Kastoria - rozmowy o świecie i nie tylko

Z resztą masówka,w tej masówce jest co najmniej 10 osób które wiedzą o tej grze więcej niż ty i mają o wiele lepszy poziom
yarod ty wiesz wgl co to jest massówka ? Chyba nie myślisz że będę ci tłumaczyć wszystko, skończył się już etap nauki. Co do wiedzy to może i więcej niż 10 graczy, nie jestem nowosystemowcem, gram tutaj dla zabawy, tak wyszło że w tym okresie mam więcej czasu. żebrałem sobie jakiś randomowych nowicjuszy i klepie sobie jakieś sojki, mimo to nie mam 6 sojkow i opaktowanego świata.
PS: Mam niezły ubaw z twojego spinania się, będzie jeszcze większy jak przegracie świat mimo że dalej macie złudzenia. Pamiętasz co ci pisałem w swoim czasie yarodku w swoim czasie
 
yarod ty wiesz wgl co to jest massówka ? Chyba nie myślisz że będę ci tłumaczyć wszystko, skończył się już etap nauki. Co do wiedzy to może i więcej niż 10 graczy, nie jestem nowosystemowcem, gram tutaj dla zabawy, tak wyszło że w tym okresie mam więcej czasu. żebrałem sobie jakiś randomowych nowicjuszy i klepie sobie jakieś sojki, mimo to nie mam 6 sojkow i opaktowanego świata.
PS: Mam niezły ubaw z twojego spinania się, będzie jeszcze większy jak przegracie świat mimo że dalej macie złudzenia. Pamiętasz co ci pisałem w swoim czasie yarodku w swoim czasie
Po pierwsze nie spinamy się po drugie każdy sojusz ma jakiś plan i strategię więc nie muszę tłumaczyć wszystkiego, to i tak jest nudny świat w porównaniu do pandosi lub dimale,po trzecie każdy ma jakieś początki np w prowadzeniu sojuszu,i nie trzeba tego komentować jak np shocku ale on to już jest dno i wodorosty
 
noo to weź jeszcze tego drugiego wyskakańca i możemy się sprawdzać :)

Okiiii jak nana mi da zapkę to sie sprawdzimy xD tylko to nowy system schowasz sie za murem i sojusz cie obstawi i tyle bedzie z gry xD a szczekać na forum to pierwszy xD

Ajjj ajjj słychać jak boli łatka chorągiewki aj aj xD
Tobie to się wgl coś odkleja ostatnio.. raż ze monologi prowadzisz dwa że się koksem zrobiłeś xDDD
 
Ostatnia edycja:
noo to weź jeszcze tego drugiego wyskakańca i możemy się sprawdzać :)

Okiiii jak nana mi da zapkę to sie sprawdzimy xD tylko to nowy system schowasz sie za murem i sojusz cie obstawi i tyle bedzie z gry xD a szczekać na forum to pierwszy xD

Ajjj ajjj słychać jak boli łatka chorągiewki aj aj xD
Tobie to się wgl coś odkleja ostatnio.. raż ze monologi prowadzisz dwa że się koksem zrobiłeś xDDD
Dawaj,za sojem się nie schowam
 
noo to weź jeszcze tego drugiego wyskakańca i możemy się sprawdzać :)

Okiiii jak nana mi da zapkę to sie sprawdzimy xD tylko to nowy system schowasz sie za murem i sojusz cie obstawi i tyle bedzie z gry xD a szczekać na forum to pierwszy xD

Ajjj ajjj słychać jak boli łatka chorągiewki aj aj xD
Tobie to się wgl coś odkleja ostatnio.. raż ze monologi prowadzisz dwa że się koksem zrobiłeś xDDD
szoku nawet głowy sobie nie zawracaj, jak tylko na jego wyspie byś się pojawił to zaraz massóweczka zabunkruje płaczącego szefa

Nie bez powodu ma więcej członów sojuszu niż IQ
 
Do góry