[Ulepszenie] KATAPULTY-ANKIETA

Chciałbyś zmiany w grze, dajacej możliwość wyboru ataku katapultami z gradem lub bez gradu?

  • Nie chcę zmian, obecne ataki katapultami z gradem mi odpowiadają.

    Głosy: 2 3,1%
  • Chcę aby był wybór, czyli możliwośc ataku z gradem lub bez gradu.

    Głosy: 53 81,5%
  • Chciałabym aby atak z gradem w ogóle nie istniał.

    Głosy: 10 15,4%

  • W sumie głosujących
    65

DeletedUser25059

Guest
Ogólnie to nie korzystam z takich lamerskich badań. Więc "wisi" mi to trochę.
smiley_emoticons_nicken.gif

Ale gracze powinni mieć prawo wyboru.

ale czasem przejmujesz miasto ktore juz ma zrobione te badanie ;p
 

DeletedUser19924

Guest
Ja nie wiem, po co ten cały krzyk tutaj i propozycja. Przecież dokładnie taka sama propozycja została tutaj już przegłosowana, została zaakceptowana i przesłana do IG...


...jak już to można odświeżyć poprzedni temat i podbijać go. Choć pewnie to i tak wiele nie da
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

DeletedUser3480

Guest
nie chcesz ataku z gradem to anulujesz badanie. Następnym razem przemyślisz czy to badanie robić

ja bym tu nic nie zmieniał.
 

DeletedUser22713

Guest
Jak już wcześniej ktos napisał miasto z gradem można podbić.
chociaż z drugiej strony anulowanie badania to raczej mały problem...
 

DeletedUser23595

Guest
jak dla mnie to nie powinno go być ale tego nie zmienią i jestem za wyborem gradu w ataku
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser22713

Guest
sorki za offtop
Cześć tadek! :D
a żeby nie spamowac - grad wg mnie do likwidacji
 

DeletedUser4218

Guest
nie chcesz ataku z gradem to anulujesz badanie. Następnym razem przemyślisz czy to badanie robić

ja bym tu nic nie zmieniał.

No tu się z Tobą nie zgodzę. Ja nie badam na ogół gradu, ale jak już przejęłam miasto z tym badaniem, chciałabym mieć możliwość wyboru. Generalnie kiedyś nie badałam badziewia nigdy. Ale jak teraz 90% ataków wchodzi do mnie z gradem, masakrując miasto przed BW, to chcę też móc się zrewanżować, ale nie koniecznie na wszystkich.
 
300 pw to nie jest dużo, pod warunkiem, że nie będziesz tego w jednym mieście co pare dni właczać i wyłaczać. Bo z jednego miasta możesz wysyłać kilka ataków, możesz chciceć kruszyć murek, ale nie równać miasta z ziemią.
Problemem z pewnoscia nie jest możliwośc wyboru ataku katapultami z gradem lub bez gradu.
 
Ostatnia edycja:
Powinien być wybór taki sam w tych przypadkach:
- normalny atak lub atak z buntem (rozpocznij bunt) - przy wykonanym badaniu podbój
- normalny atak lub atak z przebiciem (przebicie) - przy wykonanym badaniu przebicie

Tak samo w przypadku z gradem powinna być opcja wyboru
smiley_emoticons_irre4.gif
 
Do góry