wspólną rywalizację, a nie jakiemuś Nolegalowi.
 
poleruj wiec dalej koloniki i transy ;)
i nie bardzo rozumiem co niby mieli by mi proponowac skoro z nimi gram :rolleyes:

no u troche racji masz obijam sie w tej grze juz chyba od Koryntu
tyle , ze mi to obijanie leiej idzie niz wieszosci granie

a z enie pcham sie na czerwone wyspy bo mi sie nie chce po nocach wstawac , coz ilez lat mozna
 

DeletedUser25804

Guest
Nolegal duzo mowisz o Kasmenai a ja Cie tu wcale nie widziałem. Moze sie przedstawisz z nicka na którym grasz.
 
Do góry