Kastoria - rozmowy o świecie i nie tylko

Właśnie o to mi chodzi ,tu o macie fajnych graczy szanuje ich a za chwilę szydera że się męczymy z rolkami .Taki trochę misz masz emocjonalny .
Nie zgadzam się z tym ,ja nigdzie nie napisałam ,że meczycie się z rolkami ale w sumie temat rzeka. Każdy ma swoje racje ,których będzie się trzymał . Jak dla mnie nie ma co ciągnąć już tematu rolek . Możecie przestać nam wytykać jakieś błędy taktyczne ,skupcie się na swoim sojuszu :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser35664

Guest
Takich to czasów dożyliśmy widzowie że częściej gołembia w kebsie spotkamy niż w gołąbkach.

Z tym daniem jest problem taki że smakuje bosko tylko trzeba umieć je składać. Osobiście robić tego nie potrafię
 

DeletedUser35664

Guest
W sumie spoko opcja, chociaż nie powiem że nie ale tradycyjne wydają mi się być bardziej spektakularne. Mama pomagała sobie taką nitką i dzięki temu się nie rozwalały. Najlepsze moim zdaniem są wiadomo z farszem drobiowym z dodatkiem grzybków i polane sosem koperkowym, moje smakowe top jeśli chodzi o ten dział kulinariów :>
 
Kiedy ci nie zagrała rano ?jakoś próbowałeś gniew dać? Czy budzik na rolkę nie zagrał i to przejęzyczenie było ?Dobrze wiesz że przy mojej dzisiejszej aktywności nic byś nie zrobił a raczej wątpię abyś wstawił 5k birem bo mniej sam zbijam.Drwic wy pierwsi zaczęliście rolując 3 razy wiochę ishario
 
Do góry