kasowanie tematów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6708
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser6708

Guest
miałem tu już nie wchodzic ale napisze... jak dalej będziecie usówac ludziom posty nie informując ich nawet o tym to zniknie dużo osób z tąd. jesli są nieregulamione to trzeba dać bana i poinformowac przynajmiej bym miał spokuj, tylko ze nie były ale i tak kasują. niektóre osoby działją chyba zbyt impulsywnie i emocjionalnie ze wszystko kasują. nie mam zamiaru wchodzić na oszukane forum gdzie wszystko jest ustalane i modyfikowane. na przykład uzytkownik miesiaca... tam są z góry podstawione osoby bo widocznie osobe tą co ja wybrałem się nie nadawała wiec trzeba ją było wykasowac. nasówa sie pytanie, dlaczego to robicie? bo jak dalej tak będzie to tu dużo osób nie zawita tu.
 

DeletedUser2739

Guest
Spróbuje wyjaśnić ci, twoje pytania które dotyczą konkursu który prowadzę. Jeżeli zgłaszasz użytkownika to musisz mieć pewność że spełnia regulamin konkursu. Jeżeli nie ma odpowiedniej liczby postów lub nie spełnia któregoś z pozostałych pkt regulaminu. To by było nie w porządku wobec innych graczy jeżeli takich bym co nie spełniają warunków przepuszczał.

Gracze dostają informację jeżeli dostaną żółtą kartkę lub bana, a posty są usuwane ponieważ łamią regulamin, to chyba jest oczywiste.
 

DeletedUser7672

Guest
Spróbuje wyjaśnić ci, twoje pytania które dotyczą konkursu który prowadzę. Jeżeli zgłaszasz użytkownika to musisz mieć pewność że spełnia regulamin konkursu. Jeżeli nie ma odpowiedniej liczby postów lub nie spełnia któregoś z pozostałych pkt regulaminu. To by było nie w porządku wobec innych graczy jeżeli takich bym co nie spełniają warunków przepuszczał.

Gracze dostają informację jeżeli dostaną żółtą kartkę lub bana, a posty są usuwane ponieważ łamią regulamin, to chyba jest oczywiste.
ja z kilka razy bana miałem i ostrzeżenia zawsze otrzymywałem, więc uważam iż team jest w porządku z nami w tej sprawie.
 

DeletedUser6708

Guest
już nie wspomne o całkowitym usuwaniu tematów niektórych osób gdyz nie sa wygodne więc czytamy tylko to co chcą abysmy czytali, kontrolowanie myśli.
 

DeletedUser17

Guest
już nie wspomne o całkowitym usuwaniu tematów niektórych osób gdyz nie sa wygodne więc czytamy tylko to co chcą abysmy czytali, kontrolowanie myśli.



Zanim zarejestrowałeś się na forum musiałeś kliknąć, że Zapoznałeś się z regulaminem forum i go akceptujesz. Dlatego w czym problem teraz widzisz? Gdy go akceptowałeś był jakiś inny? Może nie ten regulamin akceptowałeś?

Akceptując zasady tego forum potwierdzasz, że będziesz ich przestrzegał.

Po prostu nie rozumiem, jak można narzekać na coś, co się przeczytało(chcąc nie chcąc, nie ważne czy przeczytałeś, ważne że tak kliknąłeś), zgodziło się na to, a później udawać greka, że te zasady spadły znikąd. Rejestracja jest dobrowolna, dlatego jeżeli nie podobały Ci się zasady, to mogłeś się nie rejestrować. No właśnie, po co się rejestrowałeś na tym forum? Żeby ponarzekać, że "musiałeś" się zgodzić z regulaminem?
 

DeletedUser

Guest
już nie wspomne o całkowitym usuwaniu tematów niektórych osób gdyz nie sa wygodne więc czytamy tylko to co chcą abysmy czytali, kontrolowanie myśli.

Wraca komuna jednym słowem (właściwie dwoma :D)

Co do usuwania postów, tematów i kasowania niewygodnych użytkowników to choćby to była prawda to zdarzają się gorsze fora na których niektórzy użytkownicy są zmuszani do pisania treści wbrew ich woli... Mogę mieć jedynie zastrzeżenia co do traktowania niektórych osób - nie pamiętam kto to był ale wiem że jednej osobie dali miesiąc bana a drugiej tydzień za to samo przewinienie...
 

Robin65

Zespół Grepolis
Pragnąłbym zwrócić uwagę na brzmienie pewnego paragrafu:
§13. Pierwszym ostrzeżeniem, które otrzymuje użytkownik jest żółta kartka. Następnie użytkownik otrzymuje czerwoną kartkę, która jest jednoznaczna z blokadą konta na 7 dni. W przypadku gdy jest to kolejna blokada, jej długość wynosi 21dni. Kolejne blokady skutkują 3 miesięczną przerwą w dostępie do forum, a w szczególnych przypadkach banem stałym.
z jego treści jednoznacznie wynika, że o długości kary nie decyduje jedynie samo przewinienie, ale również historia danego użytkownika. Jeśli chodzi o pracę moderatorów to zawsze można złożyć zażalenie na nałożoną karę, czy to w formie ticketa z dokładnym opisem, że chodzi o forum, bądź w formie PM na forum do osoby nadzorującej pracę moderatorów, a taką funkcję pełni Krzyzakp
 

DeletedUser6708

Guest
to co piszesz to niestety kłamstwo a mam agrument: psychozof dostał na wstępie 3 miesiace bana mimo ze był czysty przetem, pełnił funkcjie kapłana zresztą. jak sie ma to co jest w regulaminie do rzeczywisości?
 

DeletedUser4

Guest
To ze ktos byl czysty nie znaczy ze nie moze w pewnym momencie zlamac regulaminu. A za lamanie regulaminu sa kary w postaci wlasnie bana.
Regulamin jest przestrzegany, jezeli masz watpliwosci to takie rzeczy piszesz do mnie na PW, ew. ticket gdzie w tytule podajesz ze dotyczy to forum (choc preferuje ticket niz PM tutaj).
Co do usuwania watkow bez ostrzezenia - jest to zgodne z regulaminem, jezeli tak bardzo chcesz mozemy zmienic zasady i kazdy niewlasciwy post bedzie sie konczyl karteczka, bo obecnie czasem karteczki nie sa wreczane, po to by wlasnie nie banowac co chwile. Jezeli watek zniknal, to masz prawo zapytac moderatora dzialu dlaczego, a on Ci wyjasni (oczywiscie o ile brales udzial w dyskusji w danym watku). Ew. mozesz tez pisac do mnei w tej sprawie, jezeli nie jestes pewien ktory z moderatorow mogl usunac watek w danym dziale.
 

DeletedUser

Guest
Tak się składa, że psychozof nie złamał regulaminu.
Poruszył tylko pewną sprawę, która została potwierdzona przez jedną z osób posiadających wyższe uprawnienia.
Dopiero potem sprawa się rozwinęła, ale na pewno nie na taką skale aby banować.
 

DeletedUser

Guest
Krzyzak, wersja Psychozofa jest trochę inna od twojej i prawdę mówiąc jemu wierzę bardziej. A w sumie Ty powinieneś to najlepiej widzieć. I proszę, jak mi dasz znowu bana to się uśmieję. Chyba, że poczuliście się urażeni krytyką...
 

DeletedUser4

Guest
Tak się składa, że psychozof nie złamał regulaminu.
Poruszył tylko pewną sprawę, która została potwierdzona przez jedną z osób posiadających wyższe uprawnienia.
Dopiero potem sprawa się rozwinęła, ale na pewno nie na taką skale aby banować.

Skoro twierdzisz ze nie zlamal, to nie znasz wszystkich faktow ani powodu bana. Niestety ale tych nie przedstawie tutaj, bo nie moge. Jedynie samemu poszkodowanemu, poprzez ticket moge je przedstawic.

Krzyzak, wersja Psychozofa jest trochę inna od twojej i prawdę mówiąc jemu wierzę bardziej. A w sumie Ty powinieneś to najlepiej widzieć. I proszę, jak mi dasz znowu bana to się uśmieję. Chyba, że poczuliście się urażeni krytyką...

Komu wierzysz to Twoj wybor. Powinienem najlepiej wiedziec jaka on ma wersje? Wybacz, ale swojej wersji mi nie przedstawial, a patrzac na jego zachowanie nie dziwi mnie to, ze posiada inna wersje calosci.
Jezeli zlamiesz regulamin forum to dostaniesz bana tak jak kazdy inny uzytkownik.
 

DeletedUser

Guest
Hmmm... Może i zrobił coś czego nie wiem.
Znam jego wersje i powód, za który według niego dostał bana.
Ale wiem, że odkąd dostał bana, na forum nie było-niema-i przypuszczam, że nie będzie gracza, który choć w połowie byłby tak pomocny jak on.
 

DeletedUser4

Guest
Regulamin obowiazuje kazdego, niezaleznie od tego czy jest pomocny czy nie.
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście rozumiem to.
Ale proszę zastanów się chwile; czy nie podjąłeś zbyt pochopnej decyzji? (Chyba mogę mówić Ci na ty?)
Czy myślisz, że ten konflikt był wart 3miesięcy? I czy na pewno to Ty miałeś racje?
 

DeletedUser

Guest
Makaron, na tym forum nie dojdziesz do porozumienia, a już prędzej zakończy się to banem dla Ciebie, więc przyjmij tą decyzję teamu z pokorą. ;)
 

DeletedUser4

Guest
Oczywiście rozumiem to.
Ale proszę zastanów się chwile; czy nie podjąłeś zbyt pochopnej decyzji? (Chyba mogę mówić Ci na ty?)
Czy myślisz, że ten konflikt był wart 3miesięcy? I czy na pewno to Ty miałeś racje?

Tabela kar była tworzona przez pare osob, a kara została nałozona zgodnie z tabela kar - wiec nie jest to pochopna decyzja.
 

DeletedUser

Guest
Ale ja mam w sumie jeszcze jedno pytanie, a raczej 2 pytania. Dlaczego nie możesz ujawnić za co Psychozof dostał bana? On sam tego chce, a to jest chyba najważniejsze, że osoba zainteresowana wyraża na to zgodę. I jeszcze raz apeluję o ustosunkowanie się w mojej sprawie dlaczego pisało, że ban miał skończyć się o 9:00, a skończył się o 10:00?
 

DeletedUser

Guest
Wojtixb, będziesz się kłócił o godzinę??!! :)
A co do powodu bana psychozofa też mnie ciekawi czemu nie napisali.
Ale jak mawiają "Z pustego i Salomon nie naleje." (0 związku z resztą wypowiedzi)
 
Status
Zamknięty.
Do góry